Hercai/Вятърничав по ATV/Diema Family и Нови проекти на актьорите Тема 14

  • 39 869
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 835


Един интересен колаж със снимки на Акън през годините.
Вече трябева да се добави и снимка на Джемал.



Приятен спомен на реакциите на Миран и Рейян след първата им целувка



Красиви сцени имаше в Hercai с коне и през широкото поле.
Много неща се случваха когато бяха сами далеч от вредни същества.



Един от любимите ми колажи на една рускиня (Зарина или нещо подобно се казва).
Руските фенове са много силни и организирани.
Само преди месец бяха ходили една група на екскурзия и много от снимките пускани в Instagram са от руски фенове.

# 736
  • Мнения: 6 980
И аз да пусна два от колажите, които много харесвам, наред с този от Дени





И Аккъз разбира се...

# 737
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен. Факт и според мен целувката си остава истинска друга такава няма да видим в никой филм смятам, че колкото и камерите да и бяха под носа те се отдадоха изцяло на страстта не беше  само игра. Много ми е интересно Джейди не се появява никъде от доста време на сам и това, че Ебру е в Барселона с приятели няма лошо разбира се, но когато имаш предложение за брак и си толкоз влюбен и обичаш според вас не трябва ли да си с любимия макар и да имаш само два три дни свободни? Интересна работа и странна дори. Чакам с нетърпение новия епизод, но до 14 си е бая време, какво да се прави ще чакаме. Понеже  говорехте за Вятърничав за субтитрите и дублажа наистина е по добре да се гледа със субтитри аз го изгледах по Диема има още две серии и свършва ужасен дублаж, но пък дадоха доста сцени който ги бяха махнали докъто вървеше бяха доста интересни. Абе филма си остава хит за години напред.

# 738
  • Мнения: 1 544
    Vili, и аз се зачудих за отсъствието на Джеди......

    Днес, ще я караме на колажи и чудесни снимки с нашите любимци






    ...........

    Последна редакция: пн, 03 яну 2022, 15:47 от Stella2021

    # 739
    • Мнения: 1 835
    Здравейте и от мен. Факт и според мен целувката си остава истинска друга такава няма да видим в никой филм смятам, че колкото и камерите да и бяха под носа те се отдадоха изцяло на страстта не беше  само игра. Много ми е интересно Джейди не се появява никъде от доста време на сам и това, че Ебру е в Барселона с приятели няма лошо разбира се, но когато имаш предложение за брак и си толкоз влюбен и обичаш според вас не трябва ли да си с любимия макар и да имаш само два три дни свободни? Интересна работа и странна дори.

    Браво, Вили, право в десятката Heart Eyes Всички си го мислим това което написа, но не коментираме.
    Всички си мислим защо Акън също е сам, пуска снимки и песни със заглавие "Все още има надежада" и текст, който е като обяснение в любов и молба за прошка, ама никой не смее да коментира.
    Всички виждаме комуникацията в снимки на Ебру и Акън с многозначни и метафорични думи, снимки и иконки, но не коментираме. Аз не смея да го направя, защото от опит знам, че русата метла скоро ще се изяви и не смея да си помисля как. Другото е, че сагата между Акън и Ебру продължи и продължава прекалено дълго време без някакъв категоричен край. По интервютата се казва едно, на практика се вижда друго. Феновете се измориха да следят кодираните съобщения между тях. То не са еднакви грамофони, снимки от минали дни, еднакви пожелания, намеци, загатки и още, още знаци и подхвърляния.

    # 740
    • Мнения: 1 544
    Здравейте и от мен. Факт и според мен целувката си остава истинска друга такава няма да видим в никой филм смятам, че колкото и камерите да и бяха под носа те се отдадоха изцяло на страстта не беше  само игра. Много ми е интересно Джейди не се появява никъде от доста време на сам и това, че Ебру е в Барселона с приятели няма лошо разбира се, но когато имаш предложение за брак и си толкоз влюбен и обичаш според вас не трябва ли да си с любимия макар и да имаш само два три дни свободни? Интересна работа и странна дори.

