Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 65

  • 22 171
  • 733
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 092
Така е, който е на работа и между всякакви хора задължително . Аз на тая кълка лежа, че съм в къщи, но все пак. Моите домашни се боцнаха и нямаха реакция.

# 271
  • Мнения: 29 081
Така е, който е на работа и между всякакви хора задължително . Аз на тая кълка лежа, че съм в къщи, но все пак. Моите домашни се боцнаха и нямаха реакция.
Много се радвам, да сте живи и здрави цялата готина фамилия! Heart

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Свате, моята  Силвия също е с куп алергии и ми каза, че майката на нейна приятелка, алерголожка е, правила тест, който да покаже коя ваксина е подходяща за теб. Това е в Бургас . Бе трябвало и в София да се прави такова изследване.
Мимчо, Телча от боденето ли го е страх?

# 273
  • Мнения: 29 081

Мимчо, Телча от боденето ли го е страх?
Дааааааа Joy

# 274
  • Мнения: 2 092
Сватенце, теста кръвен ли е бил или друг? Може на лични, да не разводняваме тук, или да се чуем. Време е Kissing Heart

# 275
  • София
  • Мнения: 1 193
И аз искам информация за този тест, понеже сина ми е с алергия към лекарства, вкл. алергозан. А той иска да си сложи ваксина и само ми се сърди, че изчаквам.

# 276
  • Мнения: 5 441
Ох, аз също се каня да си направя тест за алергии, но все не стигам. Не искам да се опаря като с ибупрофена и амоксицилина.

# 277
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Добро утро, бандичка Hug


Гледам снощи се разисквали ваксините и алергиите ...
Скрит текст:
И аз бях много притеснена какво ще стане, но за себе си не се и съмнявах, че трябва - с прекалено много хора се срещам, пътувам и по други градове... Много се притеснявам за ММ и за децата - и то повече за английското - той е с алергии, в Англия е (няма как да му помогна) - ваксинира се и засега е добре. Имаше реакция с подуване на лимфни възли на едната ръка за 2 дни (не питайте как го преживях). ММ е с диабет (на инсулин) и витилиго, но нямаше никаква реакция ... Така че май си е до организма и няма толкова връзка с алергиите.

# 278
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Добро утро, банда!

Минавам да кажа набързо яденето за днес:
З - грозде
О - мекички си направих, от тесто като за содена питка. На вид и мирис изглеждат добре, малко плоски. 3 бр. - 212 гр. (дали е много???)  Вместо салата - 4 печени пиперки в аерфраера, само със сол.
В - ГОФРЕТИ!!! Видях рецепта на Джейми Оливър в нета, тях ще пробвам. Плюс сладко от ягоди. Плюс РЧШ.

Приятен ден банда, аз отивам да търся престъпници, да им връчвам призовки Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро!
Свате, Миленски, ще питам по-подробно и ще кажа. Жената е лекар-алерголог, но в момента тя самата е с ковид.
Миленски, ако го водиш при определен алерголог можеш да го попиташ.

Мимчо, как си? Уф, тези мъжОве. И моя го тресе голям страх от игли, но за ваксината беше герой.

Менюто за днес
З - ябълка
О - крем супа от кореноплодни и фпх
В - нямам идея.

Лек ден!  Two Hearts

# 280
  • Мнения: 29 081


Мимчо, как си? Уф, тези мъжОве. И моя го тресе голям страх от игли, но за ваксината беше герой.


Пушка съм! Flushed Бачкам, ръката ме наболява, но тва да е!
Яденето
З няма
О салата и ляб
В тиквена супа и ляб
Приятен ден бандитки и бандит!

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Примляскване ли чувам???
Кой папка и  КАКВО?
Аз вечерях палачинки с боров мед. Днес съм отличничка. Да видим  утре Онзи какво ще отсъди.

# 282
  • Мнения: 29 081
Аз не съм гладна, какво ми става, изумена съм. Ще хапна салата с авокадо, айсберг и краставичка и пет шест крекера.

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Аз не съм гладна, какво ми става, изумена съм. Ще хапна салата с авокадо, айсберг и краставичка и пет шест крекера.
Мимоуз, ако това  се задържи трайно, отивам да се бодна и аз Thinking

# 284
  • Мнения: 29 081
Аз не съм гладна, какво ми става, изумена съм. Ще хапна салата с авокадо, айсберг и краставичка и пет шест крекера.
Мимоуз, ако това  се задържи трайно, отивам да се бодна и аз Thinking
Joy

Общи условия

Активация на акаунт