Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 738
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 18 685
Страшни красавици са братовчедките, напълниха ми душата и очите! Heart Eyes

Отпадна кучешкото училище, лошо били метеорологичните условия. Значи, ще заместя с дрямка.

# 826
  • Мнения: 2 844
13, големи красавици!
Аз се пеня яко, няма свързване с тез от Виваком. Толкоз ли много искам просто да разбера дали има проблем в раойна ни или рутера е опънал петалата!
Омммм.

# 827
  • Пловдив
  • Мнения: 40 961
Аууу, 13, страхотни са! Heart Eyes А носиите - един път! Страхотна идея за сватба!

Есенни градински минзухари от мен Simple Smile

И хинап...така си стои...


Има страхотно, пухкаво малко куче, ама не дава снимка. И котенца има две, красиви...и страхливи.

Сиросче, не се ли изкисват тия бъбреци? Свекър ми само готви такива..аз опитвам Wink

# 828
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Благодаря, Сали!
Бяха донесли на дъщеря ми от България кори тип одрински, правих баница. Ама някак дебели са ми. При нас в испанско продават, много фини, с тях ми е лесно. Ама не съобразих да мушна два пакета в багажа.
В турския магазин има няколко вида, лошото е, че не мога да видя какви са вътре корите. Ще взема за баклава, дано станат.

# 829
  • Мнения: 12 170
Мисте, благодарско за красотичките! Не знам дали се изкисват,  той не ги.
Ули, точната рецепта: бъбреците се режат на дебели парчета. Овалват се в брашно и сол,  слагат се в тавата, поръсват се с черен пипер. Слага се масло и се заливат с бяло вино хубаво, поне един пръст. Пече на 200 градуса.
Пп. Купувал ги от проверено място, чисти са и не миришат.

Ренко, питах и за бензиностанцията. Била малка, селска в Софийска област. Не е верига. Рапорт даден. 😁

# 830
  • Мнения: 10 974
Мерси, Сирос, и не ги кисне в нищо преди това?
Абсурд, ще ме изгонят от вкъщи ако ги сготвя във фурната така Grinning

Мисти, нещо май се опитваш да дразниш, а, а? Я се качвай на хинапа и пращай насам Simple Smile

# 831
  • Мнения: 12 170
В нищо не ги кисне.
Това нещо хинап, виждам за първи път.

# 832
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
Привет, вещерички!
Пералнята  умря завинаги, не подлежи на ремонт. Купихме нова, утре ще я доставят. Пера на ръка, много е романтично.
NB, понеже мъжа ми разглоби клетата машина, да види какво ѝ се е случило, нагревателя беше като нов. Водата в София не е варовита, от Калгон няма нужда.
Навън вали напоително, хвърча между кухнята и банята, същия този мъж отвлече колата, и ще му спусна списък за пазар. Ако изляза в това време, ще ми поникнат хриле.

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 12:55 от Sunshine-rainbow-lollipop

# 833
  • Пловдив
  • Мнения: 40 961
Аз го мислих за няква фурма тоя хинап Simple Smile
Майка разправя за комшия, с диабет, дето си правил компот от него.

# 834
  • Мнения: 10 005
13, страхотни хубавици, пу-пу!
Сиросче, аз пържа черния дроб. Тънкостта е да се готви малко време, за да е крехък.
Хинап обичам.
Тиквеник само с тънки кори, с Одрински не смея. Турските кори в нашите магазини са за баклава, тоест тънки.

Нещо ми е крива каруцата. Кръвно 120/80, при обичайно 90/60. Не зная от тази разлика може ли да ме боли тила и да ми се повръща?!

# 835
  • Мнения: 2 274
Елиф, съвсем възможно е. Един валериан, топъл чай, примерно от мента, липа. Да полежиш малко, и дори аналгин/аулин за главоболието ще ти помогнат.

# 836
  • Мнения: 12 170
Елифко, може.

# 837
  • Пловдив
  • Мнения: 40 961
Какво се подарява с покана за РД от днес за утре на човек дет си има всичко и ти е близък Rolling Eyes  Изрично каза без, ама...освен цветя, какво? Жена е.

# 838
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
ваучер за книжарница/мол/козметик/масаж...

# 839
  • Мнения: 14 840
+1 за на Добри предложенията или най-баналното-пари в картичка.

Общи условия

Активация на акаунт