За Светлана от Биг Брадър

  • 11 286
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 96
  Това,че бързо се е възстановила и ходи нормално не означава,че има някаква измама Naughty
newsm10 newsm10 newsm10

# 31
  • Мнения: 113
и аз родих със секцио и малко по-трудно се движих от нея, ама ако тя пие някакви обезболяващи не е никак невъзможно това. Момичетата в моята стая в родилното пиеха и си щъкаха като нея

# 32
  • Мнения: 660
Чакайте малко - тя го кърми и пуши ли ? Това не го знаех.не мислех че ще го кажа , но ако не може да спре да пуши не е ли по-добре да спре да кърми ега си... #Cussing out

Не, не е по-добре. До 20 цигари на ден количеството никотин и токсини, преминало в кърмата, е нищожно, а предимствата на кърмата пред АМ са в пъти повече. Ако пуши до кутия на ден, няма нужда да спира да кърми!

# 33
  • Русе
  • Мнения: 278
И аз много бързо се възстанових след секциото, на 2-я ден кръстосвах болницата и дори  се качвах и слизах пеш по стълбите  Simple Smile На изписването ми донесоха обувки с висок ток  Joy съвсем не ми беше проблем  Embarassed
Тук в Русе 7 дни при секцио

# 34
  • Мнения: 416
Аз се възстанових по-бързо от нея.

# 35
  • Мнения: 6 461
На истина Светлана изглеждаше добре,но по погледа й си личеше че наистина има нужда от почивка и е изморена.
Сигурно са й дали обезболяващи,все пак ....Биг Брадър ...нормално е .Сигурно  има обезболяващи за които не сме и сънували. newsm78

# 36
  • Мнения: 46 511
И аз така се движех 2 дни след секциото, нищо странно не виждам  newsm78

... Аз само съм учудена, при условие че е пушила повече от кутия цигари на ден, как бебето е толкова голямо.

Обикновено не оказват влияние  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 6 798
И аз се движих като нея, не на 3тия ден, а още в деня след операцията. "Майката" му е точно това, като станеш от реанимация да си постоянно в движение. И да не си позволяваш да ходиш приведен въобще.  Peace

# 38
  • Мнения: 595
Ужасна е....!!!!

# 39
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Чакайте малко - тя го кърми и пуши ли ? Това не го знаех.не мислех че ще го кажа , но ако не може да спре да пуши не е ли по-добре да спре да кърми ега си... #Cussing out

Не, не е по-добре. До 20 цигари на ден количеството никотин и токсини, преминало в кърмата, е нищожно, а предимствата на кърмата пред АМ са в пъти повече. Ако пуши до кутия на ден, няма нужда да спира да кърми!
Айде стига, аман от глупости.  ooooh!
20 цигари от където и да ги погледнеш са си много. С подобни лафове се успокояваха майките в отделението по паталогична бременност в болницата и димяха като комин. Naughty

# 40
  • Мнения: 1 734
.............. 20 цигари на ден количеството никотин и токсини, преминало в кърмата, е нищожно, а предимствата на кърмата пред АМ са в пъти повече. Ако пуши до кутия на ден, няма нужда да спира да кърми!

Това са пълни глупости!!

# 41
  • Мнения: 1 986
  Според мен 20 цигари на ден и за НЕкърмачка са много #Crazy

# 42
  • Мнения: 2 498
Много по- вреди на бебето майката да пуши, докато е бременна, отколкото да пуши и да кърми  Peace....

# 43
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много по- вреди на бебето майката да пуши, докато е бременна, отколкото да пуши и да кърми  Peace....
А бе все си вреди, но май си права!  newsm78

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз много се изненадах когато я видях да ходи така.Аз и след 10 дни ходех превита като бабичка,но съм чела че някой мами стават часове след операцията,така че не го свързвам с манипулация,а просто си е до организъм и нервна система.

Общи условия

Активация на акаунт