Автустинчета 2🍁2🍁 тема 13

  • 18 134
  • 683
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 894
Уффф аз продължавам да правя по пет поръчки в час 😅 Щом сме тръгнали на промоции в H&M има 20% на всичко и безплатна доставка, а в синсей 40% на някои неща.

И да напомня, че стана време за подаване на декларации за данъчното облекчение.

Памперсите от емаг си го чакам още 🧐

# 616
  • Мнения: 854
Моите памперси дойдоха вчера, днес ще ги взема. Чакам и няколка други пратки. 😁
Но гледам да съм максимално скромна с пазаруването, защото правим ремонт и обзавеждаме жилище, а дори не съм си и представяла колко скъпа е например една тоалетна за вграждане.

# 617
  • Мнения: 2 379
Rrr3, толкова познато за косата. Моято е дълга и гъста и ме дразни като ме се мятка, а и много ми топли  . Задължително спя с вързана коса, иначе много се оплита.

# 618
  • Мнения: 819
Аз се опитвам да не пазарувам по черни петъци. Все излишни неща купувам. Единствено взех подаръците на Ния за Коледа. Знаех, че след 2 седмици ще и ги купя на редовна цена така или иначе.
Кити, как върви при вас?
ММ има супер много работа, детегледачката е под карантина, Ния има сополи и времето е лошо. Разбира се, че всичко трябва в един момент да се случи. Grinning

# 619
  • Мнения: 854
Върви... Много ми е трудно с този ремонт. Гледам малката, работя, готвя й, а има хиляди детайли, които трябва да преценя и да обмисля. Обикаляме по магазините, но времето ни е ограничено, все бързаме и общо взето усещам, че претупваме нещата. Нямам изградена пълна концепция за жилището, майсторът ни притиска, че се мотаем, а всички интериорни дизайнери са претъпкани от работа за 4 месеца напред и няма кой да ми помогне с плануването.
Навсякъде, където отидем, казват, че ще има ново увеличение на цените от 01.12. А цените вече са космически.
Но пък като си представя, че ще си имаме лично наше жилище, направено по наш си начин, се зареждам с енергия и търпение. А и малката ще си има стая, в която ще мога да прехвърля играчките й.

# 620
  • Мнения: 1 579
Kitty, ще мине и тоя зор и после ще ви е така уютно вкъщи.
Ние не успяхме да си купим навреме по-голямо жилище.
Сега сме в две стаи и кухненски бокс, но ми е ужасно тясно.
А с две деца пък съвсем ще отеснее.
Чакаме си нашето жилище и съм казала, че искам поне 120квадрата Grinning

# 621
  • Мнения: 2 379
Кити, ако имаш ФБ пробвай в групата : Професионални и фрийланс услуги, може да намериш някой да съдейства за интериора с идеи и проект.
Лайка, ние сме в гарсониера Wink Ами то и преди беше тясно, но сега съвсем. Поне си е наше местенцето. Лошото е, че каквото заделим отива за извънредни ремонти, я някой електроуред е за смяна, а ремонт на колата, я нещо друго и спестяванията се топят. Да не говорим, че цените на жилищата са ужасно надути и няма това, което търсим. Аз не искам много голямо жилище, но едни 70-80 кв. няма да откажа.

# 622
  • Мнения: 1 579
Много са скъпи в момента, да.
Но май няма да стават по-евтини.
То и предлагане няма в момента, та се опитваме ако можем да играем търг при някое ЧСИ, че там излизат стойностни имоти.

# 623
  • Мнения: 443
Ох, ние приключихме с грубия строеж на къща, останаха малко дреболийки като електро, ВиК, подово и стени 😂 Досега с мъжа ми сто пъти се караме за това кое и как, а за вътрешното обзавеждане и цялостния интериор имаме съвсем различни мнения и дори не искам да говорим по тая тема 😂 Хубавото е, че всички майстори му казват предварително, че правят квото жената каже, така че 😃✌🏻 Нямам търпение и на нас да ни е широко, викам му един ден на ММ: представяш ли си, като се скараме и мога да ида да спя в някоя друга стая 😂 Мен мисълта за голям и наш си дом толкова ме крепи, че си мисля, че като оправим всичко, ще се разведем, понеже буквално около това се върти живота ни последните 2 години.

# 624
  • Мнения: 33
Днес режимът на малкия е просто мираб. Сега спи, представям си как си ляга после по нощите, направо ще се гръмна днес. Толкова смотан ден, за намаления хич не ми е останало време да разглеждам.
Какви подаръци сте намислили за Коледа, дайте идеи. Не знам какво да му вземем на нашия и на братовчедка му, която е на 1.10 г почти.

# 625
  • Мнения: 7 898
И моя ден е скапан. Първо цяла нощ се мята и може да се каже, че почти не е спал цяла нощ. Надявах се да спи поне до късно, но и това не стана. За капак установих, че се мята защото има поредната висока температура! Трета за последните 20 дена! Сега е на антибиотик та ще видим.
Подаръци не съм купувала. Искам да взема една малка палатка, в която да си играе. В ИКЕА имат много хубави.

# 626
  • Мнения: 819
За съседското дете, което е колкото нашите, съм взема комплект кинетичен пясък, формички и мини пясъчник, в който да се слага.
За Ния съм взела лего, голяма дъска за рисуване, дървена кухня, книжка и ще купя няколко дребни подаръка от рода на пластелин за най-малките.
Искам да и взема масичка за сядане, но ще е преди празниците.
Рецепта за кекс без захар? Сладък кекс. Grinning

# 627
  • Мнения: 7 898
Вместо захар сложи фурми.
Не ми се купуват играчки, защото имсм цял чувал и още толкова книжки.

# 628
# 629
  • Мнения: 2 379
Днес видях в Кауфланд малка "кухня" и палатка с тунел на много сносни цени. Иначе книжки, магнити. Ще ѝ взема сигурно чанта, в която да си събира играчки, че много обича. Има всичко от батко ѝ....играе си с високо, дори и с въздуха....така че каквото и да и купя ще се радват.

Общи условия

Активация на акаунт