Hercai/Вятърничав по ATV/Diema Family и Нови проекти на актьорите Тема 14

  • 39 831
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 892
Стели, Дени, изключително чувствени истории. Дойде ред и на моята история... Когато бях на 6 майка ми почина, и на 10, когато татко я последва. Имах брат, който се грижеше за мен, но и той си отиде рано. Израснах в голямо семейство с много роднини и братовчеди, но винаги съм се чувствала сама и самотна. Математик съм, но впоследствие завърших и работя друго, но математиката и литературата си ми останаха най- голямата страст, но въпреки, че малко или много съм успяла в живота, тази самота никога не те напуска и както каза Миран, живееш с нея, дишаш с нея... За целия си живот така и не можах да свикна с тълпата, най- добре си ми е в моя си свят. Имам един син, когото обожавам... И както майка ми вложи в мен последните си думи, така и аз съм ги предала на синът си - ''Каквото и да ти е на душата, винаги се усмихвай! Усмивката е най- голямото ти оръжие! Винаги има за какво да се усмихнеш!''. Вече 41 години живея според тези думи и никога досега не са ме подвели.
Затова харесвам Hercai, затова и харесвам Акън. Те и двамата притежават по частичка от мен и моя живот. Харесвам и Ебру точно, защото е моята противоположност.

Та в този ред на мисли, Стели не се отказвай да пишеш. Винаги има за какво да се усмихнеш, а не да се натъжаваш. Чашата може и да не е изцяло пълна, но не е наполовина празна, а наполовина пълна. Пък и аз как ще си разкажа приказката, нали няма да ме оставите на половината път.

И, за да не сме само ние сантиментални... Миран потънал в спомени...



''Рейян ще стане моя законна жена.''
''Азат... Рейян тръгна с Азат.''
''С теб дори и Рай да ми дадат и от него ще се откажа.''




- Няма да дойде.



Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 16:16 от cvetansk

# 61
  • Мнения: 1 834
И за да не е съвсем сълзлива неделята се насладете на една фантазия, която се надявам един ден да стане реалност....





Малко спомени от специални моменти...







Дано не се повтарям в колажите, че вече забравих къде и какво качвам Joy

# 62
  • Мнения: 6 892
Дени, качвай всичко, че са много хубави колажите...

А сега сцената шедьовър на Джем, поне за мен. Ако няма кой да ме редува, ще се допълвам в този пост, за да завърша епизод 7

''Каквото се случи тук, тук ще остане''









-   Ти дойде. Тук си.
-   Не знаех, че идвам при теб. Защо излезе пак пред мен?

Скрит текст:


-   Рейян, аз знам всичко. Принудиха те да се омъжиш за Азат. Заплашиха те, че ще те убият. Не се тревожи, аз уредих всичко. Ще заминем.



-   Откъде разбра, че ще дойда с теб?
-   Рейян…




-   Кой си ти? Кой си ти, че трябва да идвам с теб? Малко ли ти беше това, което ме застави да преживея?



Изтръгна сърцето ми и го захвърли, малко ли беше? Как ме изхвърлиха на площада в Мидят в булчинска рокля… Как заради теб бях изпратена на смърт… Как бях разделена заради теб с майка си, баща си и сестра си… Мислиш ли, че ще забравя?

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 19:45 от cvetansk

# 63
  • Мнения: 1 834

-   Ти дойде. Тук си.
-   Не знаех, че идвам при теб. Защо излезе пак пред мен?
[/center]

Скрит текст:


-   Рейян, аз знам всичко. Принудиха те да се омъжиш за Азат. Заплашиха те, че ще те убият. Не се тревожи, аз уредих всичко. Ще заминем.



-   Откъде разбра, че ще дойда с теб?
-   Рейян…




-   Кой си ти? Кой си ти, че трябва да идвам с теб? Малко ли ти беше това, което ме застави да преживея?



Изтръгна сърцето ми и го захвърли, малко ли беше? Как ме изхвърлиха на площада в Мидят в булчинска рокля… Как заради теб бях изпратена на смърт… Как бях разделена заради теб с майка си, баща си и сестра си… Мислиш ли, че ще забравя?

Тези сцени са жестоко измислени и много добре изграни. Според мен това са от сцени в топ 10 от ролята на Ебру. Добра беше в тези моменти. Изражение, глас, поглед, излъчване, всичко  допълваше думите на Рейян. Сърцето й беше разбито и кръв капеше от него, но се събра и му даде да се рабере. Миран никога не  беше получавал такъв удар в живота си. -Кой си ти? Кой си ти, че трябва да идвам с теб? На тези въпроси никой нямаше отговори.

