С какво ви дразнят мъжете /тема № 9/

  • 39 460
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Няма нужда. Но е резонен въпроса, познаваш ли мислите му?

Обикновено мислите имат и външно проявление. Ако една жена не е обичана и ценена, ... това си личи.

# 571
  • Мнения: 6 617
И аз не си го представям да съм с мъж, за когото не съм единствената. Ако съм поредната или една от многото, прав му път. Уж жени с опит, пък не знаете, че за да е здрава и трайна една връзка мъжа трябва да обича жената повече, отколкото тя него. За един необичащ мъж, естествено, че няма да си единствена и неповторима.

# 572
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Няма нужда. Но е резонен въпроса, познаваш ли мислите му?
Какви мисли пък ти, и защо въобще задаваш така въпроса?
Интересуват ме действия, защото само те имат значение. И да, ако за мъжа до мен не съм единствена (показано чрез поведение), бия си камшика, щото къв го диря иначе там?

# 573
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Задавам ги. Защото познавам перфектните съпрузи, които имат паралелни връзки. Задоволяват материално законните, угаждат но са влюбени в други. Често в наборки на децата си. Да обсъдим мъжкия свят, не нашите, лични мъже-изключения.

# 574
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Дренке, за едно си права. Тръгне ли някой да ме мачка - винаги гледам да съм отгоре. Ако трябва, в последната секунда ще  се извъртя и ще захапя.
Затова не трябва да ми дърпат опашката. За да съм кротка като котенце. Мяу.


Ще се хапеш там, дет не се стигаш, с тез инатлъци. Докато не се научиш да раздаваш всекиму полагаемото с финес.
Оставям те да се радваш на малките победи срещу врага.
Дренка ,чудесно казано.Особено за финес.

# 575
  • Мнения: X
Никога не можеш да си сигурна.
 Чувствам се единствена, глезена и подкрепяна, но нито 17те години заедно, нито отношението може да е вечна гаранция.

# 576
  • Пловдив
  • Мнения: 23 705
Никога не можеш да си сигурна.
 Чувствам се единствена, глезена и подкрепяна, но нито 17те години заедно, нито отношението може да е вечна гаранция.
Аз не казвам, че е гаранция - казвам, че съм единствена в момента, и няма да стоя в тази връзка, ако това се промени.

# 577
  • Мнения: 1 950
И аз познавам няколко жени, една от които задоволявана материално, емоционално, физически, гледана, обгрижвана, ценена и за каквото още се сетите, за което една жена във връзка би мечтала, но..не е единствена, нито в сърцето, нито в гащите на мъжа си.. И не би подозряла, че не е единствена, ако не види с очите си. Така че, който го топли мисълта, че е единствен, чудесно Simple Smile
Не казвам обратното естествено, дадох прост, реален лесен пример.
По действията на мъж се правят заключения, но не мисля, че трябва да се разчита и на тях изцяло.
Така че мисля, безполезно би било да се изтъква кой какъв е, освен ако не му носи единствено някакво лично успокоение.

# 578
  • София
  • Мнения: 38 545
Аз казах, че съм единственото му семейство. Пък дали не клати кабината, не знам и не искам да знам. Ама то това може ли да се нарече " жена"?

Ха, добро утро.

# 579
  • Мнения: 1 731
Темата се превърна във вижте какъв идеален мъж имам. И аз наскоро открих мъжката психика. Има мъже - делят нещата на семейство и тръпка. За семейството правят всичко, което Янтра изброи. Обикновено е защото децата са много важни за тях. А с любовницата си позволяват да са глезени, слаби и гушкани. Там е чисто сексуалното. Разтърсващо.

Стабилните мъже многа държат на семейството си. На това всичко да изглежда перфектно. И не забравяйте, че мъжете често са изключително потайни. Те никога не разкриват картите си.

Янтра, нищо напротив, но недей да завираш перфектния ти мъж в очите на другите жени. Не за друго, но жените обичат предизвикателствата. Ако става дума и за пари, нещата много се объркват.

# 580
  • Мнения: 1 950
Един мъж може да има едно официално семейство (гледай ги жена по документи и деца по документи), обаче съвсем реално да не се свежда бройката до тази.
Няма да коментираме вече самия мъж стигнал до подобно положение...

# 581
  • София
  • Мнения: 38 545
А пък жените сме целите в бяло...😜

# 582
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 030
Янтра, нищо напротив, но недей да завираш перфектния ти мъж в очите на другите жени. Не за друго, но жените обичат предизвикателствата. Ако става дума и за пари, нещата много се объркват.
Перфектния мъж на Янтра е перфектен за нея, не за другите жени.
Около себе си имам няколко "перфектни" мъже, физика доста добра за 40-50 годишен мъж, работещи, трима от тях и доста добри пари правят ( при това долу горе законно), но като се замисля, амииии, намирам им кусури. За моя мъж също съм чувала много добри думи, и въпроси как ме търпял, защото видиш ли, аз съм звера в двойката, но пък аз си знам какво е реалното положение. 😀

# 583
  • Мнения: 25 649
И аз познавам няколко жени, една от които задоволявана материално, емоционално, физически, гледана, обгрижвана, ценена и за каквото още се сетите, за което една жена във връзка би мечтала, но..не е единствена, нито в сърцето, нито в гащите на мъжа си.. И не би подозряла, че не е единствена, ако не види с очите си. Така че, който го топли мисълта, че е единствен, чудесно Simple Smile

Прочетох това и се замислих... Ако един мъж дава на една жена всичко, от което тя има нужда, дали има чак такова значение, че дели гащите му с друга? Особено когато е достатъчно умен и го прави дискретно, така че да не я унижава и прави за посмешище?
И другата крайност – жена, която е единствената владетелка на гащите на мъжа си, но той се държи ужасно с нея. От пренебрежение до откровен тормоз и насилие – семейният спектър е много богат. От отчаян алкохолик до лежащ на дивана мързел с претенции.
Дали Евгения Владимирова я топли това, че е била единствена за мъжа си? (Ако е била, разбира се.)

# 584
  • София
  • Мнения: 12 695
Скрит текст:
И аз познавам няколко жени, една от които задоволявана материално, емоционално, физически, гледана, обгрижвана, ценена и за каквото още се сетите, за което една жена във връзка би мечтала, но..не е единствена, нито в сърцето, нито в гащите на мъжа си.. И не би подозряла, че не е единствена, ако не види с очите си. Така че, който го топли мисълта, че е единствен, чудесно Simple Smile

Прочетох това и се замислих... Ако един мъж дава на една жена всичко, от което тя има нужда, дали има чак такова значение, че дели гащите му с друга? Особено когато е достатъчно умен и го прави дискретно, така че да не я унижава и прави за посмешище?
И другата крайност – жена, която е единствената владетелка на гащите на мъжа си, но той се държи ужасно с нея. От пренебрежение до откровен тормоз и насилие – семейният спектър е много богат. От отчаян алкохолик до лежащ на дивана мързел с претенции.
Дали Евгения Владимирова я топли това, че е била единствена за мъжа си? (Ако е била, разбира се.)

Разбира се, че има значение. От това, че я лъже, лишава от право на информиран избор и т.н. скрити фактори, до това, че може да й натресе някоя болест, да забремени друга и т.н., идилията изобщо не е подсигурена. Иначе разбира се, че верността не е единственият критерий и не може да те грее, ако всичко друго е за кенефа.

Общи условия

Активация на акаунт