Парфюмни размисли и страсти (октомври 2021 г.) - 265

  • 63 786
  • 808
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 38 553
Какви цветя? Jour Hermes

# 766
  • Пловдив
  • Мнения: 5 942
Miss Dior EDP или Blooming bouquet. Новият също е много хубав.

# 767
  • Мнения: 306
Моля за мнение от дамите, които имат Линтерди Руж относно трайност и сияж. Аз след час едва го долавям, може би съвсем леко..а толкова ми харесва.

# 768
  • Мнения: 3 729
Аз нямам бутилка, но доста го носих през последните месеци.С няколко спрея  е доста траен и излъчващ. На дреха, където ми е попаднал по ръкавите и след пране мирише.И почти винаги, като бях с него получавах по някой комплимет от непознати, които хич не изглеждаха парфюмани. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ново от Крийд, флаконът ужасно много прилича на Линстант на Герлен -https://www.fragrantica.com/perfume/Creed/Wind-Flowers-70182.html  Бих го пробвала с удоволствие.

# 770
  • Мнения: 238
Момичета, моля за мнение за този парфюм

Мисля, че е разкошен есенно-зимен парфюм, много траен, с голям шлейф. Независимо, че има мед, не е захаросан. Но аз съм го ползвала в други две бутилки. А някой знае ли дали в тази трета бутилка с капачката "обърнато сърце" е променяна парфюмната композиция, или само бутилката е различна?
Ето за тези бутилки говоря:

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 21:49 от StIvanova

# 771
  • by the sea
  • Мнения: 628
Ново от Крийд, флаконът ужасно много прилича на Линстант на Герлен -https://www.fragrantica.com/perfume/Creed/Wind-Flowers-70182.html  Бих го пробвала с удоволствие.

Ооо милото колко хейт е отнесло  още преди да се появи Grinning
и аз бих го пробвала , дано не ми хареса като знам че ще го изплющят за 500 лв както винаги

# 772
  • Мнения: 3 729
Аз няколко пъти си пръсках от този последния  л инстант( в първото показано шише), писах в предната тема май, и снимка бях сложила.На мен ми се видя същия И сякаш даже още по- хубав.Но нямаше как да ги сравня паралелно с моя в старата бутилка.

# 773
  • Мнения: 2 405
Аз носих днес L'Interdit Rouge и намирам, че сякаш е студено за него вече.
При предишните проби ме впечатли яркият му, дързък характер, чистото звучене и приятната му база, която на моята кожа е топла и с шоколадови нюанси.
Днес, макар да не беше толкова студено, не се разви така красиво и беше доста по - тих, но аз обикновено повече харесвам бели цветя през късната пролет и през лятото, та не съм съвсем изненадана.

# 774
  • Мнения: 689
Здравейте! За какви температури, според вас, е подходящ "Samsara"? Съвсем отделно... какво е мнението за NR "Pure musc"? Някой беше писал, че си е поръчал "Shalimar Milesime Vanilla Planifolia", красива ли е ванилията....? Heart

# 775
  • Мнения: 10 012
Моля за мнение от дамите, които имат Линтерди Руж относно трайност и сияж. Аз след час едва го долавям, може би съвсем леко..а толкова ми харесва.


A колко пъти пръсваш? При мен трае около 6 часа задължително без нужда от подновяване. Подновявам, защото ме опиянява, но можеш да се наслаждаваш и на драйдауна.
Пръснах само на китките снощи след душ, и сега, 8 часа по-късно китките ми ухаят вълшебно. И наистина има лек какаов нюанс. От къде идва това не знам.

Иначе пръскам повече, 6-7 пъти. Хвалят ми го много на работа като влязат при мен, явно се усеща. При нас тази седмица беше по-топла и слънчева, още не съм го носила в студ.

Не на последно място, прекарвала ли си Ковид?

# 776
  • БГ
  • Мнения: 1 277
Здравейте,
успях да поръчам DKNY Original Women Fall Eau De Parfum  от scarlet импулсивно и на сляпо Simple Smile) Просто така го описахте, че го пожелах. Днес ще отида до офиса на спиди, за да го взема. Надявам се на любов от първо душене Simple Smile

# 777
  • Мнения: 2 826
Тръпката е невероятна когато очакваш нещо поръчаното на сляпo. И аз все едни такива ги върша,и  винаги оставам очарована благодарение и на вас пишещите тук в темата, за което Ви благодаря!!!❤❤❤

# 778
  • Мнения: 160
Цитат
Успях да поръчам DKNY Original Women Fall Eau De Parfum  от scarlet импулсивно и на сляпо Simple Smile) Просто така го описахте, че го пожелах.

Здравейте,
Същото беше и при мен, абсолютно на сляпо, вече е при мен и мога да кажа, че скоро парфюм не ме е радвал така 😘
Благодаря на Азалия за прекрасното описание, наистина не се знае откъде ще излезе "скрит заека" 😊

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 09:05 от bubanka

# 779
  • Мнения: 7 151
"Скарлет" още ремонтират сайта. Каква беше цената на DKNY ?

Общи условия

Активация на акаунт