Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 36

  • 37 164
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Когато обновят сайта, тогава се сменя информацията, Руми.Всичко е наред. 🍀

# 736
  • Мнения: 670
Здравейте, днес получих входящ номер от клиниката, но като се опитам да влезна ми дава, че липсва информация, а не прието заявление.
Така ли трябва да бъде?
Благодаря и весели празници!❤️
Кога подадохте документи? Аз ги попълних в клиниката на 18.04. и все още нямам вх.номер.  В сряда звънях да питам какво става и само ми казаха, че когато имам ще ми се обадят. Има време до заседанието,но все пак.....

# 737
  • Мнения: 184
Здравейте, днес получих входящ номер от клиниката, но като се опитам да влезна ми дава, че липсва информация, а не прието заявление.
Така ли трябва да бъде?
Благодаря и весели празници!❤️
Кога подадохте документи? Аз ги попълних в клиниката на 18.04. и все още нямам вх.номер.  В сряда звънях да питам какво става и само ми казаха, че когато имам ще ми се обадят. Има време до заседанието,но все пак.....
На 15.04.2022г в клиника Селена съм, ако има значение ☺️ Те ми казаха до 2 седмици ще Ви звъннем и днес звъннаха

# 738
  • Мнения: 670
Благодаря! Ще изчакам до вторник и ако още не са ми звъннали пак ще се обадя.
Здравейте, днес получих входящ номер от клиниката, но като се опитам да влезна ми дава, че липсва информация, а не прието заявление.
Така ли трябва да бъде?
Благодаря и весели празници!❤️
Кога подадохте документи? Аз ги попълних в клиниката на 18.04. и все още нямам вх.номер.  В сряда звънях да питам какво става и само ми казаха, че когато имам ще ми се обадят. Има време до заседанието,но все пак.....
На 15.04.2022г в клиника Селена съм, ако има значение ☺️ Те ми казаха до 2 седмици ще Ви звъннем и днес звъннаха

# 739
  • Мнения: 1 323
Здравейте! Колко е разрешения максимален интервал от време между две спермограми за подаване на документи към фонда?

# 740
  • Мнения: 381
Здравейте! Днес пуснах по Еконт документи към ЦАР. Не можах да намеря на сайта информация за входящия номер - от къде се взима?

# 741
  • Мнения: 69
Здравейте! Днес пуснах по Еконт документи към ЦАР. Не можах да намеря на сайта информация за входящия номер - от къде се взима?
Те ще ви го изпратят на имейла,който сте посочили,когато входират заявлението.

# 742
  • Мнения: 205
Финансират ли се процедури с донорски яйцеклетки?

# 743
  • Мнения: 3 047
Здравейте! Колко е разрешения максимален интервал от време между две спермограми за подаване на документи към фонда?

В правилника няма описан максимален, но се предполага, че трябва да са в рамките на една календарна година .

Ще има ли кой да пусне нова тема ? Или да я пусна аз ?

# 744
  • Мнения: 36
Здравейте! На 27.04 пуснахме документите, но все още нямаме входящ номер. Колко време горе долу чакахте вие?

# 745
  • Мнения: 670
Здравейте! На 27.04 пуснахме документите, но все още нямаме входящ номер. Колко време горе долу чакахте вие?
Аз пуснах на 18.04. Миналата седмица започнах да се притеснявам и звъннах в клиниката , където подадох документи. От там ми казах , че като имам номер ще ми се обадят. Още не са ми звъняли.
 За сметка на това писах мейл на ЦАР в понеделник и във вторник рано сутринта ми върнаха, че имам номер още на 20.04.
 Обадете се направо на Цар или им пишете. Със сигурност вече имате вх.номер.

# 746
  • Мнения: 36
Здравейте! На 27.04 пуснахме документите, но все още нямаме входящ номер. Колко време горе долу чакахте вие?
Аз пуснах на 18.04. Миналата седмица започнах да се притеснявам и звъннах в клиниката , където подадох документи. От там ми казах , че като имам номер ще ми се обадят. Още не са ми звъняли.
 За сметка на това писах мейл на ЦАР в понеделник и във вторник рано сутринта ми върнаха, че имам номер още на 20.04.
 Обадете се направо на Цар или им пишете. Със сигурност вече имате вх.номер.
Много ви благодаря!!! Ще им пиша имейл.
Писах им имейл и ми отговориха, че имам входящ номер и, че заявлението ми е прието. Надявам се скоро да ми пратят позитивен отговор.

Последна редакция: ср, 04 май 2022, 16:56 от Katerina92

# 747
  • София
  • Мнения: 39 758
Моля пуснете нова тема.

# 748
  • Мнения: 3 047
Заповядайте в новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1442142.new#new

Общи условия

Активация на акаунт