КГБ = Клуб на Готините Баби - 206

  • 46 989
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 8 463
Привет, красавици!
Много сте писали - супер!
ДИДИМИТИ, тенкю баба за кафето. Hug
БАБЕТКЕ, заедно с ДИДИМИТИ сте варили кафето. Благодаря и на теб. Две кафета за разсънване. Blush
ПИПИЛОТА, радвам се за отличния резултат от операцията. Твоето момче още снощи ми каза.
ТАНУ, ако имаш време обади се когато дойдеш в София. Може и да спретнем една бърза среща.
ГЪБКЕ, милионерка ще станеш с този бурен! Stuck Out Tongue Winking Eye
АЙША, и у наше село - бол тученица. Ето идея за бизнес. Grinning
ТАНИТКА, бягай на ремонт, че още много дейности те чакат. Много харесвам курорта Дружба.
За ЯЖКА съжалявам, че няма да дойде. Липсваш ми, градско.
Обадих се на МАМСИ, но не ми вдигна. Чухме се и със ЗДРАВУНКА. ДАЯ също ще дойде. Голяма компания се заформя!
Изчезвам, отивам да се правя на красТавица. За инфо на БАБЕТ и МАРУЛЕТКА - красТавица = на красавица. Joy
Хайде, до скоро! Heart

# 91
  • Мнения: 18 854
Завиждам, няма да се правя на красТавица даже, камо ли друго.
Разгледах един сайт бои продукция, картофите над 3.50,то семената по евтинии пролет, хем от чужбина докарани.Да не говоря за друго. Остойностявам веднага моето производство, установявам богатство.

Отивам да се трудя ,че вчера спах цял ден.Каних се, ама не си приех покана за работа.

# 92
  • Мнения: 9 189
Кога ви е срещата,бабенца?ДА си изкарате готино!
    При нас нещата не са добри-щерката уж да я изпишат днес,лекарката я погледнала, рлазкритие 2 см, изгладена шийка. Ще я държат още поне седмица.Тя се е притеснила доста.
    Със сина бяхме на кардиолог, нещата не са добре, има изменение на аортата. Ще влиза в болница за изследвания и да се реши какво ще се прави.

# 93
  • Мнения: 18 854
Е, за дъщерята, може правилно да са  я насочили, лекар с опит  знае  какво да очаква и да полежи е  добре.Ако се налага и повечко.
За сина - дано  има начин  да се поправят нещата лесно и безболезнено, че млад човек.

# 94
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 100
Марулета, щом дъщеря ти е с разкритие, наистина е по-добре да остане. Поне е в сигурни ръце.
Пред дискомфорта от престоя в болница и здравето на бебето и нейното, по-добре е да избере да полежи още малко.
При сина-дано да има решение и бързо да се оправи.
На всички останали, с които ще се видим - до след малко.
Още малко работа имам и ще се оправям да тръгвам към срещата-да ми пазите място.

# 95
  • Мнения: 9 189
Айде, приятно да ви е и пийте по едно за липсващите!!!

# 96
  • София
  • Мнения: 8 463
МАРУЛЕТКА, стискам палци и за двете ти деца. Щерчицата ти нито е първата, нито ще е последната. Гледай да я успокояваш. Спокойствието е много важно и за нея, и за бебка. Трябва да се убеди, че е в сигурни ръце и ако трябва ще изкара известно време легнала. Това ще е в интерес и на двечките. Дано се намери най-правилното и добро решение и за момчето ти. От сърце го желая! А теб те прегръщам. Дръж се, майчице!!!
Срещата мина на ниво. Събрахме се без малко дузина - ИХА, ЗДРАВКА, АЙША, ДИДИА, ПИПИЛОТА, СВЕТЪЛЧО, ШПУНЦ, ДАЯ, МАРИНА, РИМАР и ФЛО. Обади ни се ЛУСИ. Тя никога не ни забравя, за което й благодарим. Имаше разни вкусища, ля се бира и розе. Представихме се добре! Хубаво нещо са тези срещи - обменяме мисли, споделяме радости и грижи, зареждаме батериите. За Брезник не сме говорили, защото някои от момичетата се страхуват да не се коронясат.
Хайде за сега толкова. Гушкам ви. Hug

# 97
  • Мнения: 1 082
Радвам се за зареждащата среща.Нека има и още. Преди да тръгнем за Банкя си мечтаех, че ще посетим този Дядо но ни грабна лечението и го забравих. Може пък и някой ден да го посетим.
   Дано дойдат по - добри времена.
А снимков материал да чакаме ли?
Лека нощ!

# 98
  • София
  • Мнения: 16 208
Дидимити, предполагам - снимките ще са Там.
Канихме се да снимаме докато са пълни чиниите и чашите.
Дано някой да го е направил.
Хубаво беше, видяхме се. Както винаги времето не ни стигна.
Може би трябва и ние като студентите да си определим периодична  среща.
Марулета, дано всичко е наред при децата ти. Изменението при момчето може да е от израстване, от възрастта.

