Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (115) - октомври 2021

  • 137 204
  • 2 164
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 7 295
Касовите бележки-в кутия, а самите игри за месеца са ми така ☺
Скрит текст:

# 2 146
  • София
  • Мнения: 837
Аз си имам отделен лист в счетоводния файл в ексел, където си вписвам игра, срок, награди, условия, номер на бележка/участие в инста или фейс и др. Автоматично като наближи крайния срок, клетката ми се оцветява и така ме подсеща коя игра изтича. Бележките ги съхранявам в една кутия в кухнята.
На мен събирането на едно едно място на активните игри не ми е било полезно, тъй като има доста игри, които не са вписвани там, особено кратките.

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 18:45 от kosara

# 2 147
  • Мнения: 1 138
Леле, опасни сте! Направо се впечатлих ,колко сте подредени. Аз съм наопаки на вас, нищо никъде не записвам, ето даже пример от вчера: майка купила три шоколада да ѝ ги регистрирам. Спомням си че една бележка регистрирах обаче другите 2 не съм . И коя съм регистрирала от трите не помня. Ако пращаха веднага мейл щеше да е супер. Ако си записвах като вас щях поне да знам коя съм регистрирала.

# 2 148
  • Мнения: 36 666
Аз не съм подредена - само в отметки и пазя бележките, които участват в игри, накуп в един плик.

# 2 149
  • Мнения: 1 778
Аз също си правя отметки на компютъра на игрите,в които се включвам. Касови бележки си ги събирам в плик.

# 2 150
  • София
  • Мнения: 780
Днес сортирах бележки и изхвърлих доста,което ми говори,че попрекалявам с игрите.Актуалните събрах в джоб.
Игрите не ги пиша никъде,добре че в IG поне ги запазвам лесно,но до вчера оттам нямах награда.Спечелих картина 😊 Днес за втори път от IG спечелих ваучер.Отпуши се положението.
От ФБ тази седмица печеля само храни,но поне разнообразни.Не се оплаквам,доволна съм от късмета си.Благодаря на тези,които споделят игри в темата🍀Късмет!

# 2 151
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Октомври беше добър за мен/все пак бях  рожденничка   и се надявах,на някоя и друга награда,през този месец Grinning /-стек брашно за мен,карта от Софиямел за половинката,300лв ваучер за дрехи,кошница с продукти от УзоПаралия,чорапи от Крадеца,3 кутии бонбони от играта на радио Njoy,от радио Zrock също награда,работен елек от една друга игра.Днес ме изтеглиха и за кошница с лакомства от Инстаграм.А и също така,вчера със залог от 0,20лв.в игра  на 8888 ,ми се паднаха 100лв. Bowtie Доволна съм от месеца.

Flowers Jack O Lantern Flowers Jack O Lantern Flowers Jack O Lantern Flowers Jack O Lantern Flowers Jack O Lantern Flowers Jack O Lantern
Искам да благодаря на Захарчето,че всеки път,всеки месец оформя и пуска новата тема. Innocent

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 17:48 от сикрет

# 2 152
  • Мнения: 424
Не съм видяла да е споделяна тази игра на Саяна https://www.facebook.com/1087445804630663/posts/6288939454481246/ Simple Smile

# 2 153
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Не съм видяла да е споделяна тази игра на Саяна https://www.facebook.com/1087445804630663/posts/6288939454481246/ Simple Smile

Коментирахме я в темата,даже бях тръгнала да докладвам снимките използвани от Интернет,ама се отказах. Wink
А и поста с играта им не е този,а от дата 9.10.

# 2 154
  • Мнения: 672
Аз от снощи не мога да регистрирам кодове в Чио чипс. Всичките уж грешни.

# 2 155
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
Аз си пазя игрите в които участвам в отметките , бележките в работата.
Този месец нищичко , но то си е така от доста време...

# 2 156
  • Мнения: 1 935
Аз си събирам касовите бележки в едно от коледните влакчета-кутии на КК, поне да влязат в употреба, ако не друго. Grin

# 2 157
  • Мнения: 602
Някой може ли да сподели от кой имейл изпращат за Нова Бразилия?

# 2 158
  • пловдив
  • Мнения: 300
Излизаме от тмаркет и на излизане моя мъж вика: “ ти нали щеше да играеш няква игра тук” връщам се и питам за точки и паспорт, дава ми касиерката точки за 4 паспорта, успях и мъжа да регистрирам Simple Smile сега ще си чакам робота Simple Smile

# 2 159
  • София
  • Мнения: 2 008
Излизаме от тмаркет и на излизане моя мъж вика: “ ти нали щеше да играеш няква игра тук” връщам се и питам за точки и паспорт, дава ми касиерката точки за 4 паспорта, успях и мъжа да регистрирам Simple Smile сега ще си чакам робота Simple Smile
При печалба се представят не само печелившия паспорт, но и касовите бележки. На всяка от тях долу пише колко бонус точки се полагат за нея.
Скрит текст:
Чл. 6.7.1. Получаване на наградата:   Наградите могат да бъдат получени във всеки един магазин Т-Маркет. Организаторът ще потърси печелившият участник на посочения от него телефонен номер в деня на изтеглянето му  като печеливш участник, като уговорят удобен за участника ден и час за получаване на наградата. Задължително условие за получаване на наградата е печелившият участник да представи на Организатора надлежно попълненият бонус паспорт, с който се е регистрирал за участие в Играта и касовите бележки, срещу които е получил съответните бонус точки.

Общи условия

Активация на акаунт