# 64
  • Мнения: 525
Да бих казала една от многото му сцени шедьовър особено в първи сезон. За тази сцена беше изразил специално благодарности към всички работници и актьори, понеже са снимали до малките часове на нощта в трудни условия, но пък резултатът си е заслужавал. Еми така си е.

Момичета благодаря за сантименталните лични истории, които споделихте, искрено ме развълнуваха.
Както писах в посланието по повод рождения ден на Акън "Живота е шарен, поднася ни и хубаво и лошо, и е прекрасно, когато на края все пак има за какво да се усмихнем." Мен именно историята, и любовта на Реймир ме провокира за пропиша във форума. Всъщност това което ни обединява всички съпричастни с темата не са ли именно тези двамата, и историята им. На мен ми е приятно, макар да не мога да се включвам редовно напоследък, когато влезна да ви изчета, да разгледам всичко споделено, да науча нещо ново. Да ми се усмихнат Реймирчетата на среща, заедно и по отделно, както и Акън и Ебру.

# 65
  • Мнения: 6 892
Продължението на сцената шедьовър... Заслужава си да се види всеки един кадър от нея.



-   Ще изстине ли сърцето ми? Сега ще те хвана за ръка и дойда с теб, така ли? Всичко си уредил, значи? Аз никога няма да ти простя, Миран.



Това сърце няма да изстине. Дадох клетва и ще я сдържа. Никога няма да забравя какво ми направи. Теб вече те няма.



Не заради заплахите за смърт,  и не насила за Азат… По сбствено съгласие и желание ще се омъжа за Азат.



Ще бъда много щастлива. Така ще те оставя зад себе си… Сякаш нникога не те е имало. Сякаш никога не съм познавала Миран Асланбей.



-   Тогава си принудена да ме убиеш!
-   Ти и без това умря, Миран. Ти ме научи да убивам, без да пускам дори един куршум.
-   Никой не може да постъпва така с Миран Асланбей! Аз още не съм казал, че е свършило.

Скрит текст:




-   Всичко започна тук. Аз те приех за приказка. Но се събудих.



Каквото стана тук, тук ще остане.



-   Рейян!
-   Нашата история с теб… Тук свърши, Миран Асланбей.
-   ‘’Тук свърши Миран Асланбей.’’





- Рейян!



-Рейян!



- Рейян!

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 21:31 от cvetansk

# 66
  • Мнения: 2 077
Прекрасни сте херджайки Heart, не искам никоя от вас да спира да пише или споделя мисли, снимки, клюки, теразния и мечти!!! Аз също не успявам да пиша редовно, но ви чета редовно! Е, признавам си, че уикенда бяхме на семейна на разходка до Жеравна и Котел и не се сетих за БГ Мама въобще, но бързо наваксах със споделеното от вас тази вечер!
Благодаря и за прекрасните ви личните истории!

# 67
  • Мнения: 225
Добро утро и от мен желая ви слънчева и успешна седмица на всички. Да не сте посмяли да спирате да пишете, споделяте и изразявате мнението си относно Hercai. След като продължаваме да си обсъждаме, пишем , правим преговор на филма след, като вече приключи отговора е ясен тази приказка която ни пресъздадоха главните герой ни накараха да  разсъждаваме върху реалния живот който живеем всъщност. Благодаря на Цвети и Дени за споделени те истори в живота си, че любовта съществува , че ако я няма нас няма да ни има , защото за мен всеки появил се на този свят е плод на любовта на двама души, сигурна съм че всяка от нас е имала трудни, тежки моменти от живота си, както ни споделиха Дени и Цвети. И по този повод ще ви кажа , че с моя съпруг  94 година станахме гаджета след 3 години се разделихме поради една или друга причина, но както хората са казали старата любов ръжда не хваща 2004 година се оженихме и досега сме щастливо семейство,продължава нашата любов от която  имаме дъщеря на 16 години на 3 години, като беше едва не я загубихме, но и с това изпитание се справихме благодарение на любовта, обичтта и взаимната ни подкрепа. Така, че всеки си има начертана съдба и сродна душа предопределена за него. Вярвам, че когато има любов и обич между двама души по лесно се справямве с трудностите на който ни подлага живота защото парите са много важни, но понякога и те не стигат колкото  да имаш . Както вярвам, че Акън и Ебру също почустваха и усетиха  истинската любов  с ролите който изиграха, колкото да беше само филм, може би рано или късно ще се съберат живота е едно колело, което се върти. Пишете, мечтайте, споделяйте защото това ни разтоварва от забързаното ежедневие за всички ни. Спирам, че изписах реферат извинете усмихнат и слънчев ден на всички.

