Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 773
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 776
И аз искам да спя повече, ама няма. Децата имаха час за изследвания в 7.30. После един брой на училище, един брой вкъщи.

Вчера беше ужасно дълъг и натоварващ ден. Особено психически. Бях сдъвкана и изплюта, едвам намерих сили да се прибера. Днес мисля да я карам много лежерно. Имам нужда да се съвзема.

# 511
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366
начи да се оплача от прахосмуча!
добре си вървеше старото и-роботчче, ама нали бащицата е пудра... старо било, морално! и физически остаряло... купи ми от лидл новичко.
и уцели най-глупавото уредче, което изобщо може да съществува. върти се като хахаво и виждам как четвърти път минава детската, а още не е стигнало до средата на хола, където съм аз.
и в спалнята минава с огромен ентусиазъм.
трети път вече го свалям от сушилката за дрехи.
мята се на краката като загорял моряк и нали не му стига ни акъл, ни ръст, закеркенечва се там и там остава.
няма връц, няма мръц! възвратно постъпателни движения върху крака на сушилката докато не му свърши батерията или докато не го сваля от там.
свалих го първи път, завъртя се уж настрани и хоп - пак върху крака на сушилката.
втория път деликатно го изритах от там, гадината се завихри уж в обратната посока, издебна ме да му обърна гръб и  пак там. и пак се мята, гаче ли за първи път вижда крак на сушилка, а напред, а назад...
жива да не бях! в друга конфигурация поне тризнаци щяха да излязат.  
ей сега му светнах един, обиди се и активира индикатора да му почистя контейнерчето.
аха! хич няма да те забавя.

# 512
  • Мнения: 6 350
Добре 😂, така се разцвилих,че стреснах малкия 😅.Тризнаци,вика 🤣🤣🤣.Голям си образ, много ми е драго да те чета 🤩

# 513
  • Мнения: 5 807
Скан,лягай веднага щом се прибереш и остави само дискорд включен 😜!
Добри 🤣😂!
Я кажете тези роботи стават ли за меки килими? У дома сме с мраморен под, който през зимата е много студен и навсякъде сме сложили дебели меки килими, които се чистят трудно.
Сирос ,не се извинявай ,че мрънкаш! Затова сме се събрали 🤗!

Аз успях най-накрая да запиша час за паспорт на Беболина и ще тичам да подготвям документи,а после на работа! Ще си почивам като умра, както обича да казва баба!

# 514
  • Мнения: 18 720
Сис, аз съм със старичък iRobot и у нас сме с 2 дебели вълнени килима. Не обича да се качва, въпреки че го прави, но моят е хаотичен, няма навигация. Обаче като го стартирам от килима, започва работа със спираловидно движение и един голям кръг от почти целия килим светва. След като слезе, по време на чистенето, още няколко пъти се качва и така минава и крайщата. Предполагам, че по-новите нямат този проблем. Освен това моят го нося от стая в стая. Въпреки това съм страшно доволна, дори сега с кучешките косми се псравя, въпреки че не е специален модел за домашни любимци.

Ако сте с шаги килим (тези рошавите), може и да има проблем.

# 515
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366


Ей го, бе, идиотина! Пак се е метнал и докато не се капичне сушилката няма да се предаде!
А и виртуална стена му бях сложила.
Като сущий мексиканец я е преминал и пак действа.

Старото чистеше и килимчетата. Тук нямаме и не знам. Според мен, ако няма ресни няма да има проблем.

# 516
  • Мнения: 1 653
Ми, Добри, ти си виновна!
Че как ти хрумва хем да си изпрала, хем да пускаш "хрупалника", хем пък и да готвиш...
Абе, жена! Седем дни има седмицата!!! Ама разхвърляй ги тия неща по едно на ден!

Иначе се хиля на всичките ти приключения, ама не ме издавайте! Правя се, че кашлям Simple Smile

# 517
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366
сакън! не кашляй, че ... не стряскай колегите исках да кажа.

Simple Smile звяра го пускам всеки ден, че тук е прашничко. Simple Smile пустинята започва от другата страна на оградата, а от оградата ни дели само автомобилната алея.

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
сакън! не кашляй, че ... не стряскай колегите исках да кажа.

Simple Smile звяра го пускам всеки ден, че тук е прашничко. Simple Smile пустинята започва от другата страна на оградата, а от оградата ни дели само автомобилната алея.
искам снимка на това Relaxed

# 519
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366
трябва да изляза извън комплекса Simple Smile
всъщност чакай Simple Smile



Smile

В същата посока отвътре изглежда така

# 520
  • France
  • Мнения: 13 312
Добре, че сте вие, общество, да ме разсейвате.
Добри Heart

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Добре, ТУ требе ти купи и дрон Satisfied май само това нямате или...? Какви снимки ще ни пускаш...аууу! Wink
Е как зеленина и на метри пясък Rolling Eyes от де я взимат тая вОда?


Фил...?

# 522
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366
имам дрон. даже два, че този, който аз купих на детето не е най-най-по...
и цигулките така са купувани. Simple Smile

един от техните фараони, още в най-древното им царство, е наредил да копаят канали. с канали са свързвали средиземно и червено море ), но през Нил, направили са го много преди Суецкия канал. освен плавателния канал са направили и много напоителни. предполагам, че водата за поливане навсякъде е от Нил, по тези канали и по новоизградени тръбопроводи и помпени станции.

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
имам дрон. даже два, че този, който аз купих на детето не е най-най-по...
и цигулките така са купувани. Simple Smile

малииий! Не мож да ви насмогне на техника човек Simple Smile
Пускай го да снима тогаз Simple Smile
Щях да питам...нали обичам Relaxed От колко до колко е дятето на у-ще? И по колко мин.са часовете там?

# 524
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366


след това имат два часа допълнителни занимания по избор. може и да не се включи детето, но нашичкият се мята на всичко Simple Smile

тръгва 7:30 и се връща в 5

Общи условия

Активация на акаунт