    Браво, Вили, право в десятката Heart Eyes Всички си го мислим това което написа, но не коментираме.
    Всички си мислим защо Акън също е сам, пуска снимки и песни със заглавие "Все още има надежада" и текст, който е като обяснение в любов и молба за прошка, ама никой не смее да коментира.
    Всички виждаме комуникацията в снимки на Ебру и Акън с многозначни и метафорични думи, снимки и иконки, но не коментираме. Аз не смея да го направя, защото от опит знам, че русата метла скоро ще се изяви и не смея да си помисля как. Другото е, че сагата между Акън и Ебру продължи и продължава прекалено дълго време без някакъв категоричен край. По интервютата се казва едно, на практика се вижда друго. Феновете се измориха да следят кодираните съобщения между тях. То не са еднакви грамофони, снимки от минали дни, еднакви пожелания, намеци, загатки и още, още знаци и подхвърляния.

    Браво и за теб, Дени за този коментар!
    И аз се опитвах да пиша и в тази насока, но си мисля, че заради моите постове, някои момичета тук, спряха да пишат и си се "кротнах" само върху "Вятърничав" и новите проекти.
    А, в Нет пространството гъмжи......и за личният живот на Акън и Ебру,  много хора желаят да ги видят и в живота заедно, защото искрите, както ти писа на страстта им, излизаха и извън ролите. И, това са го усетили милиони по света - не, само ние тук.
    И аз им го желая от сърце.


    ...............
    И един колаж на всички актьори от "Вятърничав"

    Последна редакция: пн, 03 яну 2022, 15:37 от Stella2021

    # 741
    • Мнения: 424
    И аз да се включа в изписването на темата с няколко снимки на РейМир и бабане, която в началото мразех, но в края на сериала заобичах.




    # 742
    • Мнения: 225
    Дени благодаря, ами това е самата истина. Невиждам защо трябва да се правим, че не се виждат нещата с просто око. Факт поста който написа и песента която пусна, че надежда има за какво ли?Аз много пъти си изказах мнението по повод Ебру и Акън. Нещо има, но само те двамата си знаят и всички тези неща който споменаваш нещо говорят нали така. Пък кажете ми коя жена получила предложение за брак със толкоз шум и показ на голяма любов, няма да иска да бъде с любимия си за нова година, а в Барселона значи ли, че просто всичко беше пиар и реклама? Стели всеки има право да пише и изказва мнението си свободно изобщо не си мисли, че зареди теб са спряли ами като не желаят да не пишат. Ние не сме от тези фенове фанатици, дето задължително трябва да са двойка в живота, а гледаме като нормални зрели хора, че химията и всичко за което толкоз време си пишем не беше само роля. Ще видим на къде ще обърне платната вятъра и в каква посока.

    # 743
    • Мнения: 2 078
    Нека и аз да допринася да списването на поредната тема АкРу.
    Благодаря ти Стели, на всяка от вас пожелавам да има възможността да срещне на живо Акън или Ебру, или пък която и да е любима звезда.
    Тия от Дизито що не вземат да направят продължение на Херджай, а? За да пламне отново, да се разгори пламъка между тях!
    Снощи гледах до средата 4 серия на Играта... ами малко са ми недодялани в отношенията си Асие  и Махир и бият на очи и кога ли ще ги разкрият, че спят отделно?
    Оная фурия ще да е!
    За Джемал сте казали всичко да тук.
    Гледала съм малко турски серали. Три от тях с голям интерес - първият ми в живота бе "1001 и една нощ и    "Забранения плод" с Бихтер  и Къванч., както и "В сърцето ми Дениз". И други съм заглеждала, но не целите, не редовно съм ги следяла. Но нито един не е въздействал толкова силно върху мен както Вятърничав!
    Сега ще кажа нещо и само да не обидя някоя от вас, но дори Играта ми идва малко вял, скучен, Асие въобще не ми харесва с две думи гледам го само заради Акън.

