За ДЕКЕМВРИ сме готови, имаме си легълца и дрешки нови!

  • 19 596
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 893
хайде и аз да се разпиша   bouquet
Shrew оформлението е супер сладурско  omm
от къде ги намирате тези готини картинки ,аз обръщам нета и нищо такова не виждам  Sad

ох колкото и да нямам търпение вече ми се иска бебоците да си постоят на топло възможно най-дълго  Praynig
все пак пишете ме при щъркелите : 0886 968 447  Peace

# 16
  • Мнения: 302
Супер е новата тема, както всички досега де  smile3501
Мисля че ги правят на фотошоп, но те ще кажат Simple Smile Аз пак съм будна по никое време  но поне ще врътна часовниците Simple Smile

# 17
  • Мнения: 226
Bravo Shrew! Страхотна темичка си направила! Дали тук няма да са вестите за първите ни декевмрийски бебета? Grinning
Днес в 12 на пл. Славейков ме чакайте и мен. Хайде до скоро и весел ден на всички!
Alex_shu Честит рожден ден на твоя мъж!  ura Да ти е жив и здрав и много да те обича!

# 18
  • Мнения: 514
Хайде не бързайте с първото декемврийче а.....нека е в друга тема, ако не знаете на седмица изписваме по 1 тема  Wink

Virginity аз специално съм фен на google, който знае как да търси, намира   Laughing ......малко неща обработвам с фотошоп. За majche съм сигурна, че работи повече с фотошоп.

Sarra виждаш ли, вече не си толкова боса.....ай честито ти легълце  Hug

pontes ти ли ще си ми щъркелче?  Simple Smile

danielad стига си чела, вземи драсни някой ред, кажи колко кг. си качила, аз 17   Animal Pig

# 19
  • Мнения: 669
добро утро много ни е хубава новата тема и много се радвам дано я напълним само с хубави новини !       love001 newsm30                                                  


# 20
  • Мнения: 143
аз след малко се оправям и слизъм към центъра, да се помоткам докато стане 12ч. за срещата. Да не се объкате момичета, който е пропуснал времето е с 1 час назад.

# 21
  • Мнения: 7
   Еииииии завиждам ви.... Cry на мен пак не ми е добре...и няма да дойда на срещичката.. Sad   
  Обаче се надявам, че поне снимчици ще донесете Wink
     Аз пак не съм спала, и дори се опитах да ям през ноща, ама от тоя гаден грип ли е какво ли е незнам вече и апетит нямам  Sad  Да не повярваш  Crossing Arms
  Та неразбрах имали някоя от вас която да се е насочила към Шейново? Споделете какво сте решили  Heart Eyes

# 22
  • Варна
  • Мнения: 893
ааааа, ами тъй кажете бе,Фотошоп  ooooh!
вече може и аз да се включа, да ви заместя ако има нужда  Wink
за кво учих рекламен дизайн  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 572
Привет, момичета, сега ще ми трябва малко време да resize-на снимките от срещичката ни, че са много и не мога да отделя 24 часа да ги пращам една по една, а наведнъж така не може, пък и на някои от вас имейлите са много малки по обем. Така че, имайте търпение, моля  Hug Беше много приятно... защо danielad, emsski и РалиЛД  не се решихте да дойдете...дано да ви е основателна причината! Ако искате снимки - дайте си имейлите на ЛС, please.

  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 893
Sarra я прати 1-2 да ви видя колко сте пораснали  Hug
мейла ми го има в профила  Peace

# 25
  • Мнения: 572
Момичета, изпратих ви 6 или 7 имейла, но някои ми връща с неуспешно изпращане, без да ми казва до кои имейли не  са пристигнали снимките или кои снимки не са пристигнали...
Ако някоя от вас, която знае какви снимки има (от присъстващите на срещата) види, че й липсва някоя снимка, нека свирне.

# 26
  • Мнения: 201
привет Hug
който иска да му изпратя снимките от днешната среща, нека ми изпрати e-mail  си на ЛС Grinning
беше страхотно, че се видяхме.....прекарахме си супер  Peace

# 27
  • Мнения: 7
  Браво на вас момичета  Hug    Hug    HugСтрахотни сте  Heart Eyes
  Sarra, много благодаря за снимките  newsm51
 dideto, нали ми имаш e-mail?
  Много са сладурски  smile3521 толкова коремчета на едно място Party

# 28
  • Мнения: 320
Да, наистина и нашта Бургаска срещичка мина много приятно, сега чакаме Ники Иванова да се освободи от работа и ги зачестяваме, щи ви пратим и снимки.

Имам въпросче към настоящите мами. Чета тука списъка с неща за купуване и някой не ги разбирам.
Защо са пелените например? С тях на са ли се повивали бебетата, когато е нямало памперси?
За какво е физиологичния разтвор?
Гребен и четка за коса? Детето на моята приятелка е на година и половина и още няма нито коса, нито нужда от четка или гребен, а за новородено не знам. Вие ще кажете.
Ножичка или нокторезачка е по-добре?
Спален комплект какво съдържа? Как се завива бебчето зимата?
Какво представлява протектор за матрак?
Бодито и камизолката взаимнозаменяеми ли са?
Пижамка какво е? Тези сладурски жилетчици с копченцата ли? Те не са ли само с такива в началото?
Буйки тези меките терлико - обувчици ли са? Чорапки трябват ли, или терлички?

 Blush Blush Blush

Доста съм невежа по въпроса, отговора на всеки мой въпрос ще ми е безкрайно полезен!

ААА, да и слагат ли им се възглавнички на новородените бебоци? Confused

# 29
  • Мнения: 535
Мнооооого са ви сладки коремчетата Crazy Сърдечно благодаря на Сара за снимките   bouquet
Целувки на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт