Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2021 г.

  • 114 656
  • 1 567
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7 120
Много ми станаха играчките дето да търся Simple Smile Ще ходя да ровя в ткмакс за оня календар Simple Smile Сега и колата. Оня ден в нану нана нямаше обаче Sad
Криси, ако не забравя, ще ти напомня Simple Smile

B nanu nana в Пасинг има специален магазин за коледни неща, на първия етаж, в ляво. Има и доста намалени играчки и дрънкулки. Аз от там купих краставичката.

# 421
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Бързам да се похваля Smile
Няма такъв удар. Сега се прибирам от Билла, ходих да си взимам нещо за хрупкане и редиха Коледната украса.Е няма такива цени. Къщичките са по 1лв и по 0,80лв. Магазините по 2лв. Едни фигурки - мотор с Дядо коледа, еленче или снежко 16см х 0,70лв. Магнитчетата са по 0,05лв. Ръкавички за елха 2бр за 0,10лв. Оставих 15,99лв, ама си начесах крастата. Чак моя мъж излезе от работа да дойде да пазарим Open MouthLaughingСтава въпрос за Сливен

# 422
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Миналата година пак от Била,но след Коледа,и аз накупих страшно много неща направо за без пари...Тези дни може да отскоча до нашата, може пак да намеря нещо интересно и изгодно...

# 423
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Миналата година пак от Била,но след Коледа,и аз накупих страшно много неща направо за без пари...Тези дни може да отскоча до нашата, може пак да намеря нещо интересно и изгодно...
При нас днес ги получават.
Сестра ми работи в другата Билла в града, каза че при тях още не са ги наредили.
Елислава дано имаш късмет, че всичко се разграби за отрицателно време

# 424
  • Мнения: 1 622
Пепински , може ли да удариш една снимка  ако е удобно? ☺

# 425
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Магазини за 2лв броя


Снежковци по 10ст броя

Балона  50ст

Мотор 16см - 70ст

Имам и къщички, но идва голяма снимката и не иска да я качва.
Добре, че съм сама в офиса 😁🤣

# 426
  • София
  • Мнения: 3 840
Никога не съм гледала нещата в Била, но пък може към края на седмицата да се разходя и да видя. Чудя се, ако почна да си редя коледно селце с какво да стартирам

# 427
  • Мнения: 3 893
Леле, позеленях от яд😀. Ще търча до Билите довечера🙃

# 428
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
В Софийската Била не видях такива неща, миналата седмица бях в София. Та може да е само локално, да знаете. Simple Smile

# 429
  • Мнения: 960
Леле, какви попадения! Благодаря, че сподели Пепински, и аз ще се разходя.

# 430
  • Мнения: 1 622
Пепински , страхотни попадения, и аз ще тичам до Била довечера. 🙂

Аз пък скокнах до Немския център, не съм правила снимки защото тъкмо вадеха коледните неща, а и са същите като тези които Добри беше снимала.
Пускам снимки на моите придобвики. Нали ще правя селце та се сдобих с две къщички и една елха. И една катерица на която не устоях. Не съм  и измислила място още, но много си я харесах.





# 431
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Предполагам, че във всички Билли ще е разпродажбата. Това им е стока от няколко години. На тия магазинчета им се точих от най - малко от 3 години. Говорих с управителката, каза ми че ново коледно зареждане очакват към събота, уж с нови неща.
Дала съм нареждане и на систъра, като заредят тяхната Билла да свирка и там да видя какво има.
Дано и вие имате късмет момичета. Но и персонала доста се облажи днес Laughing
Джули - 16 страхотни неща и ти си си взела. Ние трябва да отскочим до Бургас за Немски център. Ако има момичета от там да кажат дали е заредено вече, за да не се разкарваме напразно.

# 432
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Пипи, там ми е далеч. Каквото открия, това Simple Smile Иначе ще ме изгонят Simple Smile
Много хубави неща сте накупили момичета!

# 433
  • Мнения: 18 638
Ако някой ще търси коледните украси из Изток Сф - няма, нито на Плиска, нито в малката Била на Р. Алексиев и Шевченко.

# 434
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
Към предишните придобивки добавих и два свещника и тишлайфер. Пристигнаха здрави, успях всичко да събера в куфара.  Още не съм обикаляла из магазините ни тук (в испанско), обаче имам и доста неща от миналите години, които мога да комбинирам. Дори и нищо да не взема, все пак спазих традицията и тази година да добавя нещо ново. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт