Седмокласници 2021/2022

  • 33 164
  • 786
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 058
О, не ми говорете за черни дрехи, даже изобщо за дрехи. Миналата събота се прибирам в къщи и заварвам щерката с един черен суичер на брат си! Той е на 17 години, 187 висок, въпреки, че е сравнително хилав. Тя няма метър и петдесет. Стоеше ѝ като рокля. Отдолу - с черни дънки. Той пък ми се яви с една нейна тениска, жълта, с надпис social media girl. Отивал на РД и имало дрескод "жълто". Той нямал нищо жълто, затова направили бартер. Нацедил се в нейната тениска, раменцата малко му теснеят, късичка му идва, но било "страшен бъзик". Притених се да не го вземат за обратен, той завъртя драматично очи с изражение "мен?!?? няма начин". Не знам кой от двамата ми изглеждаше по-нелепо. Ама айде, той отиде на РД и приключи с жълтата дамска блузка размер XS, ама тя с неговия суичер размер L (мен ако питат си е oversize L) ходи на училище Close

# 61
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Асеновград ли бе Тонка беше това
, че изперках и аз. Майкооо, а баща ми е от тоя край. Не съм добре с главата вече 🤪 Лягам,лягам , че 5 пъти изпускам тел. Лека ви!

# 62
  • София
  • Мнения: 6 182
... ама тя с неговия суичер размер L (мен ако питат си е oversize L) ходи на училище Close
От две години голямата ходи като клошар с огромни ризи, худита и тениски. Първо мислех, че ще ѝ се смеят. Онзи ден ги видях на една снимка целия клас ... всичките са като безпризорни скитници Joy Ама до година може и да отмине тази мода вече, така че спокойно. Поне ще им е топло зимата!

# 63
  • Мнения: 2 111
Асеновград ли бе Тонка беше това
, че изперках и аз. Майкооо, а баща ми е от тоя край. Не съм добре с главата вече 🤪 Лягам,лягам , че 5 пъти изпускам тел. Лека ви!
Същото, ама недей лягай, само припадай, когато на някой не му е добре се почва с припадъци, като в сапунките.
Да си знайш, не е това което беше, удариха дъното в тоя град. Харесва ми единствено че около нас е много по - спокойно.

мандаринка, спокойно бе жена, нека да е весело, то такваз им модата. Нали на щерката от малка все с номер два по - големи и ги купувах, че да си ги ползва по дълго време. Сега ги харесва не номер два, ами с около десет номера по - големи. Свикнах вече с размера, но с изцяло черно, миии, не ми е много окей, надявам се след изветно време да и мине мерака.

renydent, я разкажи за новия учител, дали и този път поне донякъде съм познала. Ако не съм, обръщам гледачеството от боб и фасул на карти таро.

GorgOnzola, добре успокояваш, дано се окажеш и права, че наборката само за спане сменя цветовете, та поне там не ми се налага да и гледам черното. А туй с безпризорните скитници, ми заприлича на Братчетата на Гаврош.

# 64
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Черно, оувърсайз и цветни коси са последното, от което бих се притеснила. Виж, ако започне да купува пуш ъп сутиени с подплънки, прашки и червила с "хиалуронов" ефект, ще ми светне оранжева лампа.

# 65
  • София
  • Мнения: 758
Оххх..., като Ви чета, не е лесно с момичета ! То дрехи, то цветове на коси, то лакове .... брррр, много ангажименти,  много неща за мислене. Да са Ви живи и здрави!  Мисля че това с "черното" ще отмине бързо,  само търпение трябва.
При нас май само 2-3 момичета са с тази мода. Не съм виждала съучениците му от началото на учебната година, че младежът сам се придвижва и прибира  и не ходя до училището.
Добре, че моето момче си е още детенце - и външно, и мисловно. Дано устискаме без крайни обрати до края на 7 клас, че да не си създаваме нерви и двамата.

# 66
  • Мнения: 2 111
Ко беше туй чудо прашки, да не е от тези дето с тях се стреля по каквото ти падне Smiley, олеее, то мойто дяте даже не ще и да ги погледне, а туй с ефектите на червилата, сигурно ще ме изсели, не харесва таквиз работи, дано и за в бъдеще си остане така. Пък тя лампичката на Шушана ли на Аладин ли, винаги е в готовност, все нащрек седи.

ims, та викаш, не е лесно с девойки, ами то и с нас не е лесно, ама ни търпят, какви ли не простотии им измисляме, те как ли се чувстват горките Smile. От нашия клас като ги гледам, май почти няма дете което да не се е променило по един или друг начин. И аз се радвам на щерката че все още си е като малко дете, само на ръст лееекинко дръпна.

renydent, забравих да добавя че с простотиите вървят и въпросите на класната, на която винаги трябва да и сложиш думите в устата, оплачеш ли се от някого, въпросът и е винаги - и какво се иска от мен да направя, язък че е млада.

