Българска телевизия ( за сега безплатна )

  • 13 273
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 179
Цитат
Аааа... през моята мозила ще  Wink Grinning
Не е и от това  Mr. Green
Е, това е новост, поне за мен, защото снощи на едно гости го мъчихме през Мозила-та, но така и не стана, но щом при теб е тръгнало, значи става  Wink

# 31
  • Мнения: 6 390
Моята мозила е червената лисица де, не е стандартната... ама ми се струват еднакви  newsm78

# 32
  • Canada
  • Мнения: 272
Благодаря Anabell. И при мен работи  bouquet

# 33
  • Мнения: 7 837
При мен тръгват само някои  Confused
Сега гледам ТВ Родина.
Обаче Канал1 и НТВ, не стават...

# 34
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Благодаря  bouquet
Чак не можах да повярвам в първия момент Shocked
дано не го изключат Praynig

# 35
  • Мнения: 2 257
При мен пък на всичките компютри Канал1, бТВ и НТВ не вървят....

Те пък тръгнали днес.

# 36
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
при мен сьщо не се отварят всички Confused

# 37
Ot vrazkata e zna4i...Predi 30 minuti ne otvariah Kanal 1 ,a sega -da!
MNOGO BLAGODARIA ZA INFOTO  bouquet

# 38
  • Мнения: 6 167
в момента се гледа страхотно.
бтв. няма никакви прекъсвания.
прекъсванията зависят и от оперативната памет на компютъра ви, а така също от трафика в момента, т.е натоварването.забелязала съм в нетерра , че мога да гледам сутрин..  до обяд най-много.
после Хамериканците стават и става мамма мия.  Mr. Green

разгледах сайта, то .. сайт няма много, мисля, че това е някаква пиратска история, но!
пука ми - гледам ИЗБОРИ 2006
( докато не ги хванат. хихих)

# 39
  • Мнения: 384
И ние хамериканците гледаме netera до обяд, моге би след това вие се прибирате от работа newsm53 Sunglasses но забелязах че в последно време са я ооправили. Засега нямам проблем с БГ телевизия

# 40
  • Мнения: 179
Цитат
разгледах сайта, то .. сайт няма много, мисля, че това е някаква пиратска история, но!
пука ми - гледам ИЗБОРИ 2006
( докато не ги хванат. хихих)

Определено е нещо, което не е съвсем редовно, предполагам че и за това е безплатно за сега.

# 41
  • Мнения: 380
Става от САЩ. Даже звъннах у дома в България да питам дали дават същото и се оказва,че при мен тук е с една минута по- късно. Но не мога да се оплача Mr. Green
Гледам през Експлорера и ми се зарежда през Уиндоус Медиа Плейър. Хващам всички канали без проблем Peace.

# 42
Хиляди благодарности!!!  Hug Hug Hug
При мен всички канали работят! Не мога да и се наситя на тази Бг телевизия!  Laughing Дано не я спрат!  baby_neutral
Мнооооооооооооого благодаря Anabell! Върха си!

# 43
  • Мнения: 6 167
Цитат
разгледах сайта, то .. сайт няма много, мисля, че това е някаква пиратска история, но!
пука ми - гледам ИЗБОРИ 2006
( докато не ги хванат. хихих)

Определено е нещо, което не е съвсем редовно, предполагам че и за това е безплатно за сега.

за съжаление 1 минута след похвалния ми постинг , програмата прекъсна.
не пожела да работи повече.

# 44
  bouquet :)ei tova e nai dobroto koeto sam polu4avala kato novina v godinite mi izvan balgarsko,,,blagodaria,,BLAGODARIA,,,i izviniavaite 4e vi ma4a s 4eteneto,,no ot ytre samo na bg 6te pi6a,,,,
leka sedmitsa na vsi4ki,,,da ste zdravi,,,i mnogo 6tastlivi,,,,,  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт