za zapeka prez bremennosta

  • 1 903
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 203
Много киви, действа достатъчно разхлабващо, особено на гладно. Майчин лист не е за бременни въпреки че на кутията пише че е подходящ за бременни и кърмачки.

# 16
  • Мнения: 209
При мен кивито върши перфектна работа,пробвай и ти Peace

# 17
  • Мнения: 2 039
Вече съм отговаряла на такъв въпрос,но пак да си кажа  Joy!На мен ми помагаше прясно изцеден сок от портокал и лимон-по една чаша всеки ден и успявах  smile3550  hahaha

# 18
  • Мнения: 171
В никакъв случай Сена /майчин лист/. Аз се натрових от него и без да съм бремена, а представям си...Страшно разтройство с болки и едновременно -повръщане.Ужас!

И без друго разхлабителните водят до лениви черва, така че по-добре с храната - плодове, течности, овесени ядки, топла вода на гладно с или без мед и подобни.

# 19
  • Мнения: 153
една от най-добрите гинеколожки  ми препоръча сена'майчин лист',така че не се притесняваи да го използваш,ако ти действа. също повече течности и плодове на гладно

# 20
  • Мнения: 888
Никаква "сена майчин лист"!Наистина при някои предизвиква контракции...не си струва риска! #2gunfire Аз съм ползвала /2 пъти/ и имаше ефект, но имаше и болки... , а родих седмаче...не казвам че това е причината, но факторите, които влияят са много!Не рискувай!

# 21
  • Мнения: 3 456
КИсело мляко. Дуфалак. Пишеш, че плодовете не ти помагат, но колко плодове ядеш и какви също е важно.  NaughtyНапример ябълките и бананите не биха ти помогнали, но круши, портокали Peace

# 22
  • Мнения: 11 004
Например ябълките и бананите не биха ти помогнали, но круши, портокали Peace

Ябълките помагат!  Peace Виж, бананите и гроздето не.

# 23
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Аз не ям бял хляб,а само пълнозърнест и досега съм нямала проблеми.Не знам дали има нещо общо. newsm78

# 24
  • Мнения: 113
на мен само сок от портокал туко що изцеден преди закуска ми помагаше

# 25
  • Мнения: 707
Az piya 2-3 4a6i 4ai s med sutrin i zasega pomaga. Mnogo goliam problem mi e o6te ot sega (v 8 sedmiza sum) ,ako 6te e taka do kraya neznam kak 6te izdurja...

# 26
  • Мнения: 1 212
АКТИВИА  newsm10 newsm10
Който вкус ти допада....аз предпочитам сини сливи Sunglasses

# 27
  • Мнения: 1 193
Аз си изкарах цялата бременност на "ХУСК" .От майчиния лист-сена получих такива контракции+ леко отлепване на плацентата, добре, че отидох на преглед навреме.

# 28
  • Мнения: 216
Против запек могат да помогнат:
Топла медена вода на гладно, Зелен чай, Компот от сушени сини сливи, Сладък айрян, Топло сладко кафе, Круши, Ябълки, Топли супички, Топло мляко с овесени ядки.
Трябва да се избягват:
Банани, Лимон, Ориз, Солети, Бисквити.
За да се избегне запека трябва да се движиш повече и да пиеш достатъчно течности.
Успех  thumbsup.

# 29
  • Мнения: 1 186
И аз бях с запек може би до кам 5 месец и през това време ми изписаха да пия-ДУФАЛАК Peace

Общи условия

Активация на акаунт