Прахосмукачка Rainbow

  • 87 552
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 818
От мой познат,който е в САЩ знам,че цената е почти колкото тука.Разлика имало малка и то тя идвала от различните ДДС-та и митата.Иначе навсякъде се продава по този начин,чрез демонстрация и цената горе-долу е една и съща(говориме за чисто нови,защото има и втора употреба на по-ниска цена).Отделно, до колкото ми е известно има разлика в тока,и ако се закупи от там после трябва да се пригодява за наште 220 волта(за там не знам точно как е,но има разлика),абе с две думи излизало същото. Hug

# 31
  • Мнения: 105
Ползваме повече от 15г. Rainbow, беше ни подарък от роднини в чужбина, е друга такава няма, невероятно лесно е почистването с нея, просто за мен няма аналог на пазара. Недостатък е само че е доста скъпа  Sad, ако трябва сега да е купуваме, май няма да можем, колкото е да сме убедени че е най-доброто, но всеки който има възможност бих посъветвала да не се колебае, нямат грешка!

# 32
  • Мнения: 6 039
ами за сравнение, сестра ми за тези години е потрошила поне 10, прахосмукачки м/е 100 и 500лв.
купува си какви ли не аналози, от Делонги, но дори нямам спомен какво се случи с тях.

Просто за качествата на прахосмукачката Рейнбоу спор няма, просто първоначалната инвестиция е стряскаща.

# 33
  • Мнения: 1 737
Хайде сега казвайте от къде да намеря дистрибутор, който да ни направи демонстрация за пред мъжа ми, че аз нямам нужда от допълнителни убеждения, но парите ги изкарва той.  Grinning

# 34
  • Мнения: 19 585
Здравей!
Имам пълни познания относно Rainbow.Цената е 2 190 евро при плащане кеш.При лизинг е по - висока. Ако ми се обадиш ще я имаш пълен комплект за 1 700евро с гаранционна карта и осигурен сервиз.Ще ти покажа как се работи с нея.
С пожелания за успешен ден.
Габи
Габи, ще ми пуснеш ли на лични някакви твои координати, защото и ме ме интересува този въпрос. Само че в момента не разполагам с тази сума и събирам пари за "инвестиция". Но тази прахосмукачка за 1700 евро нова ли е, че разликата между 2 200 и 1700 е май големичка - на какво се дължи?

# 35
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Имам Rainbow от 3 години, скоро я изплатихме, от както сме я купили си я ползваме с голямо удоволствие, върши страхотна работа, а перящото е направо върха! Аз не съм чистофайница и чистя през ден, понякога през два, но вече имам чувството, че не се и цапа толкова много. На мен ми я продаде един познат, при интерес мога да ти дам координатите му! Успех!  Peace

# 36
Хайде сега казвайте от къде да намеря дистрибутор, който да ни направи демонстрация за пред мъжа ми, че аз нямам нужда от допълнителни убеждения, но парите ги изкарва той.  Grinning
Веднага ще ти уредим демонстрация, ако искаш

# 37
Моля ви, дайте ми телефон или адрес на сервиз за прахосмукачки Rainbow във Варна, че цял ден се ровя и немога да намеря нищо. Пишете ми на e-mail: julian_marinov@mail.bg
Благодаря предварително.

# 38
  • Мнения: 1 058
Страхотна прахосмукачка надявам се скоро да си  я купим.

# 39
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 И аз да си кажа мнението, имаме я от 2 месеца, и сме много доволни.Върши невероятна работа и е незаменима.Скъпа е да, но има и друг вариант който ни сподели приятел едва след като я купихме.Значи обаждаш се в сервиза им, и питаш дали има втора употреба,какво ще рече това сигурно се питаш,ами машината е била само по демонстрации нищо повече.Цената и е пъти по ниска и пак си имаш 3 години гаранция.Това е цялата работа ако искаш мога да ти дам телефон за връзка.Ние си купихме най-новия модел който е на пазара,тоест миналогодишния.По тиха, по лека и с много по хубав дизайн. Peace

 P.S.Ама че реклама направих  Mr. Green С две думи доволна съм.

# 40
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Адреса на Рейнбоу Варна е:

Рейнбоу Варна ЕООД
9000 гр.Варна, ул."Г.С.Раковски"№27
тел.:052601721, 052601722 , 0887454801.

 Имам ги всичките адреси написани са на гърба на договора.Ако някой иска адреси нека пише Mr. Green Peace

# 41
Адресът на изключителния сервиза на Rainbow за България е: гр.София, кв.Изток, ул.Георги Бакалов 12, тел.8725713, GSM0889238683, инж. Васил Николов
От там може да си купите прахосмукачк

# 42
Нещо ме е хванал мерака за такава прахосмукачка! Има ли си някой от вас на идея по колко вървят сега? Едно време "бълваше" от промоутъри на въпросните прахосмукачки, а сега като разпитвам никой не знае откъде евентуално бих могла да получа повече инфо!
Ще бъда много благодарна на момичетата, които ползват такава да ми пишат мнения!  Мерси предварително!  bouquet

mojem da go yredim pro4eti si li4nite:)

# 43
Имаме такава прахосмукачка от 10-ина години. Няма грешка. Много съм доволна, а сега и спокойна за детето си. А място за сравнение с нея и другите прахосмукачки въобще няма.
Между другото, някоя от вас, която има може ли да ме посъветва откъде мога да намеря резервни части за нея - счупи ми се едната закопчалка на водния филтър. Тя и така работи, но все пак...
ima vsqkakvi 4asti v serviza v varna,poru4va6 si, i ti gi dostavqt.ti bi trqbvalo da ima6 klientska karta ,i da si nosila ma6inata na profilaktika.na klienskata karta trqbva da ima tel i adres obadi se v varna i tam 6te ti dadut pove4e informaciq:)

# 44
Здравей!
Имам пълни познания относно Rainbow.Цената е 2 190 евро при плащане кеш.При лизинг е по - висока. Ако ми се обадиш ще я имаш пълен комплект за 1 700евро с гаранционна карта и осигурен сервиз.Ще ти покажа как се работи с нея.
С пожелания за успешен ден.
Габи
Габи, ще ми пуснеш ли на лични някакви твои координати, защото и ме ме интересува този въпрос. Само че в момента не разполагам с тази сума и събирам пари за "инвестиция". Но тази прахосмукачка за 1700 евро нова ли е, че разликата между 2 200 и 1700 е май големичка - на какво се дължи?
ами 2200 е с ддс,а 1700 е без ддс:) това е разликата

Общи условия

Активация на акаунт