# 68
  • Мнения: 1 544
Момичета, 🌹💕🌷💕🌺
Вчера бях и на малко по-емоционална вълна, та съм се отпуснала...За което се извинявам.
Благодаря за хубавите думи!🌹
Но, знаете ли, че се радвам изключително много и за другите лични, искрени и споделени мисли за истински преживявания. За което,  Ви Благодаря от 💖
Всеки, в живота си преминава през радости, бури, цунамита, задължително обаче и през Любовта - любовта - във всичките й измерения....без нея сме изгубени в пространството...Тя, е живителната капка, която ни прави щастливи и ни изправя на крака. Освен реалът, обаче присъства и виртуалът. Винаги съм си била запалена фенка по филми и сериали, музика.....певци, актьори..😃😂🤣но, стойностни, така и от талант на сцената, игра във филм, сценарии, режисьор.....
Няма да забравя ученическите си години, как съм прескачала огради, висяла съм за автографи от певци и артисти....То не е за приказка...😃😅🤣
Затова, сме и тук, за да споделяме  наши вълнения в тази насока. Намерих приятно кътче, в което да си споделяме.
Дени, Благодаря 🌹, за оценката от снощното музикално поздравче - явно, сме на една вълна...👍🌺
Извинявам се още много пъти, че нямам много функции за публикуване, като напр. Скрито. Ако е против правилата на форума...предупреждавайте ме / но, на лични/ веднага ще се поправя..👍👌😘


AkinAkinozu private :"Любовта на тези хора и моите фенове, означава много повече от всякакви награди"



ОБИЧАМ го много, това, момиче, бе АГА....
https://www.facebook.com/100004956436475/videos/1305478089887069/?app=fbl


Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 09:55 от Stella2021

# 69
  • Мнения: 225
Стели всеки един има моменти на слабости  иска му се  да остане със себе си насаме изпада в свойте емоции, но това в никакъв случай не трябва да те спира да пишеш в темата, защото мненията споделянията ти са страхотни и на мен ми е приятно да ги чета, както и на всички останали. Много време ми трябваше да се запиша в темата защото имах притеснение, тъй, като се включих доста късно и си мислех, че се натрапвам но сега вече не се чувствам така напротив радвам се, че така си говорим дори и да не се виждаме. Всеки от нас е имал предполагам тези приключения за който разказваш навремето всички деца и тинейджъри имахме по различен начин на живот играехме игри имахме си свойте любимци, като певци актьори спортисти, събирахме значи и какви ли не неща, но пък това са спомени който си спомняме  днес с умиление. Продължавайте всички да споделяте и поддържаме темата. Цвети, която ни преразказва всеки епизод по този начин виждаме детайли, който сме пропуснали докъто се излъчваше филма поне аз все още откривам  такива дори, когато си пусна да гледам някой епизод виждам неща който съм пропуснала. Сега предполагам е ред да видим 8 епизод от Цвети.

# 70
  • Мнения: 1 544
Стели всеки един има моменти на слабости  иска му се  да остане със себе си насаме изпада в свойте емоции, но това в никакъв случай не трябва да те спира да пишеш в темата, защото мненията споделянията ти са страхотни и на мен ми е приятно да ги чета, както и на всички останали. Много време ми трябваше да се запиша в темата защото имах притеснение, тъй, като се включих доста късно и си мислех, че се натрапвам но сега вече не се чувствам така напротив радвам се, че така си говорим дори и да не се виждаме. Всеки от нас е имал предполагам тези приключения за който разказваш навремето всички деца и тинейджъри имахме по различен начин на живот играехме игри имахме си свойте любимци, като певци актьори спортисти, събирахме значи и какви ли не неща, но пък това са спомени който си спомняме  днес с умиление. Продължавайте всички да споделяте и поддържаме темата. Цвети, която ни преразказва всеки епизод по този начин виждаме детайли, който сме пропуснали докъто се излъчваше филма поне аз все още откривам  такива дори, когато си пусна да гледам някой епизод виждам неща който съм пропуснала. Сега предполагам е ред да видим 8 епизод от Цвети.

