Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2021 г.

  • 112 726
  • 1 567
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 18 562
Искрице у аз така тая година. Имах уж велики планове, а много се подмотвам. За концепция за мен е рано.
Ще чалам нещо да ме вдъхнови.

# 406
  • Мнения: X
Добро утроо! Всяка година следя темата с интерес 🙂 И винаги намирам някоя интересна идея. Имам голямо желание да творя и аз като вас различни красоти, но тази година ще е лудница у дома - 2 годишно лудаче и неговата сестричка на 7 месеца.. Просто ще си остана само с гледането 😁 Чудно ми е какво ли ще се случи с елхата хаха.
Наскоро някой беше търсил плато на 3 нива. Разглеждах Sinsay и попаднах на това :
https://www.sinsay.com/bg/bg/7744f-00x/patera-si

# 407
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
В наше село си имаме само Пепко и не съм сигурна дали ще ме пуснат без зелен сертификат (аз искам да се ваксинирам,но имам лекарска забрана до април). Тестове пред магазините не правят,че даже вътре в някои и хора без маски видях.В Юск си харесах една елха-180 см,с хубави клонки,но ми се досвидяха 125 лв и май ще остана без елха тая година.ММ иска жива да купим и после да я посадим някъде,ама като знам и с тях какви шашми правят хич не искам и да чуя(пък и няма да е голяма).
Историята с краставичката я знам от няколко години (в Амазон имаше страшно много и се разрових да разбера защо аджеба ги продават).Като споменах Амазон-някой ,който е извън София и поръчва от там, ако може да ми пише как му доставят нещата (може и на ЛС).

# 408
  • София
  • Мнения: 3 799
Аз купувам всяка година жива елха. Миналата година я посадихме пролетта и сега си е много хубава. Знам, че финансово й е неизгодно, но някак това ми е традиция

# 409
  • Мнения: 518
Аз купувам всяка година жива елха. Миналата година я посадихме пролетта и сега си е много хубава. Знам, че финансово й е неизгодно, но някак това ми е традиция

От къде купихте елхата ?

# 410
  • София
  • Мнения: 3 799
Преди 2 години се преместих от едната част на София в другата - в Младост и вече купувам от паркинга на Хит. Гледала съм от борси за елхи, но са много скъпи.

# 411
  • Мнения: 3 842
Аз ще съм на звезди тази година 😀  Имам 5-6 вече и реших, че единият прозорец ще е само звезди, хубаво ще стане!
В Немски център намерих една изостанала Лидлска, много са качествени, имам една вече, а и съм сигурна, че по-скъпо съм я купувала.
От КиК една мишосива с лампички на батерии вътре. И тя е хубава, като плюшена е. Не съм успяла да я снимам добре.



В Немски център видях комплект 3 къщи, хора, дървета и ...като се върнах вечерта го бяха купили😢 Хем ми се искаше, хем не, че с това щях да приключа завинаги покупките на села, но сега вече ме е яд!
Искам да ви кажа да наобиколите Немските центрове, защото ми се струва, че това ще е зареждането, наизвадили са нещата от миналата година и надали ще имат нови в тази криза за всичко.

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 22:44 от evhen

# 412
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
и моето впечатление е, че  много постно и са все миналогодишни декорации.
грабнах набързо една тиквена свещ, два джуджака и един гирлянд но нямаше много за избиране.



немски център на "Шипченски проход"

# 413
  • Мнения: 960
Момичета колебая се между елха Winterland и Glowmania, имате ли впечатления?

# 414
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 701
Олеле, Добри, сега няма да спя Sad Тази кола от снимката ти Sad Отдавна искам да взема нещо подобно и все не откривам Sad

# 415
  • Мнения: 1 614
Олеле, Добри, сега няма да спя Sad Тази кола от снимката ти Sad Отдавна искам да взема нещо подобно и все не откривам Sad

И в Пепко видях подобна 🙂

# 416
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 701
То хубаво, ама аз и в пепко няма как да ида Sad Не съм в БГ

# 417
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Олеле, Добри, сега няма да спя Sad Тази кола от снимката ти Sad Отдавна искам да взема нещо подобно и все не откривам Sad
Нали тази с елхата отгоре? Понеже и аз години търсих такава. 😃 Мисля, че виждах такава в Rothenburg ob der Tauber, в коледния магазин, но накрая май я купих от Реал, Нану Нана или V-Markt, т.е. наблизо. Като стане време да вадим коледните играчки, ми напомни пак да я видя, че сега не ми е подръка...

# 418
  • Мнения: 7 081
Олеле, Добри, сега няма да спя Sad Тази кола от снимката ти Sad Отдавна искам да взема нещо подобно и все не откривам Sad

Днес във Woolworth видях подобни. Тичай бързо.

# 419
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 701
Много ми станаха играчките дето да търся Simple Smile Ще ходя да ровя в ткмакс за оня календар Simple Smile Сега и колата. Оня ден в нану нана нямаше обаче Sad
Криси, ако не забравя, ще ти напомня Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт