Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 604
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 795
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Кроте, така телеграфно можеш само ти Hug

# 796
  • Мнения: 12 112
Добро утро!
С този мелатонин спах до 9 😳
Мисте, на тоя слаб дъжд се казва дръчи 🤭

# 797
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Добро утро!
С този мелатонин спах до 9 😳
Мисте, на тоя слаб дъжд се казва дръчи 🤭
вярно ли? Smile  не съм го чувала тоя израз...
Честит ти сън...ай ся кафе.

# 798
  • Мнения: 14 822
Добро утро.
Към 4 заспахме и що пък някой тъпанар да не звънне на Мм в 7!!! 😱😠🤯
Задремах пак,та до преди малко.
Тина,нямаме инхалатор. Дано е минал корема при вас.
Деми,добре е. Малко кашля само и нищо друго няма. Ще мине. 🤗

# 799
  • Мнения: 6 321
Той пръска бе, дъжда 🤪
Докато се обяснявам, дребния набарал почти нов балсам за устни.Маже наред,бърка в него 🤐.Та се сетих за Синеочка и крема 😂. Да се оправя,че в понеделник градината я чака!

# 800
  • Мнения: 14 822
Ренко,крем Здраве ли? Култова снимка беше тогава. 😆 И с ежедневната превръзка на челото. Скици малки!

# 801
  • Мнения: 3 809
Оф,да измрънкам и аз.Пратих дятето вчера здраво, на обяд я заболяло гърлото,до вечерта се разсиполивила..Та и тя в отбора на болните.Кво да давам за това гърло не знам?То сопола някъде назад,но гърлото я мъчи. Смуче ефизоли и някакви билкови джвъчки,но все тая.
Мисте,само вашето училище или и нашето училище,дето ходи вашето училище минава онлайн Stuck Out Tongue Winking Eye ,щото аз нищо не знам .

# 802
  • Мнения: 10 920
Почнах пералните, че няма да казвам откога не съм пускала, сега два дни ще пера Yum
Ще ми се последвам на Жаки съвета и да не пипвам нищо, ама прекалено често го следвам, та отвреме навреме трябва обратния да прилагам Stuck Out Tongue Winking Eye

Уми, ако се съгласи да смуче мед със сода или ако по чудо ти разреши да я намажеш. Гаргара с вода и сода/сол. Топли чайове с мед и джинджифил, пак ако се съгласи да го пие.

Забравих другото, хубав да ви е денят!

# 803
# 804
  • Мнения: 18 624
И ние днес ще сме на омлети за обяд. Следобед с куч ще ходим на училище, после ако не ме домързи, ще направя канелони. Ако не - салата и кой, квот намери.

Много обичам есента, когато настане време да не излизам по паркове и детски площадки.

# 805
  • Мнения: 14 822
Абе Ре ми се губи нещо?! 🤨

# 806
  • Мнения: 2 830
Тотално вдигнах мерника на Виваком. В понеделник с бойна крачка отивам в местна фирма да подавам заявка за включване. Първо да ми прокарат техния оптичен нет и след това отивам да се развеждам с Виваком за втори път. Вече час няма интернет, а когато го има все се губи. Детето от понеделник е онлайн,  ако продължава така ще трябва да е на телефона и да кара на мобилните данни на Теленор.
С две думи бясна съм и ми е студено! Rage

# 807
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Уми, нямам идея...квот прочетох в Школо. Пише "нашето у-ще" квото и да значи.

На село си е стуууд...ама като гори каминката е друго Wink Сега малко лека трудова дейност тряя да минем, че инак няма да пълня багажника Satisfied

# 808
  • Мнения: 7 356
Добър ви ден, общество! Чуден ден за мързелуване под одеалото с гореща напитка, филмче или книжка. Ама не. Хиляда неща за вършене, да му се невиди и ОИ. Почти приключвам, де.
Планът е да напазаруваме някои основни продукти на баба и дядо, и следобед да отидем да ги видим. Баба пак ще има да се вайка ама как може вие на мен да пазарувате, аз на вас трябва да давам. А тя дава, предостатъчно, но всеки път като й занеса нещо се започва драмата.
Уинд, и аз преди време се бях ядосала на Виваком заради интернета им. Най-редовно се скапваше и всеки път чаках дни наред да изпратят някой да оправи проблема. Като ми свърши договора, избягах от тях с мръсна газ. Сега съм абонат на една от местните фирми, нямам никакви драми с тях. Вече година и половина не ми се е налагало да ги търся.
Всички болни дечица да оздравяват бързо! Мамите им да не се преработват!

# 809
  • Мнения: 6 496
Не мога да не ви покажа две братовчедки ❤ Родени, едната в началото на годината, другата в края.
За малко, че да не ме бият
🤗
Пък аз се разсополевих да рева пак... ми напират еНи чуФства.. в емоциите ма удариха 🥺

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 15:45 от Thirteen#

Общи условия

Активация на акаунт