Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2021 г.

  • 114 804
  • 1 567
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 585
Преди време бях чела тук във форума, че в Кауфланд намалят останалата стока за стотинки и не ми се вярваше, но наистина беше така 😀 успях да купя доста неща. Мисля, че момичетата бяха писали и точно коя седмица след празниците е намалението, но нямам спомен. Ако има по-запознати може да пишат.

# 436
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 304
Илиенци днес. Има 5-6 размера.

Скрит текст:


Щанда
Скрит текст:

# 437
  • Мнения: 2 585
Илиенци днес. Има 5-6 размера.

Скрит текст:


Щанда
Скрит текст:

Много благодаря 🥰

# 438
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 304
Simple Smile

# 439
  • Мнения: 7 208
Пепински, страхотни придобивки! Да са ти честити!

# 440
  • Мнения: 1 044
Илиенци днес. Има 5-6 размера.

Скрит текст:


Щанда
Скрит текст:
Много благодаря
Аз днес ще погледна в Била до нас ( има две) и ако има нещо ще пиша. Селце нямам но тези магазинчета са толкова симпатични 😂

# 441
  • Мнения: 3 968
Няма и следа в софийските Били за съжаление!

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 399
И в Пловдив, в нито една Билла не намерих. Само в тази на Шести септември имаше 1 магазинче, но човечето беше счупено.

# 443
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 412
Пепински, коя Билла за теб е "другата"? За мен е тая в МОЛ-а, че съм близо до голямата.

И аз завидях за немските ви центрове, за Пепко, и за колата с елхичката и за светещите къщички на Джули. Stuck Out Tongue Ама на - нито ги имаме, нито пък сме със сертификати, че поне до съседен град заради Пепко да отидем.

Поръчах доста неща от Али-то, ама кой знае кога ще дойдат, като спах до последния момент, никой не ми е виновен Rolling Eyes

# 444
  • Мнения: 1 645
Вижте какъв красив комплект намерих, на някой може да му свърши работа Blush

https://www.ozone.bg/product/3d-koledno-gradche/

# 445
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
Пепински, коя Билла за теб е "другата"? За мен е тая в МОЛ-а, че съм близо до голямата.

И аз завидях за немските ви центрове, за Пепко, и за колата с елхичката и за светещите къщички на Джули. Stuck Out Tongue Ама на - нито ги имаме, нито пък сме със сертификати, че поне до съседен град заради Пепко да отидем.

Поръчах доста неща от Али-то, ама кой знае кога ще дойдат, като спах до последния момент, никой не ми е виновен Rolling Eyes
Точно за тази в Мол-а говоря. Аз работя пък близо до голямата.

# 446
  • Мнения: 960
Мисля, че Била вадят Коледните неща всеки филиал по своя преценка.

# 447
  • Мнения: 439


С тези двамата се сдобих преди два дни, с идеята да красят кухнята, пък ще видим накрая къде ще се озоват

# 448
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Почнали са вече с коледното зареждане при нас. Остана само да реша какво още ми трябва и да обиколя магазините. Естествено, братята китайци са първи, още от вратата те посрещат коледни украси. Simple Smile

# 449
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 304
в немски център в подлеза на Плиска има количките, къщичките, много хубав снежко и джудже на кокили, но има и лешникотрошач Simple Smile за 12 лЪва.

наистина всеки магазин си има своя асортимент.
много ме е яд. преди врем купихме на дечко неопрен за сърф и гмуркане от там. вчера го пробва - малък му е. отидох да попитам дали имат още (не че се надявах де) нямали, но не можела да провери дали някъде няма изостанали. Sad Sad Sad а преди бяха по-любезни. проверяваха, съветваха къде би могло да има нещо...

Общи условия

Активация на акаунт