Благодаря, Вили 🌹, ще продължа да споделям, но се усещам, че много съм навътре...😍🙄😎 в някои лични взаимоотношения - например Акън-Ебру....
Ами, да ме прощават, ама да не бяха си изиграли ролите по такъв начин....Те, са виновни 😂😍, че ни качиха на черешата... ади,  де 😃😅
То, снимки, погледи, завоалирани усмивки, докосвания, зариване на лицето на Миран в косите на Рейян във всеки възможен случай,  пред и зад камера.....ревност, която аз другаде не съм видяла, така емоционално изиграна.....поддръжки леко, ....ами, да изброявам ли още????
Пак се отнесох....🙄😎😃

https://www.facebook.com/groups/871958186930147/permalink/1028120741313890/

Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 09:53 от Stella2021

# 71
  • Мнения: 6 892
Здравейте!
Нова седмица, нов епизод... Да ред е на епизод 8.

Благодарности за превода...



''А какво трябва да направя, за да се върнеш при мен?''



-   ‘’ Какво трябва да направя, за да ми повярваш?’’
-   ‘’Трябва да направиш люлка до небето.’’




-   Добре, а какво трябва да направя, за да се върнеш при мен? Какво трябва да направя? Какво трябва да направя?



Какво трябва да направя, за да се върнеш при мен? Какво трябва да направя?



-   ‘’Всичко започна тук. Аз те приех за приказка. Но се събудих. Каквото стана тук, тук ще остане.



Ще бъда много щастлива. Така ще те оставя зад себе си… Сякаш никога не те е имало. Сякаш никога не съм познавала Миран Асланбей.''



-   Или ме мислиш, че ме няма! След като мислиш, че ме няма, тогава и тази люлка я няма!



И Рейян я няма! Чуваш ли?! И Миран го няма! Няма го! Няма го! Няма го!



-   Миран! Добре. Успокой се.
-   Замина!




-   Братле, успокой се.
-   Тръгна си! Отиде при Азат! Пред очите ми го хвана за ръка и тръгна с него!
-   Миран, моля те, успокой се. Не прави нещо, за което после ще съжаляваш.




-   Омъжва се! Омъжва се за Азат! Аз принудих Рейян да отиде с този човек! Принудих я. Ще полудея, ага! Ще полудея! Ще полудея! Ще полудея!

# 72
  • Мнения: 525
Пореден любим момент, благодаря Цвети.
Тук погледа на Миран, особено на второто гифче тотално ме хипнотизизра, безброй пъти си я връщах и преповтарях, въпросите които си задава и този поглед. А когато изкрещя от безпомощността на ситуацията..
И пак "не, принудена е била"  тази му увереност идваше от факта че беше наясно със сърцето на Рейян, че въпреки всичко го обича, него не Азат. А Рейян както каза и Дени, въпреки разбитото сърце, успя да се събере и хем да го нарани, макар и не равностойно, хем да го отблъсне с ясното съзнания че бъдеще за тях няма... предвид миналото и новото което научи от Гюнюл......Broken Heart

Последна редакция: пн, 04 окт 2021, 21:54 от daniela1504

# 73
  • Мнения: 6 892
Здравейте! Хубав ден!

Днес се събудих навреме и имам удоволствието да ви поздравя със сутрешното кафе в семейство Шадоулу.



- Рейян събуди ли се?
- Много отдавна се събуди. Излязоха с г-н Азат.




- Рейян къде е излязла с Азат?
- Кълна се, искаха да вземат дата за сватбата. Така ми се стори.




- Бъди здрава. Бъди здрава, момиче. Дай чаша вода, бързо, бързо.

# 74
  • Мнения: 1 544
Цвети🌹
Добро утро и от мен!☕Топъл и спокоен ден желая на всички! 🍀🌺

Момичета, вече две вечери нямам Интернет. Снощи идваше за малко и отново в невидение. Специално за снощи от кабелният оператора ми отговориха, че проблемът бил глобален и нямало връзки с ФБ, инстаграм. При Вас имало ли е смущения?


 За преговора - Тук, играта на Акън и Ебру беше невероятна. Да, Миран си мислеше, че е "била принудена", а не знаеше, че тя вече е научила от други за последната лъжа, която той, до този момент не посмя да си признае пред нея. Според мен, той имаше такова желание и намерение / моментът в който той предупреди всички в конака да си мълчат за брака пред Рейян, докато той първи не й каже,/ но търсеше подходящия момент - е, намери го макар със закъснение.
А, Рейян дълбоко в сърцето си го обичаше много, и въпреки, че той я нарани жестоко, започнаха да излизат  една по-една лъжите му, сърцето й не спря да тупти за него. Но, тази разкрита последна лъжа я срина. И, въпреки, че го попита има ли още нещо, което не е казал - той пак премълча...

И малко за настроение :





https://www.instagram.com/p/CQYosTQB5NS/?utm_source=ig_web_copy_link

Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 10:48 от Stella2021

Общи условия

Активация на акаунт