Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (115) - октомври 2021

  • 137 205
  • 2 164
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 4 144
Ееее това за Милка, наистина е много гадно. Ама така става като се оповават само на един номер.

# 1 441
  • Мнения: 1 102
За два дена получих 3 покани във фб от профили с имена на марки, явно нова схема за измами. В инстаграм също правят такива, така че внимавайте (бяха споделяли игрите от оригиналните страници, някои даже се бяха включили).
Да ви питам като се качи клип в инстаграм - вижда ли се кои са го прегледали от качилия го?
Иначе и аз почти никъде не участвам от игрите с покупки.
Допълвам, че за Либрес няма одобрение, и аз бях питала преди време. Simple Smile

# 1 442
  • Мнения: 1 584
Simple Smile
Голям "майтап" с Милка - имаше телефон точно като моя за телевизор, но нямах смс. Звъннах им и уви, не съм аз 😞
А така се бях зарадвала...

Аз първо получих смс след 18 часа беше, че печеля телевизор  и после се търсих в списъка.
Обадих се на другия ден да оставя данни . Казаха кои 2 бележки да предам на куриера
и да го чакам до 45 работни дни
тъкмо до Коледа ще дойде.
Скрит текст:

Тази година Милка много щедри към мен
март спечелих последния лаптоп
май от Великденския календар целнах карта с 250 лв
и сега телевизор
За догодина ще чакам лека кола и апартамент
(Гладна кокошка просо сънува) Sleeping

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 00:10 от lite16

# 1 443
  • Мнения: 1 468
При мен първия, и единствен за сега, превод от JTN панел го получих за около 2 седмици макс. Но имаше нещо при заявяванетоз което не си спомням точно как беше, но нещо трябваше на 2 места да се натисне...
Скоро мъж ми ще достигне точки за заявяване, на него доста често му пращат анкети.

Включих се в Персил. Искам парогенератор! Дано мрънкането ми помогне и на мен Grinning
И две чашки на Банкя си спечелих, много ги харесвам.

# 1 444
  • Мнения: 4 144
Как да търся игри в инстаграм? 😬

# 1 445
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Ако на някой му е нужен, да пише:"... изпращаме промо код за отстъпка от 10% за продукти Philips, който можете да използвате в онлайн магазина на Технополис.*."

# 1 446
  • Мнения: 2 688
Нова игра на Нова Бразилия: https://novabrasiliapromo.bg/

# 1 447
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Здравейте Simple Smile Спорна седмица на всички и много късмет!!!
Да ви попитам, как разчитате кодовете на червените капачки на Кока-кола? По никакъв начин не мога да разчета символите. Снимам, със светкавица, без светкавица, увеличавам..., тц..., пълно мазало. Направих запитване към кока-кола във фейсбук, да видим какво ще отговорят...

# 1 448
  • Мнения: 122
Здравейте Simple Smile Спорна седмица на всички и много късмет!!!
Да ви попитам, как разчитате кодовете на червените капачки на Кока-кола? По никакъв начин не мога да разчета символите. Снимам, със светкавица, без светкавица, увеличавам..., тц..., пълно мазало. Направих запитване към кока-кола във фейсбук, да видим какво ще отговорят...
С фенерче от задната страна светя

# 1 449
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Здравейте Simple Smile Спорна седмица на всички и много късмет!!!
Да ви попитам, как разчитате кодовете на червените капачки на Кока-кола? По никакъв начин не мога да разчета символите. Снимам, със светкавица, без светкавица, увеличавам..., тц..., пълно мазало. Направих запитване към кока-кола във фейсбук, да видим какво ще отговорят...
С фенерче от задната страна светя
Дааа, стана, наистина се виждат, много, много благодаря Simple Smile !!!

# 1 450
  • Мнения: 479
Най-накрая:
https://promo.everyday.bg/bg/winners

Те си знаят вече Simple Smile

# 1 451
  • Мнения: 754
Някой получи ли си ваучера за Озон от Чупата? Майка ми още не е. Спечелен е първата седмица.

# 1 452
  • Мнения: 403
Някой получи ли си ваучера за Озон от Чупата? Майка ми още не е. Спечелен е първата седмица.
И аз не съм, пак оттогава.

# 1 453
  • Мнения: 479
Емека за предходната седмица:
https://emeka.bg/

# 1 454
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
За ИНМЕДИО в магазин Кауфланд ,град Сливен- купих 2 кутии цигари "Бяло Виктори 80" и ми дадоха да тегля скреч карта.Може да се спечели трета кутия-изтърках и спечелих. Grinning Ако се закупи 1 стек-тегли се скреч карта и може да се спечели пътнически куфар или чанта,не чух добре. Simple Smile


Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 11:48 от сикрет

Общи условия

Активация на акаунт