Термин юни 2022

  • 31 928
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 902
В Надежда няпример моят доктор прави 4 морфологии. И да - и четирите се водят фетални морфологии. Гледат органи и всичко. Ранната беше 11-12. Втората ми беше точно в 17та. Сега ме е записал за следваща в 22 седмица и после финална. Та е напълно възможно. Аз се чудех защо 17та, а после ми казаха, че правят 4. И пак казвам, че това в 17 та беше ФМ, а не измерване на рискове. В досието също си е записано като фетална и си получих същите документи

# 751
  • Мнения: 287
Здравейте, момичета!
Записах се за ФМ при д-р Богданова в Оскар Клиник, Та въпросът ми е дали някоя от вас има представа дали е съгласна да се запише ФМ, тъй като звъннах в Оскар и ми казаха, че ако лекарят е съгласен да си нося флашка или диск, за да запише прегледа.

# 752
  • Мнения: 2 585
В последните две седмици съм с ужасно кървене от носа. Има ли други с такъв проблем?! Какво използвате за спиране на кръвта?
Чета, че при бременност е нормлано кървенето от носа, от друга страна на мен и преди бременността си ми течеше и то само от едната ноздра, явно там капилярите са ми по-слаби.. сега обаче е доста по-често последните седмици, а днес и по-трудно спря кървенето..

# 753
  • Мнения: 353
Здравейте! Направих нова тема,че прехвърлихме 50 страници. Сложила съм някои от термините ни,които изнамерих в предишната. Но повечето момичета не са писали, а и беше съвсем в началото, на някои им се смениха. Ако искате пишете да променя/да добавя
https://m.bg-mamma.com/?topic=1401793     

Общи условия

Активация на акаунт