Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 36

  • 37 313
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 224
От моя опит до сега бих посъветвала всяка, която може да си направи КЕП и при подаване на документите да заяви получване на заповедта чрез Системата за сигурно електронно връчване. Получаването е много бързо.

# 106
  • Мнения: 122
Здравейте. Кандидатстваме за втори опит. На 2ри Ноември подадохме документи като номера ни е 60342. Някой знае ли кога ще заседават този месец? До края на годината дали ще получим заповедта?

# 107
  • Мнения: 80
Здравейте. Кандидатстваме за втори опит. На 2ри Ноември подадохме документи като номера ни е 60342. Някой знае ли кога ще заседават този месец? До края на годината дали ще получим заповедта?

Здравейте, заседанието мисля, че беше на 08.11. Информацията в страницата на Фонда е следната:

# 108
  • Мнения: 122
Ами моят номер е след номерата, които са написани в сайта.. а съм я пратила преди  написаната дата в сайта.. и не знам.. затова искам мнение, че малко се обърках.. 😁🙏

# 109
  • Мнения: 89
Ами моят номер е след номерата, които са написани в сайта.. а съм я пратила преди  написаната дата в сайта.. и не знам.. затова искам мнение, че малко се обърках.. 😁🙏
Здравейте, ние сме с номер 60472 и ще сме в заседанието през декември, понеже подадох е документи на 8ми, а тогава е била комисията за Ноември. По телефона ми казаха, че Декември ще има комисия, но не се знае кога ще е.

# 110
  • Мнения: 14
Ами моят номер е след номерата, които са написани в сайта.. а съм я пратила преди  написаната дата в сайта.. и не знам.. затова искам мнение, че малко се обърках.. 😁🙏

Не се притеснявай и моят номер е след написаните, а подадох документите си на 4 ноември и в същия ден получих и входящия номер. Но както се вижда не съм от разгледаните документи. Явно ще бъдеме през декември. 😊

# 111
  • Мнения: 958
Момичета тази година знаете ли кога ЦАР е подписал договор с инвитро центровете?

# 112
  • Мнения: 122
До колкото знам това се прави през целия януари месец.

# 113
  • Мнения: 14
Извинявам се предварително, ако е писано преди, но това подаване на документите ми е за първи път. Може ли да ми кажете какъв е редът.Ще ми пратят решението по куриер. След това какъв е редът до колко време трябва да се занесе в клиниката? В решението пише ли каква е сумата за която сме одобрени и има ли срок в който да се започне процедурата? Благодаря ви предварително.

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Бубе, зависи какво си се разбрала с лекаря си.Заповедта важи една година и в нея пише сумата.
Аз при първия опит бях на къс протокол - носих я на трети ден от МЦ като се разбра, че хормоните са добре и се започва стимулацията.
Този път ми е в друга клиника и по дълъг протокол.Занесох я на сестрата на доктора още преди да започна противозачатъчните.И при първа възможност започнахме.
Успех! 🍀

# 115
  • Мнения: 958
За жалост е имало години когато не са подписвали до март.

До колкото знам това се прави през целия януари месец.

# 116
  • Мнения: 122
И ние стоим и чакаме така ли ?

# 117
  • Мнения: 14
Елънче, благодаря ти за отговора💐

# 118
  • Мнения: 958
Мишони Да. Примерно това е причината да не се правят процедури по фонда януари.

# 119
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета от новите издадени заповеди от комисията в началото на ноември и пише, че ще си получат заповедите до 26.11 има ли някой който си я е получил вече, но не тези от вас, които са с електронен подпис, а на хартия по куриерските фирми! И ако да кой номер сте!?

Общи условия

Активация на акаунт