Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 65

  • 22 149
  • 733
  •   1
Отговори
# 255
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро и успешна седмица, банда!

Аз след плодовия отчетох минусче от -800 грама. Дано се получи повече с напредването в 90ДД.

За днес - варива - З - банан
За обяд обрах от хладилника около 200 грама останала манджа с булгур и добавих един печен картоф (печен направо във фурната цял с обелката). Салатата е зелена /италиански микс/ от ЛИДЛ с добавка зелен лук.
За вечеря мисля да са два печени картофа и същата салата.

Вчера си сготвих страхотно агнешко със спанак. Запекох съвсем леко мръвките в оптигрила, там запекох малко и лук, моркови. После всичко събрах в тавичката на същия уред - зеленчука, домати пресни само частта със семената, спанака и месото. За първи път я ползвам, стана супер и не мазно. Даже занапред ще сложа малко оливце. Така че ще имам и за следващия белтъчен ден. Салатата беше от доматите (останалата част) и зелен лук.

От сега съм намислил и утрешната вечеря - гофрети!!!

Приятен да е денят ви!!!

# 256
  • Мнения: 28 719
Привет банда без команда! Hug
Ваксината ми се отлага за утре, защото днес едва след 16 ще излязат антителата. Стискайте ми палци.
Вчера хапвах кифтаци с домати и краставици на обяд, за вечеря синьо сирене с чаша малиново вино. /оказа се неотворено от когато ходихме в Старосел/. Прегрешение е, но каквото такова...
Днес ще ям бобец, много вкусен го сварих, с риган, за вечеря ще видим, не ми се яде боб преди лягане, защото ще се подуя.
Хубава седмица, спорна да е и дай боже слънчева!  Purple Heart

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 14:32 от mimi.7299

# 257
  • Мнения: 2 844
Добро утро и прекрасна седмица да имате! Heart
Вангоби Kissing Heart да свърши по- бързо ремонта! Идея ми даде за печена тиква - само да има време да я опека!
Деска Kissing Heart много исках да се отдам на уикенда - но не би - събота приключвах на моите калпазани преброители ПНЖ-тата. Вчера не разбрах кога мина деня - да свърша 18567984 задачи Sunglasses
Курдов обичам агнешко със спанак!
Вълничке Kissing Heart радвам се , че си пенсионерстваш с кеф - и аз бих!
Мими Kissing Heart стискам палци!
Джулс Kissing Heart каке първолаяето - свиква ли? Да я нагушкаш много!
Жгмъц Kissing Heart радвам се,че си добре!
Иринита Kissing Heart кантара се гаври с теб начи - скрий го! Sunglasses
Гушкам ви банда! Heart

# 258
  • Мнения: 28 719
Банда промяна в обстановката, антителата излязоха, 11 при норма 30. Така, че днес ще е големият ден...! Моля за стиснати палчета, че след малко отивам...! Hands Pray

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 11:11 от mimi.7299

# 259
  • София
  • Мнения: 11 119
Банда промяна в обстановката, антителата излязоха, 11 при норма 30. Така, че днес ще е големият ден...! Моля за стиснати палчета, че след малко отивам...! Hands Pray

Няма от какво да се плашиш! Всичко ще е наред!

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет!

Мимчо, само без страх! Решила си и толкова! Two Hearts
Курдов,  заоблизвах се пред компютъра.
Плодовата вечеря в събота се превърна във тотален погром! Обадиха се приятели от Несебър, че са изпържили едно калканище специално заради нас и нямаше как да откажем. Аз не се превъзнасям много по тази риба и си викам, ще хапна салата- Да, но ...ние сме в заведение до морето, на което от едната страна има дограма, но от другата - прозрачни брезенти. Бяха запалили печка (тези, които са като лампи) но си беше студ, още повече, че валеше. Та се НАЛОЖИ да пия червено вино Rolling Eyes а то не става със салата....и за да минимизирам риска да изстина се пренесох в жертва, режима де...- миди соте, калкан, хайвер с препечен хляб, шопска салата....
и после кантарев се бъзика Tired Face
Вчера бях по-ниска от тревата:
З - ябълка
О - салата от моркови с кисело мляко
В - чернокоп

Днес
З - банана
О - оризовки, защото нищо не бях приготвила
В - салата с киноа.

Ей такива ми ти неволи...Unamused

Скайче, ще хвъркаш ли насам?
Мамексито, ти къде се дяна?

# 261
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ИРИНИТА - сега пък аз, ама облизах телефона Simple Smile

# 262
  • Русе
  • Мнения: 8 802
😁😁
Ох, само ближете туй онуй....🤪

Бандичка, 💖

Инджи 🥰, ми как да е. Същата, може би мааалко по-добре. Но на моменти, всеки ден различен. Не ден, час. 😁
Може би е нормално, ама аз като не знам.... Та, свикваме- и аз, и тя.... Trollface

Деемс, ❤

Цял ден дремя, отивам за кафе, оставям и на вас, с мнооого 😘😘😘,

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 14:59 от Juls14

# 263
  • Мнения: 5 391
mimi.7299, всичко ще бъде наред, само без паника.
Irinita, и при мен има страшен погром и зверско качване, та кантарев ще стои няколко дена наказан. Временно спирам да броя калории, ще карам някакъв свободен режим, но без оливания. В събота положението ще е страшно, но дотогава се надявам да удържа ламята.

# 264
  • Мнения: 28 719
Нищо няма за облизване...! Blush
Ядох една шепа фъстъци! Нямам апетит...може пък ваксината така да действа. Joy

# 265
  • Мнения: 5 391
Ех, да можеше и на мен ваксината да ми подейства така...
Как мина? Усети ли убождането? На мен двама различни лекари ми слагаха ваксината, при първия (млада жена) нищо, при втория (възрастен мъж) беше коренно различно.

# 266
  • Мнения: 28 719
Ех, да можеше и на мен ваксината да ми подейства така...
Как мина? Усети ли убождането? На мен двама различни лекари ми слагаха ваксината, при първия (млада жена) нищо, при втория (възрастен мъж) беше коренно различно.
Балки в интерес на истината ми я хакна много яко и ме заболя, но мен не ми прави впечатление...това ми е най малкия дерт, искам всичко да мине благополучно! Hands Pray
Не казвам и на Телча, че ме е заболяло, че ще се откаже....засега се нави на еднократната - Янсен!

# 267
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Мимчо, не го мисли 🤗🤗🤗
Менюто днес
з - кафе, о - леща и фпх, в - картофена салата (варени картофи, грах, кис. краставички, маслини)

# 268
  • Мнения: 2 090
Мимчо, добре си се решила. Браво!  Аз още умувам и само се чудя дали да, дали не. Автоимунно плюс алергии и в комбинация със страховити реакции на други ваксини... Та ми е дилема.

# 269
  • Мнения: 28 719
Мимчо, добре си се решила. Браво!  Аз още умувам и само се чудя дали да, дали не. Автоимунно плюс алергии и в комбинация със страховити реакции на други ваксини... Та ми е дилема.
Вълничка и аз умувах, но шубето надделя...за това нещо никой не може да дава акъл всеки сам решава и това е - каквото сабя покаже! Аз пътувам много и се срещам с много хора...!

Общи условия

Активация на акаунт