    Стели, не се притеснявай да пишеш каквото ти е на сърцето, на езика, на перото ... ъъъъ на клавиатурата! Blush

    # 744
    • Мнения: 5 647
    Здравейте, девойки! Hug
    Аз днес съм в движение, но ей сега влизам и веднага се включвам в изписването на темата. Grinning

    Джейди е приятелят на Ебру, нали? Доколкото прочетох, е в карантина, в Щатите я кара. Не знам дали е вярно, предавам само какво прочетох, ама къде беше- не помня. Grinning Може и в туитър да е.

    И сега... какво още, че нали имаме да изписваме тема, пък аз само с Легендата участвам. Thinking Grinning
    А, прочетох при рускините, че Бусе Марал- Сирма в "Легенда" е изкарала новата година също на карантина, не е заразена, била е контактна. И миличкият Едип Типели- Батуга  и изпратил подарък от името на семейството. Много мило! Heart Eyes

     

    Бусе ми е много симпатична, знам я от Селджуците.
     


    Там, за съжаление беше почти мебел, твърде малко я показваха. Но е понаучила някои неща- езда, бой с меч и т.н. Още като гледахме Селджуците, се чудехме дали ще я развият, защото в исторически план героинята и имаше интересна драматична история- Бусе бе в ролята на Махмелек, дъщерята на Меликшах.  Нищо не стана, то и без това оня самовлюбен продуцент орезели всичко, разгони прекрасния каст и за втори сезон се върна назад във времето.
    Извинете ме за офтопика, но малко за предишната роля на момичето да разкажа. Пък и да  използвам случая да поругая продуцента Емре Конук, че не ми е минало още как погуби прекрасния сериал. Satisfied

    И освен да завърша поста отново с чудната музика на "Легенда". Blush

    # 745
    • Мнения: 6 591
    Благодаря за съдействието, момичета.
    Преизпълнихте плана.Grinning

    Ето я новата 15 тема с ново заглавие и включваща новите проекти на Ебру и Акън.
    Напоследък е истинско предизвикателство оформянето на нова тема в бг мама.
    Проверяваш всичко да ти е както го искаш, публикуваш и хоп... картинки и текстове се разместват.
    Коригираш едно, размества се друго.
    По-късно ще опитам пак да пооправя, ако изобщо може.

    Пожелавам ви приятни минути с любимите сериали в новата тема!

    https://www.bg-mamma.com/?topic=1399457.msg44076122#msg44076122

    # 746
    • Мнения: 1 835

    Гледала съм малко турски серали. Три от тях с голям интерес - първият ми в живота бе "1001 и една нощ и    "Забранения плод" с Бихтер  и Къванч., както и "В сърцето ми Дениз". И други съм заглеждала, но не целите, не редовно съм ги следяла. Но нито един не е въздействал толкова силно върху мен както Вятърничав!
    Сега ще кажа нещо и само да не обидя някоя от вас, но дори Играта ми идва малко вял, скучен, Асие въобще не ми харесва с две думи гледам го само заради Акън.

    Каква обида, няма такова нещо. Гледането на сериали си е лично препочитание, така като харесването или не харесването на артисти и изобщо, популярни лица. Аз също съм гледала малко турски сериали и то само в интернет. Тези по нашите телевизии изобщо не го поглеждам. Ако някой ми хване окото му изнамирам епизодите в нета, гледам на един дъх и толкова. "Играта на съдбата ми" даже нямаше да го забележа ако не беше Акън и чакането толкова време. Артистката която играе Асие е много добра, но аз не я харесвам външно и не ме впечатлява с нищо. Както казах, единствено играта й е чудесна, но на мен не ми стига само игра.
    Има само един турски артист, на който съм изгледала всички роли и това е  Чаатай Улусои. Вторият е Акън и заради него гледам. Играта му, визията, отношенията с Ебру в Hercai е всичко заради което този сериал има успех.

    Общи условия

    Активация на акаунт