“БРАТЯ” - сезон 3

  • 31 022
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Галифрей
  • Мнения: 4 105
Ей It was about time!! Драго му светна лампата ( по- бързо от колкото очаквах) намери перлата. И в промото само казва ‘ Филип Карамитев е пътник’!! Браво Драгомире, браво. Забавно ми беше как през цялото време гледаше ‘ дали сега ще си пипне часовникът’ 😂 Намести го веднъж.
Михайлов и брадчети нали взеха наркотиците с плик Кара ботаникс, защо не отидаха да правят акция там??

# 646
  • Берлин
  • Мнения: 4 476
Симо заслужава да бъде спрян/наказан, докато още има време да се спре. Все още е на 17! За негово добро и в името на бъдещето му.
Мнооооогоооо добър тоя Владо бееее...
А защо Юлия дори почна да излиза от образ и все едно се играе от друга актриса, това ми убягва.
И последно-много бързо развитие на нещата. А до декември има твърде много време. Да не би сезонът да е с по-малко епизоди?!

# 647
  • Галифрей
  • Мнения: 4 105
Има още неща да развиват, епизодите са 65

# 648
  • Мнения: 277
Симо заслужава да бъде спрян/наказан, докато още има време да се спре. Все още е на 17! За негово добро и в името на бъдещето му.
Мнооооогоооо добър тоя Владо бееее...
А защо Юлия дори почна да излиза от образ и все едно се играе от друга актриса, това ми убягва.
И последно-много бързо развитие на нещата. А до декември има твърде много време. Да не би сезонът да е с по-малко епизоди?!
Най- вероятно ще я видим пак в старата си светлина , просто искат да се получи  някакъв “ plot twist “ и да не го очакваме.

За мен това е може би най- добрият сезон , обаче съм на кантар  все още.

# 649
  • Другата България
  • Мнения: 37 205
Сега на кой епизод сме?

# 650
  • Мнения: 1 866
33-ти епизод беше тази вечер.

# 651
  • Другата България
  • Мнения: 37 205
Половината.
Наистина бързо се развива действието.

# 652
  • София
  • Мнения: 2 296
Хм, това с перлата го мигнах - стори ми се, че Денис слага бръмбър 😉. И за часовника гледах, но явно пак съм мигала, когато не трябва 😂 . Обаче, в тая стерилна среда на тоя манияк-чистофайник, как са пропуснали една черна перла 🤔…

Днес Маринчо направо ми стана симпатичен 😍😂

Колкото до Юлия - този сезон си смучат от пръстите уникални простотии…

За мен сезон 1 е най-добрият. Там и бопаджиите, под ръководството на Боби (!) бяха по-добри. Е, спъваха ги корумпирани шефове, но те си действаха адекватно. И мафията се справяше по-добре, с добра организация и мисъл. Ех, Лина, Боксьорчето…
Имаше и драма, тръпка, обрати и краят беше добър 😉.
Сега е малко като пародия с всевъзможни чешити - Карата, Изцъкления, Брат’чеда и не на последно място Лора Крофт 😂
А вторият сезон - пълно фиаско…

# 653
  • Мнения: 1 866
Снимките свършват след 2 дена.
Скрит текст:


Никой няма да умира... А дано! Joy


Режисьорът пак е пуснал спойлер в профила си, но този път не толкова фрапантен. Grin
Скрит текст:
Явно ще има престрелка между бопаджиите и хората на Драго около финала.

# 654
  • Галифрей
  • Мнения: 4 105
Добре,че е Йоана да успокоява, нови теори надушвам и усещам,че ще си имаме сезон 4 😉

# 655
  • Мнения: 1 320
Любим трети сезон !

# 656
  • Мнения: 3 413
Снимките свършват след 2 дена.
Скрит текст:


Никой няма да умира... А дано! Joy


Режисьорът пак е пуснал спойлер в профила си, но този път не толкова фрапантен. Grin
Скрит текст:
Явно ще има престрелка между бопаджиите и хората на Драго около финала.
Аз га тълкувам, че едната ще умре преди другата в сериала 😁😁😁

# 657
  • Мнения: 1 478
Някой може ли да ми поясни какво е това с часовника, което често споменавате?
Бях убедена, че Драго ще намери черна перла при Карата. Прекалено много сериали съм изгледала Simple Smile 😀😃

# 658
  • Мнения: 8 759
Ей It was about time!! Драго му светна лампата ( по- бързо от колкото очаквах) намери перлата. И в промото само казва ‘ Филип Карамитев е пътник’!! Браво Драгомире, браво. Забавно ми беше как през цялото време гледаше ‘ дали сега ще си пипне часовникът’ 😂 Намести го веднъж.
Михайлов и брадчети нали взеха наркотиците с плик Кара ботаникс, защо не отидаха да правят акция там??


И аз това се чудя.

# 659
  • София
  • Мнения: 2 296
Някой може ли да ми поясни какво е това с часовника, което често споменавате?
Бях убедена, че Драго ще намери черна перла при Карата. Прекалено много сериали съм изгледала Simple Smile 😀😃
Сандо му каза, че Филип си пипа часовника, когато лъже. Wink

Общи условия

Активация на акаунт