Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Плуване

• 437
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте какво мислите за спорта и плуване ? И удачен вариант ли ще е за 14 годишно момче да започне сега спорта ?

# 1
  • София
Много добър спорт. Освен ако няма някакви здравословни проблеми, които да пречат, силно препоръчвам.

# 2
Никога не е късно за плуване. Чудесен спорт - горят се калории, развива се физиката по оптимален начин и рискът от контузии е минимален - не се набиват коленете, не се натоварват кръста и ставите... Проблем е само да се намери хубав басейн на удобно място.

# 3
    Добър ден! Аз тренирах 10 години плуване и това е уникален спорт! Даже мисля,че малко сте окъсняли! Но спорта и в частност плуването изгражда човек като личност, а пък за момче прави супер тяло! Дано сполучите на добър треньор!

# 4
    • СИ
    На 14 години за плуване? Даже е леко късно. Моите ги записах още от първи клас.
    Думата удачен е русизъм. Според мен напълно излишна и на моменти дразнеща.

# 5
    На 14 години за плуване? Даже е леко късно. Моите ги записах още от първи клас.
    Думата удачен е русизъм. Според мен напълно излишна и на моменти дразнеща.
    Ами аз тренирах 10 години футбол и сега спрях и заради това толкова късно

# 6
    Нямаш проблем. Състезател разбира се няма да станеш, ама за теб самия никога не е късно. А и тялото ти тепърва
    ще расте и таман започва да се развива и възмъжава, съвсем си е навреме за твоето физическо развитие.

# 7
    Всеки спорт си има очарованието. И изобщо не е късно на 14 за какъвто и да е спорт.
    Аз също обмислям плуването като спорт, а не съм на 14 от десетиления.
    Нямаш проблем. Състезател разбира се няма да станеш, ама за теб самия никога не е късно. А и тялото ти тепърва
    ще расте и таман започва да се развива и възмъжава, съвсем си е навреме за твоето физическо развитие.
    Защо да не стане състезател?  Има две години да навлезе в спорта, още толкова да изчиства стил и таман ще навлезе в най-силните си години.

# 8
    Аз започнах да плувам на 38 години, сега съм на 41 и мога да кажа, че се спрявам с всички стилове на много добро, дори отлично ниво. Преди това не можех да мина и 1 метър в басейна.
    Никога не е късно:)

Общи условия

Активация на акаунт