AVON - обсъждане на продукти - тема 29

  • 44 438
  • 785
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Здравейте,
Моля ви за мнение за червилата Luxe -  досега не съм ги ползвала.

# 601
  • Мнения: 2 523
Здравейте,
Моля ви за мнение за червилата Luxe -  досега не съм ги ползвала.
Имам едно цвят нюд, недобре пигментирано и не трайно. Според мен не си заслужава цената.

# 602
  • Мнения: 544
Здравейте,
Моля ви за мнение за червилата Luxe -  досега не съм ги ползвала.
Имам едно цвят нюд, недобре пигментирано и не трайно. Според мен не си заслужава цената.
И аз съм на същото мнение. Добре, че преди доста време бяха намалили три нюанса за 3,99 лв, за да ги пробвам. Не повторих. Иначе са меки и кремообразни.
Гледам, че са пуснали антиейдж слънцезащита за лице на Аnew. Остава ли бял филм върху лицето? Подновявате ли през деня? Като цяло доволни ли сте от нея?

# 603
  • Мнения: 110
Гледам, че са пуснали антиейдж слънцезащита за лице на Аnew. Остава ли бял филм върху лицето? Подновявате ли през деня? Като цяло доволни ли сте от нея?
[/quote]https://
Да, доволна съм. Не оставя бял филм.Ако съм на плажа или цял ден на слънце, само тогава подновявам. Нямала съм проблем с никой крем на Ейвън със слънцезащита

# 604
  • Мнения: 1 002
Здравейте,някой има ли този вид течни червила и доволни ли сте?Аз си поръчах това на модела.Благодаря

# 605
  • Мнения: 565

Може ли мнения за тези кремове 35+? Със смесена кожа съм дали е подходящ за мен?

# 606
  • Wonderland
  • Мнения: 676
Здравейте!
Интересувам се от боите за коса в Ейвън. Някой използвал ли е някой от тези цветове?
5.3 - умерено златисто кафяво
5.0 умерено кафяво
6.7 шоколадово кафяво

Бих искала да ги видя "на живо". Винаги търся из нета, защото много често намирам блогове, в които дами споделят снимки на "реалните" цветове на продуктите, но за сега с боите удрям на камък.

# 607
  • Мнения: 1 002


Здравейте,ето я и моята поръчка от Avon,душ гела ми напомня на аромата Маргарита преди няколко години
Хубав ден

# 608
  • Мнения: 1 472
Здравейте!
Интересувам се от боите за коса в Ейвън. Някой използвал ли е някой от тези цветове?
5.3 - умерено златисто кафяво
5.0 умерено кафяво
6.7 шоколадово кафяво

Бих искала да ги видя "на живо". Винаги търся из нета, защото много често намирам блогове, в които дами споделят снимки на "реалните" цветове на продуктите, но за сега с боите удрям на камък.
Боите са много добри, 6.3 и 6.7 съм ползвала. Имаше и една изсветляваща, която се справи много добре.
8.4 е любима на няколко познати

# 609
  • Мнения: 1 002
Здравейте,днес бях на карбут разпродажба и там намерих жена представител на Ейвън явно и купих тези неща на смешни цени,парфюма и лосиона за 2 паунда всеки,душ гела е за един,всичко прясно произведено.
Искаше на Eve become парфюма 10 паунда,много ми се видяха.
Имаше и продукти,които бяха discontinued,още от 2017 -2018 година,но не посмях да ги пробвам,т.е.закупя.
Иначе от редовният каталог си поръчах пижама,Рийд дефузер и новия гел за измиване на лице с бял чай.
Хубава неделна вечер.

# 610
  • Мнения: 110
Дами,имам следния въпрос: гривните на Ейвън почерняват ли/променят ли се при мокрене?

# 611
  • Мнения: 1 002
Здравейте.Не почерняват,ама им пада покритието.

Поръчката ми от днес,ей значи похарчих към 30 паунда,дано продуктите са хубави

Спорен четвъртък

# 612
  • Мнения: 752
На мен измиващият гел много ми допадна, в миналия каталог го пуснах.

# 613
  • Мнения: 697
Здравейте, как мога да се регистрирам и има ли такса?

# 614
  • Мнения: 1 274
Моля за мнение на парфюмите:
Lucky me
Far away Beyond
Atraction Intense (gold).
Често си поръчвам парфюма Rare Pearls(любим ми е,много дълготраен и приятен аромат) Лосион и спрей на Encanto (розов) Обожавам ги.
А това е поръчката ми от днес.

Общи условия

Активация на акаунт