Пак за зъбките...

  • 1 289
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Здравей!
За зъбки мажа с Калгел или Дентинокс,и ако е много напечено давам Панадол или Нурофен,но общо взето докато не поникнат поне първите 10-15 зъбчета болки си има и това си е...
Peace

# 16
  • Мнения: 131
п.п Да ви кажа, че има наболи две странични горни зъбчета. Възможно ли е да се появят първо те, а не предните долни като зайче newsm78

Здравей! Явно е възможно, защото и аз очаквах всички зъбчета да се появят по ред описан в книгите, ама нейсе! Първо ни се появиха двете долни средни зъбчета. После горен страничен резец, след това преден резец, сега не знам следващото откъде ще изскочи Simple Smile

# 17
  • Мнения: 108
ние имахме голям проблем докато избият първите зъбчета, от гелчетата се успокояваше за кратко, дори панадола и нурофена не ни успокояваха, носенето помагаше най много.

# 18
  • Мнения: 1 081
Моят Мартин още няма зъби, ама венците му така се белеят, и той колко е ревлив:)
За гелчетата- PANSORAL-съвсем нов е, на цената на CalGel-a  е, френски, билков, абсолютно безвреден, без лидокаин, без ограничения за честотата на употреба. Понеже се внася от скоро, може да го има само в големите вериги аптеки. На Мартин много му помага, ососбено нощем.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Присъединявам се към вас. И при нас сега избиват горните две (долните избиха преди 2 месеца).  Хриси се буди вечер, плаче.Постоянно е кисела. Мажя я с "Gengigel",  и вечер преди лягане давам  Панадол , за да може да спи спокойно. Но докато не порастнат зъбчетата, това е  #Crazy

# 20
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз съм мазала венците на Иван с детинокс, но ефетка действително е много кратък. Сега го мажа с Генгигел бейби. Не бих се заклела, но мисля, че го успокоява повече. За 9те изникнали зъба до нурофен съм прибягвала само 2 пъти, ако мазилата и разсейването не помогне.

# 21
  • Мнения: 83
Дентинокс и Калгел, но ефектът е минимален.

# 22
  • Мнения: 3 360
Като че ли нищо не помага Confused/или поне за кратко облекчава и после пак.../

# 23
  • Мнения: 101
Аз я мажа с Генгигел и мисля,че има по-голям ефект от Дентинокса. Peace

# 24
  • Мнения: 4 621
Мазах с Калгел. Не, че ни помагаше кой знае колко, но все пак облекчава  Peace

# 25
  • Мнения: 34
Аз съм в същото положение мажа с Калгел , но започнах  и едно хомеопатично Хамомил- приготвено ми е от една специализирана  аптека на ул.Чаталджа 13.Давам го от 5 дни и от два,три дни не се буди през ноща , но през деня все така мрънка и крещи.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Мажа  с Дентинокс и давам хомеопатичния сироп Киетюд или Хамомила...
Доволна съм от Киетюд-доста успокоява детето Peace

# 27
  • Мнения: 1 382
Никакви гелчета не ползвам.Имат много краткатраен ефект.
И аз не мажа с нищо, досега един път се е случвало да дам Панадол, но на нас в момента ни избиват кътници, незнам вече кой зъб поред, някъде 14-15  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт