КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ДЕТСКИ БОТУШИ

  • 4 306
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 592
Тези на Minimen наистина нямат вътре пух. Бях решила такива да купувам, но се разубедих и му взех пак като миналогодишните на Тофино даже цвета е същия. От вътре са с много дебел каракул. Купих ги от магазина под х-л Плиска 55лв са (на Minimen бяха 52лв)  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 11 710
Ботушките на Минимен,които аз гледах вчера на Красно село за 55 лева бяха с пух и долу на стелката и отстрани!Но май бяха нов модел,предния път като разглеждах преди седмица-две ги нямаше.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ботушките на Минимен,които аз гледах вчера на Красно село за 55 лева бяха с пух и долу на стелката и отстрани!Но май бяха нов модел,предния път като разглеждах преди седмица-две ги нямаше.

I тези, които аз гледах също са нов модел, то имаше няколко модела, като някой от тях имаха пух, но на  тези с пуха номерацията им започва от 25 нагоре.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 710
Сори,че го обърнахме на чат,но при нас бяха от 21 номер нагоре тези с пуха ,та затова и писах,че трябва да реша до утре,ако не са свършили разбира се!

# 19
  • Мнения: 3 550
Някой знае ли как стоят нещата по "Пиротска"? Навремето купих от там есенните обувчици на хлапето за приличните 30-тина лева. Какво може да се намери сега?
А тези на Капчица и Чипо ортопедични ли са?

И още един въпрос: За да сте сигурни, че обувките са по мярка трябва да влиза върте и вашия пръст. А как проверявате за ботушите? Опасявам се, че пръстът ми няма да стигне до стъпалото.......

# 20
  • София
  • Мнения: 11 710
Нямам идея как стоят нещата по Пиротска!На Капчица обувките са ортопедични,за ботушите не знам,ама нещо не мога да си представя с каракул и ортопедични,като ги пипнах отвътре май не бяха  newsm78.Чипо не съм купувала никога.

# 21
  • Мнения: 3 457
азю обувки и сандали чипо купих и съм доволна

# 22
  • Мнения: 47 988
купувала съм чипо за дъщеря ми,доволна съм
за капчица чувам много добри отзиви,ест кожа са,с дебеличък каракул,за 30 лв-доста добре,
насочих се към тях за малкия,но още не съм купила-има едни на чипо ботушки с лека подплата-с тях е в момента,взели са да му поомаляват,и тия дни и аз ще търся ботушки
ако взема на капчица-ще пиша как са

# 23
  • Мнения: 1 547
Също съм бясна от обиколки по магазините в търсене на зимни обувки или ботушки, но напразно. На Витошка на Минимен има много добри високи обувки и ботушки, но от 25, 26 номер нагоре. Всичко останало, което видях е с косми - това, което наричате пух. Според мен обаче е много неразумно да се купуват ботушки с такава подплата, защото ще изпотява крачетата и ще стоят студени. Никога не бих купила на себе си такива ботуши. Искам с поларена подплата, но нямааа  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 11 710
Смърфиета според мен това,което аз видях на Минимен си е каракул и не са косми,ама зависи,кой кое как го нарича.
На Красно село има по-малки номера от 25-26 и имаше един-два модела,които отвътре бяха плътни,но не бяха косми,както ти ги наричаш,а нещо може би подобно на полар, ама не казвам,че е полар да не те заблудя.Става въпрос за момичешки модел /розово/,но май имаше и за момчета.Не знам дали имаш момиченце или момченце,махнала си подписа си.
Може би утре ще купим от там на дъщеря ми и тогава ще ги погледна и ще ти кажа,ако те интересува разбира се!
Ходих и до магазина на Драганов имаше Капчица,абе какво да Ви кажа май ще се спра на Минимен. Капчица пасти да ядат за някои модели,ципа отсега не е добре пришит,а на единия чифт май беше тръгнал да се къса.

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 21:23 от Ali&Meli

# 25
  • София
  • Мнения: 111
Миналата седмица купихме на Момчил обувки от Саламандър в Дружба. Имаше хубави модели, от миналогодишни колекции на цени към 60 лева, за съжаление номерацията е изчерпана - имаше хубави обувки номер 20. а За детето взехме 22(зибора бе ограничен в 1 модел - в кафяво и синьо), без косми/каракул -  с вълна/текстилно покритие. Надявам се да изкара зимата с тях.

# 26
  • Мнения: 414
Аз само да вметна, че купих апрески от МЕТРО за 20 лв. някъде, имат до 35-ти номер, няколко вида. Че като видях 60 лв. за детски ботуши лошо ми стана, пък повече от една зима то е ясно че няма да ги носи, тези и да се скъсат, не е беда. Нека се валя Илко в калищака с тези, чудо голямо че не са прекрасни на вид. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 547
Смърфиета според мен това,което аз видях на Минимен си е каракул и не са косми,ама зависи,кой кое как го нарича.

Ali&Meli, благодаря ти! Ще ми е от полза всяка информация. Казвам косми именно на каракула, който прилича на китеник. Просто мисля, че той не толкова топли, колкото запарва и кракът се изпотява, след което измръзва. Предпочитам подплатата да е вълна - текстилно покритие или полар без косъм. Така можеш да обучеш по-плътен чорап и съм сигурна, че няма да запарва. През живота си съм имала само едни ботуши с косми (както аз ги наричам) и краката ми бяха постоянни мокри и ледени.
Иначе на Витошка има модели на Минимен, които са с полар вътре, височки и с много приятен дизайн, но малките номера са изкупени.

Затова и питам къде в София има разнообразие от модели на Минимен и работят в неделя?

Благодаря!  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 11 710
Значи на Красно село са два магазина на Минимен и работят в неделя май до 16.Ако мина от там ще докладвам.Ама започвам да се замислям дали работят и до колко,че на много места питах дали работят събота и неделя.
Ето този модел го имаше и не беше с косми,а плътни отвътре,не само кожа.Само него си го спомням на 100%,но имаше май още 1-2 модела такива.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ali&Meli, можеш ли да ми обясниш къде на Красно село са магазините на Минимен, моля!
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт