Българска телевизия ( за сега безплатна )

  • 13 280
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 393
Аз имам чувството, че аз съм единствената, за която този сайт не ще да проработи и това е.  Sad
Вие, хора, с какъв браузър сте- да не би да е от това? Аз съм с нетскейп на единия комп. и с ИЕ на другия- и на двата обаче не става. Пратих линка на близки тук и там из Щатите- хората казаха, че и те веднага са го отворили. И се кефят. Wink
Защо само на мен не ми се отваря? Някой да има идея? Много ще съм ви благодарна, ако някой някакси ми помогне, та и аз да погледам малко БГ ТВ най- накрая.   Wink

# 46
  • Мнения: 6 167
Аз имам чувството, че аз съм единствената, за която този сайт не ще да проработи и това е.  Sad
Вие, хора, с какъв браузър сте- да не би да е от това? Аз съм с нетскейп на единия комп. и с ИЕ на другия- и на двата обаче не става. Пратих линка на близки тук и там из Щатите- хората казаха, че и те веднага са го отворили. И се кефят. Wink
Защо само на мен не ми се отваря? Някой да има идея? Много ще съм ви благодарна, ако някой някакси ми помогне, та и аз да погледам малко БГ ТВ най- накрая.   Wink

каква РАМ памет има твоя компютър?

# 47
  • Мнения: 1 393
каква РАМ памет има твоя компютър?
"голям" компютър- 1GB,
 лаптоп-  512 MB.

# 48
  • Мнения: 233
Аз имам чувството, че аз съм единствената, за която този сайт не ще да проработи и това е.  Sad
Вие, хора, с какъв браузър сте- да не би да е от това? Аз съм с нетскейп на единия комп. и с ИЕ на другия- и на двата обаче не става. Пратих линка на близки тук и там из Щатите- хората казаха, че и те веднага са го отворили. И се кефят. Wink
Защо само на мен не ми се отваря? Някой да има идея? Много ще съм ви благодарна, ако някой някакси ми помогне, та и аз да погледам малко БГ ТВ най- накрая.   Wink

С коя версия на Windows Media Player си? Има проблем ако си с най-новата версия.....

# 49
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
всичко е до скороста на нет-а май. и на мен е на моменти. но сега е супер . поне за първите 3 канала.
опитай се да изключваш и включваш връзката на интернета ти, рестартирай.....

# 50
  • Мнения: 3 880
всичко е до скороста на нет-а май.

Да, и аз така си мисля.
Лаптопа ни е с по-бавна връзка и там прекъсва, а на този компютър върви без проблеми.

А кои предавания от нашенските телевизии гледате?
Преди няколко месеца нашата кабелна телевизия включи и ТВ България в списъка си, аз естествено бях супер щастлива и първите дни и седмици често я пусках, но установих, че само няколко от старите филми гледах с кеф, останалите предавания не успяха да задържат вниманието ми. Гледам и чат пат "по света и у нас". От вчера се опитвам да гледам и каналите от този сайт, но пак нищо, аз ли съм толкова сбъркана незнам Embarassed Отворих да видя програмите на Канал 1 и БТВ, ами то само сериали (хиляда шестотин и незнам си коя серия) и разни ТВ-игри. Едно време гледах Слави, но с годините и той ми доскуча newsm78. Кажете вие какво гледате...

# 51
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ми в момента п бтв върви 'сървайвър', ако ти е интересно
слави гледам като го хвана , по първа гледам новините някой път...ако ти е домъчняло за 'дързост и красота' го дават в късния следобед Mr. Green
аз скоро го засякох и го изгледах да видя как се развили събитията Crazyто по всички канали текат с пълна сила едни латиноамерикански Mr. Green Crazy

по принцип гледам нова тв и имам един моден канал, тия канал 1 и бтв май не ги зяпам много, освен новините.
а тв бг гледах преди 4, 5 г като нямаше никакви надежди за друга бг тв. такава скукаааааааа! всички наши филми съм ги гледала по амнайсет пъти, накрая дори ми беше скучно само като цъкна на този канал и спрях да го гледам.

# 52
  • Мнения: 1 370
И от мен едно мерси за линка  bouquet

# 53
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
от 2 дни ми прекъсва много Confused

# 54
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
при мен следобяд не може да трьгне и3общо Confused....

# 55
  • Мнения: 815
Mersi za linka.
Pri men se vijda mnogo dobre i ne prekasva.
Az sam s DSL 2.0 Mbps

Toia KREDOR napravo me skapva....

# 56
  • Мнения: 486
За съжаление и при мен не тръгва на нито един от компютрите .Sad
MrsG, ако успея да го подкарам ще пиша как е станало.

# 57
  • Мнения: 1 116
За съжаление и при мен не тръгва на нито един от компютрите .Sad
MrsG, ако успея да го подкарам ще пиша как е станало.

Не сте само вие и при мен не тръгва Sad
Откакто в събота приятелката ми ми каза линка, пробвам всеки ден и нищо не става. А при нея вървяли много добре. Вчера, четейки тук как на повечето тръгват програмите се амбицирах и пробвах на всичко компютри в къщи, само първа програма успя да се включи на някои и то с прекъсвания и то не всеки път. За БТВ и Нова ми иска да се инсталира някаква майкрософтска програма, мъжа ми обеща довечера да погледне. Според мен(дето хич и не разбирам от компютри) може би е от защитните и антивирусните програми на комповете.
Ако мъжа ми успее да направи нещо и аз ще пиша как.

# 58
  • Мнения: 3 611
И при мен не се отваря  Sad

До оня ден вървеше и http://www.djtacho.com/ , а сега и той не ще  Sad

# 59
  • Мнения: 619
вече иска парола ,и при вас ли е така? Sad
само ни зарибиха и сега......

Общи условия

Активация на акаунт