# 99
  • София
  • Мнения: 8 463
ДИДИМИТИ, събрахме се и предложих да си направим снимки, когато ни донесат препълните чинии и чашите ни са пълни. Е, по стар народен обичай пак се снимахме, когато опразнихме чиниите и пресушихме чашите. А за хапване и пийване имаше много - агнешки дреболийки с пресен зелен лук, пилешки крилца, пържен сафрид, кашкавал на плоча, панирани топени сиренца и боровинково сладко, пълнени агнешки чревца с дреболии, пържени картофки и картофи суфле. Бирата и розето повдигнаха и без това хубавото ни настроение. За десерт - шоколадово суфле и сладолед, чииз кейк с праскови, лимонов пай, кафе. Добре се нагостихме. Всичко беше много вкусно. Позволих си да опиша менюто, защото в темата нямаме бременелки. Stuck Out Tongue Winking Eye
Предполагам, че ще се появи и снимков материал. Grinning

# 100
  • Мнения: 9 189
Еха, еха, еха!Браво на вас!
   Звучи вкусно и изобилно! Радвам ви се!

# 101
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 100
Снимки има и съм ги пуснала във Вайбър групата. Нали тук има достъп всеки.

# 102
  • Мнения: 2 025
Някой ще ме добави ли в тази вайбър група ?

Привет за днес!
Радвам се ,че сте били почти дузина на срещата.
А Фло как е описала менютооо.
Както съм гладна в момента 😄

Облачно и хладно е при нас.
Бяхме запланували ремонт на кухньо всекидневната ,но отложихме.
Големи разхвъргации ще са.
Кухненското обзавеждане е купувано готово, полско по произход.Да ,но стандарти различни .Ще сменяме пералнята,която е на достолепна възраст и вече прави бели разни,но се оказа ,че новите не се събират под плота.
Офф.
Сега разглобяване на плот,мивка и т.н .Трябва да се подложи нещо ,за да има височина.
Домашния майстор го е измислил,хочти приготвил матРиалите .
После латекс и яко чистене.
Отлагаме за другата седмица.

Да докладвам - преборих тревите и сега само трябва да се товарят и изхвърлят,но ще си търся помощ срещу заплащане 🤔.

Надявам се някоя дружка да ме добави в тази група.

Приятен и спокоен остатък от деня.

# 103
  • София
  • Мнения: 2 675
Ех, докато стигна до лаптопа мина доста време - ни снощи успях от разговори телефонни, от емоции, ни сутринта, та ей ме на обед. Simple Smile

Днес започнах чистене, по-основно, че то всекидневното не се брои. Та сега поседнах малко, на час по-лъжичка, като за баби.

Да кажа и аз снощи за срещата - от зареждаща, по-зареждаща. Всички бяха големи свежарки да ви кажа. Коя от коя по-румена и засмена. Хубави, та хубави момичета, пък и зажаднели за приказки. С някои сме се виждали през лятото, на другите, които отдавна не са се появявали - им се радвахме много. Не знам как е при останалите, но за мен времето литна като за минути. Тюх, все не стига за приказки!  А ние със Светълчо тръгнахме към един магазин на "Лили" да си купим някакви нещица, той около пицарията на "Пенчо Славейков", и оттам лека-полека стигнахме почти до "Красно село". После аз се качих на моите си превози и се прибрах почти по тъмно. Ами, хубаво ми беше, от днес ветрове и дъждове.

Пипи, не всички са във вайбър групата, само тези, които са пожелали - поканени са всички и то отдавна. Няколко пъти става дума за това тук. . Гъбка, дай на лични телефонния си номер и ще те добавя. Имам отнякъде твой номер, но изглежда не е активен и не мога да те включа.

А пък снимките ще добавим също в групата във ФБ.

От мен толкоз за днес. Хубав ден и със здраве!


Скрит текст:
АНДРЕЙ АНДРЕЕВ

АКО
Ако човекът жив все още помни,
ако духът му в нишите огромни
на битието и небитието
усеща още полъх от небето:
ако последната любов е ден последен
и от живота му, ако наведен
над себе си, намери там утеха
за онова, което му отнеха
тирани, словоблудци, бури, време ¬
събраното във шепите си семе
той в слънчеви пространства ще разпръсне,
за да изчезне... Или да възкръсне..

# 104
  • Мнения: 1 064
Айша, Яжка, Бабетка, благодаря за рецептите. Днес не успях да екпериментирам, че с ММ бяхме на село да берем
ябълки. Тая година, не стига, че са малко, ами са и супер-мега био. Как можаха 99,99% да са червиви. Чудя се какво да ги правя. Оцет съм заредила от по-ранни. Ще направя малко мармалад  от най-червивите, а другите ще започна да ги суша.
Марулетка, всичко ще се оправи, но майчиното сърце никога не е спокойно.
Разгледах снимките във фейса. Прекрасни сте!!!!!!!
Лека нощ и сладки сънища!

Общи условия

Активация на акаунт