На щерката и харесва да е ПО, но не заради уроците които им се преподават " тъййй старателно ", а защото гледа сеира на съучениците си, което е нормално, то на тая възраст какво да се очаква от тях. Вчера като ми разказваше как е минал денят, ако имах шапка със сигурност щеше да ми падне.

# 67
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Ха , добро ви утро! Наспинках се аз Simple Smile и кой сега е номер едно? Сготвих вече, изпрах, оправям. Верно,че още  не съм влезла в стаята на прекрсната, кой знае какво ме чака за риене и там.  Моите изчезнаха и слава богу! Мм на работа- авария , щерката на математика. Един час се гласи! То коса ми, то грим..не е лесно. И прашки има Simple Smile Естествено, не е закусила- не иска . Навън щяла да яде. После ще ходи за билети за мача утре. Ходят с татко и , да има емоции. В понеделник е входното по мат, каквото преговорят днес с господина, това ще е. Много съм доволна от него, с лекота му я прехвърлих и не се занимавам тука да крещя, тя него си го слуша.
Довечера сме на гости. Нямам какво да върша повече, ПУ ПУ, пазара ще отложа за утре,че не мога сама, а така бих се развяла..Това да не съм под стрес събота и неделя , хубава работа било. Simple Smile Лек ден на всички! И да ви слушат отрочетата.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Тони, вади картите. Учителка е, същата, която е по ИТ. От понеделник ще е тя.
Големите дрехи не ми правят впечатление. От малка обича да й е широко. Тъмните цветове също не ме дразнят, но облича и неонови ярки, чак очите ме болят.
Спомням си черния период на каката. Черни дрехи поне три номера отгоре. Маратонки 41, нейният 38. Най впечатляващ беше нашийника с шипове на врата. Баща й я подиграваше, че само синджира й липсва и ще я извежда с кучетата. Имаме две овчарки и техните нашийници са същите.

# 69
  • Мнения: 160
Ох, днес съм в нервна криза....с трима мъже вкъщи, явно някъде съм сбъркала. Наборът отиде на математика, аз демонстративно излязох на разходка в парка и сега пия второто си кафе, сама с мислите си....

# 70
  • София
  • Мнения: 3 484
Реших малко да позабравя седмокласната тема и докато си поема дъх - 50 страници изписани. Връщам се да чета.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 560
Уф, започна се с допълнителните уроци и моята. Сутринта аз я закарах, после татето доброволно отиде да я прибере.

Брат й е бил изненадан в гръб от входящ тест по музика. Очакваме първата двойка на момъка. А го предупредих да пита кака си за учителите... има съвпадения тук-там. Сега целта ще е да научи нотите. Ако ги знае, каката твърди, че няма да има проблеми с учителката.

# 72
  • Мнения: 2 111
PureLove, със ставането си позакъсняла като мун, ims ни е изпреварила всички, нищо че аз рано рано станах.

renydent, ама нали щеше да е мъж, май си поисках и да ви е младичък, тц тц тц, язък. Ще включа и тарото, ма то щом ще ви е таззз, хубостница - гъзица, дупе да ви е яко. Дано е временно включена, че ако е за постоянно.... И при вас ще има същите емоции като при нас. Нека да е весело.

Silvia2211, и с трима мъжкадаци не е лесно, добре си направила че си си плюла на петите. Пиййй по едно и за такива като мен. По барове и дискотеки не ходя, кафета и прозенти не пия, та човек май жив да ме оплаче, малко ще е, добре че пуша, тук мога с удоволствие да се включа.

Валя, Добре си решила, но наваксването трудно. Не се самоотлъчвай, стой си при нас.

# 73
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Валя, не се губИ така !
След урока/ по математика, моята се връща с подарък от господина ,  ключодържател с еврейска молитва за успех..Ха ха ха .Дано помогне Wink За целият 7 ми клас!

# 74
  • Мнения: 1 738
Отчитам първата 6 на входното ниво по химия. Объркал е един въпрос от заплесия.
Задачата е: Подчертайте химичните рекации и изброени 3 изречения, от които едно описва химична реакция, другите са физични процеси. Той им е направил синтактичен разбор. Щях да припадна. Явно госпожата също, защото е написала рецензия - има трайни знания, допусната грешка е от невнимание:) Ей това как ще го борим нямам идея.
Хубав уикенд на всички. При нас все още е лежерно - вървят входните нива, предполагам и другата седмица ще е така и после трябва да стягам редиците.

Общи условия

Активация на акаунт