Бебчо във коремче рита: хайде майче не остана - Януари наближава!!!

  • 14 370
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 810
38лв, по-малкия размер бяха 36. Има различни десени, на Никол е с мечета.

# 76
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Klemy, мерси - да взема аз да не се помотквам, а да си купувам.
Вчера в Южния парк видях доста малки беборани, в колички и с подобни одеяла. Предполагам, че това ще ми спести покупката на "космонавт" за зимата.

# 77
  • Мнения: 1 317
Привет и от мен  Simple Smile
Като гледам как напредвате с покупките, направо си мисля, че аз никога няма да успея, ама пусти и суеверия  Tired

Може ли някой по-начетен от мен да сподели - какво се намира в дясно точно под ребрата? Много ме боли като си поемам въздух, мислех си, че бебето ме рита там, ама вече е постоянна болка от снощи, та взех да се замислям дали не е нещо друго  newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 3 099

Може ли някой по-начетен от мен да сподели - какво се намира в дясно точно под ребрата? Много ме боли като си поемам въздух, мислех си, че бебето ме рита там, ама вече е постоянна болка от снощи, та взех да се замислям дали не е нещо друго  newsm78

Черният дроб. Мисля, че е добре да кажеш на доки... Виж си урината дали е тъмна, цвета на изпражненията дали е нормален, но все пак - доктор е най-добре...

# 79
  • Мнения: 7 420
Привет и от мен  Simple Smile
Като гледам как напредвате с покупките, направо си мисля, че аз никога няма да успея, ама пусти и суеверия  Tired

Може ли някой по-начетен от мен да сподели - какво се намира в дясно точно под ребрата?
   Жлъчка(мисля че е по към центъра на стомаха) или черен дроб

# 80
  • Мнения: 169
И аз мисля, че е черен дроб. Иди на лекар да ти вземат кръв за  чернодробни изследвания. Вярвам, че няма да има нищо притеснително  Simple Smile.

# 81
  • Мнения: 27
Здравейте. Галина легълцето и шкафчето са срахотни. Ние също си капарирахме легълцето, само чакам да приключим ремонта и ще си го вземем в къщи.
Одеалце взех и аз също испанско, само че без цип. Страхотни са. Ще го кача в албума малко по късно.

# 82
  • Мнения: 385
Момичета от софийското у-ще,
аз утре няма да рискувам, пък и не съм добре и няма да дойда но моля ви пишете ме за 2-ри ноември  Praynig. Ще направя всичко възможно да дойда - темата е много интересна - "начини на дишане"

# 83
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
И мен ме пишете за 2-ри, че ми е примъчняло за вас Simple Smile

# 84
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Много готино одеалце, изглежда супер мекичко. Ама аз вече имам 2 космонавтаи това май ще ми дойде в повече newsm78 А става ли аз спане в легълцето това чуду, м?

# 85
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
tsveta, основното му предназначение е да се ползва в легълце, ама като гледам явно е много удобно и в количка или кошница да се ползва.

# 86
  • Мнения: 1 104
Тези одеалца са страхотни. Можеш да ги ползваш както сгънати, така и разгънати.Стават за леглото, количката, кошницата.Чного са практични.

# 87
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз за спане съм взела един спален чувал и много се чудя дали да взимам още един или да купя някакво памучно одеало.  Rolling Eyes ТОва обаче ми идва скъпо

# 88
  • Мнения: 100
Здравейте момичета,
Аз отдавна не съм писала, но ви чета почти всеки ден. На мен при последното изследване на кръвта ми казаха, че кръвната захар ми е повишена и тука няколко дни бяхме шаш и паника да не е диабет. Shocked Сега в сряда ще ми правят тест пак и ще видим.... Нещо напоследък съм се ошашкала и за предстоящото раждане и всяка нощ ме мъчат едни кошмари....просто не е за разказване.  Cry Никога не ме  е гонила така параноята, че чак и насън.  smile3511 Някой друг има ли луд като мен?
Я кажете и за тези одеалца къде се продават да изпращам майка ми да купува, че наистина ми се вижда страшно практично. Клеми, това твоето е супер направо! Много ми хареса и като цвят и картинките!

# 89
  • София
  • Мнения: 861
tsveta има и по-евтини, гледах български много симпатични за 20лв. Но аз вече си бях взела уж пак испанско, ама на етикета пише на български  newsm78 - 100% акрил е - 15лв /90х110/

Общи условия

Активация на акаунт