“БРАТЯ” - сезон 3

  • 31 014
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз също съм с Add Blocker, но рекламите, които са от самия плейър си вървят.
На по-дългите видеа са на около 15, а на по-късите - на около 7 минути.

# 46
  • Мнения: 3 957
Здравейте, аз наведнъж гледам по 6-7 епизода и изчитам темата. Някой в предната тема беше питал откъде Симо знае кой е бащата на Поли - той ѝ беше звънял и Симо видя името и снимката му.

И аз много харесвам Никсъна, дано не загази заради Лорчето. Обаче се чудя на Оги - не каза, че видя Лора в колата на Карамитев, нито, че идвала да предупреди Денис, когато Никсъна го предупреди.

# 47
  • Мнения: 2 974
Отдавна не издребнявам за всички неизползвани факти, които ни представят. И те май не са наясно кога кое ще им потрябва за запълването на сезона. Още по-малко пък за логиката в действията на героите, която почти липсва. Добре, че са брат'чедите (засега май са двама?) да помагат на полицията... и Лора да саботира мафията за да има минимално равновесие.

В чужбина гледам на запис от nettera.tv, с изрязани реклами и дори превъртам безинтересните сюжетни линии за печелене на още малко свободно време.

# 48
  • Мнения: 8 997
Mari_Mar-чето ако я помолим ще качва епизодите и тук. Аз ѝ казах преди дни, тя каза че е нямало досега желаещи тук затова не е качвала. Безценна е тя.

# 49
  • Мнения: 9 483
Аз останах с впечатлението, че Оги, Радо и Никсъна са се договорили да представят на Драго версията, че имат човек от охраната или каквото там му казаха, защото знаят, че той ще се вбеси на Лора и няма да се вслуша в предупреждение от нея.
Затова и после си замълчаха, че тя е идвала. Но предполагам скоро Драго ще научи.

# 50
  • Мнения: 1 476
Това ако беше Под прикритие, Никсъна е заминАл още снощи. Ама тия са малко мекушави мафиотчета май Simple Smile Дано му се размине, но ми се струва, че с появата на Сандо за него няма кой знае какво да измислят, та и може да го гръмнат, да спестят един хонорар

# 51
  • Мнения: 1 715
Хареса ми сцената с Лора и Николай. Много добре й се получи на Темелкова играта 👏

# 52
  • Мнения: X
Хареса ми сцената с Лора и Николай. Много добре й се получи на Темелкова играта 👏
Да, тоя път не може да ѝ се отрече. Беше като гръмната. А момъкът е добър също.

# 53
  • София
  • Мнения: 14 638
Е, вече няма съмнение. Кара-та е човека на Снежа.

# 54
  • Мнения: 277
Много ми харесва играта на Темелкова напоследък ! Получава ѝ се.

Забелязах ,че даваха Юлия , когато Денис говори за предателството от жени ,което потвърждава мнението ми .

Много малко време отделят на Денис , никога не е сам, винаги е с Юлия , Сандо или Радо.

Снежка ще види татенцето утре .

Последна редакция: чт, 30 сеп 2021, 23:18 от Valeria Orlova

# 55
  • Галифрей
  • Мнения: 4 086
Радвам,че се оправиха нещата с Никсъна.
Черкезов и Ива се разделиха…😔
И това казвам Valeria изкарват го бляк и малко тъп..
Смях се като каза,че Лора е любовница на Карата 😂😂
Ето доказа се,че Карата знае много добре  коя е Лора. Държия с цел.
Жал ми е за Симката, не може да напусне мафията толкова лесно.
Промото за утре когато Снежа вижда списанието с Кольо..хъм.  I told you y’ll he is the father. 😉

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ох, тая серия трябва да я гледам пак, май. Като ви чета, изпуснала съм това-онова...

# 57
  • Другата България
  • Мнения: 37 145
А Симо продължава да лъже Поли. Много тъпо. Уж избяга от къщи заради лъжите, сега същия Пинокио. Вече ми става досадно.
Реакцията на Снежа беше интересна, да.
Обаче аз още не вярвам в това за бащата. Защо му е на Сандо да лъже? Какво цели?

# 58
  • Мнения: X
Обаче аз още не вярвам в това за бащата. Защо му е на Сандо да лъже? Какво цели?
И аз, ама вече не питам! Щото тук всеки ще развие теория, пък то сигурно ще е нещо плоско и прозаично, дето и през ум не ни е минало.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 294
На Нова плей напоследък качват сериите без реклами 😉
Ама Лора си е все същата патка, колкото и да се прави на мафиотка под прикритие 😂
Обаче ми хареса как се измъкна от проверката на партито 😉

Общи условия

Активация на акаунт