Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 376
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 655
  • Мнения: 10 885
Жива и здрава да е рожденичката!

И аз го правя с праз и ябълки пастета. Изобщо ябълки и дроб ми е любима комбинация.

# 2 656
  • София
  • Мнения: 9 551
Ени, да ти е здрава, щастлива  и безгрижна Хелоуинката! Ма тя физиономията й е толкова сладка както винаги! Heart Eyes Не може да изглежда страшно това ангелче!

# 2 657
  • Мнения: X
Това с ябълките е интересна идея. Ули, печени ги добавяш или ги запържваш в масло?

# 2 658
  • Мнения: 12 009
Ули, пиши рецептата, моля. Звучи интересно.

# 2 659
  • France
  • Мнения: 12 569
Тц-тц пак за ядене говорите! Как ще ги свалям тез кила с таквиз приятелки? Ммм?!

Цяла нощ се въртя да мисля глупостите на майка ми, как да я подхвана, притеснявам се... обаждам ù се, а тя - на кафе с колежка Rage Да прави каквото си иска, в крайна сметка не единствената, която си хвърля парите през прозореца.

# 2 660
  • Мнения: 12 126
Ени, да ти жива и здрава! Да има безгрижно детство!

Да, двайсет рецепти този месец. Още малко и можем книга да издадем. Все пак има 35 от предишните теми.

# 2 661
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Ени, ЧРД на малката сладурка! Да е здрава Kissing Heart  И на теб хубав празник!

# 2 662
  • Мнения: 10 885
За пастета ги запържвам/задушавам с праза, после добавям дроба и мащерка и розмарин и след това пасирам с кокосово масло. Но това е, защото доста време бях на много ограничен протокол. Спокойно може да се добави сметана и в този вариант.

Иначе ако дробът е печен/пържен, ябълките на кръгчета или полумесеци в тигана отделно запържени/задушени и после или върху или до дроба.

# 2 663
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Здрава да е Синеочка! Весело празнуване!

# 2 664
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Честит рожден ден на Синеочка Heart Eyes
Да е здрава, щастлива и безгрижна HeartFlowers Four Leaf Clover

# 2 665
  • Мнения: 7 241
Ени, да ви е жива и здрава Синеочка!

# 2 666
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ени.... виждам си вратата намазана с паста за зъби. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

да е жива здрава и толкова палава, колкото аз виждам в очичките ѝ.
Скрит текст:
на теб и баща ѝ Simple Smile дупе да ви яко.

# 2 667
  • France
  • Мнения: 12 569
Пак се чух с мамето.... нещата са още по-сложни отколкото ги мислех. Казах на ММ да се приготвя психически, че ще ходим в България през пролетта.

# 2 668
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
фил, пропуснала съм. кави ги къдри майка ти?
че с моята съм се "хвалила" много.
заради нейния акъл, моята наследствена къща ми излезе поне два пъти повече отколкото мога да изкарам ако я продам. Cry

# 2 669
  • France
  • Мнения: 12 569
Опитва се да се справи сама с неща, с които баща ми се беше захванал. Ремонти. В най-големият дъжд. Вкарват се едни пари в един имот, който я се продаде за 20-30К евро, я не. Накрая като каза, че щяла да се гътне от натоварване, не издържах и ù казах да продава и да си пази здравето. Аз имоти по села и паланки нито искам, нито мога да поддържам. Не ù хареса моят отговор.

Общи условия

Активация на акаунт