Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (115) - октомври 2021

  • 137 148
  • 2 164
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: 3 136
Аз си събирам касовите бележки в едно от коледните влакчета-кутии на КК, поне да влязат в употреба, ако не друго. Grin
Същият принцип прилагам.В камиончето са бележките,а в кутията-капачките😀.Игрите ги пазя като отметки.Напоследък чета и не пиша,понеже не играя никъде.Нямам време от проблеми,пък и текущите награди не са ми от първа необходимост.
А относно Станимир,и аз съжалявам,че не пише.Не с цел да ме улеснява със систематизирането на игрите,а просто е редовно пишещ потребител и се усеща липсата.На ЛС също ми е помагал,правели сме и размени и съм останала само с добри впечатления.

# 2 161
  • Мнения: 1 904
Много сте организирани, браво. Аз съм в творчески безпорядък и в живота, и въобще, но знам кое къде се намира /ако дъщеря ми не реши да подрежда/. Тази година е доста зле при мен, най-вече в здравословното ми състояние. Така че, чакам Новата година, тази явно не е моята. Успех на всички ви!

# 2 162
  • София
  • Мнения: 1 363
Не е точно игра, но ако пазарувате в Дм

# 2 163
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Бележките, опаковки, капачки и прочие, са ми в едно специално чекмедже за целта Joy На 3-4 месеца го разчиствам като не изхвърлям бележки и изобщо с каквото се участва, ако не са минали 3 месеца от датата на последното теглене. Не, че някога съм печелила от "резерва", но си ги пазя Joy
Игрите, в които играя (или планувам да играя), си сейфам в Гугъл календара
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 00:29 от sweet_maniche

# 2 164
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676

Общи условия

Активация на акаунт