Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 369
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 2 170
Елифче, чудно мезе, чуднооо! Ули, щях да моля да свиркаш, като разбереш кой разлива водката, ама Донси се издаде, че е тя. Жаклината да пали у гръчко да се отяде вкусно. Ние тръгнахме, къмто 3 часА ще сме си дома. Кало дромо, дет се вика и каторгата ме чака утре..

# 2 041
  • София
  • Мнения: 18 699
И ние като Попи, аз ям само ядки, за децата някой сандвич и моркови, краставици чушки на ленти. Чай и вода има ли няма проблем.

# 2 042
  • Мнения: 10 885
Попи, само не разбрах шефът одобрил ли е палачинките в крайна сметка Simple Smile

# 2 043
  • Мнения: 18 447
Не, казал им е, че не са по неговия вкус. Joy Сега, ако трябва да съм честна, ММ в продължение на години си усъвършенства сместа за палачинки. Има си 2-3 болни теми, за щастие тази вече не е сред тях. Сега се е прехвърлил на тема кафе.

# 2 044
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Попи, Simple Smile интересно занимание има...

Аз напълних една тенджера с карфиол и морков и заляхме със солен разтвор. Само така.
Тва дете...кат му светна и прай квот си знай. Излезе и ся тряя да звъня да си идва Confused  Близнашка работа...все в крайностите...

# 2 045
  • Мнения: 10 885
Хаха, дано скоро и кафето му е перфектно Simple Smile

Моят, за всеобща радост вкъщи от около 2-3 години се запали по барбекюта, су види и прочие неразбираеми за мен неща, ама приветствам с три ръце това му хоби Grinning

Аз традиционни палачинки правя от около 4-5 години, ама улучих рецепта от самото начало, та затова.
Иначе кокосовите бях усъвършенствала Simple Smile

# 2 046
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
У нас преминахме на катми. Моите веч палачинки не щат.

# 2 047
  • Sofia
  • Мнения: 1 680
У нас преминахме на катми. Моите веч палачинки не щат.
Давай рецептата. С мая нали?

# 2 048
  • Мнения: 12 009
Рецептите, другарки. Не бъдете скръндзи!

# 2 049
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
С мая, ама на очо ми е всичко Simple Smile
В дълбок съд изсипвам 1 пак.суха мая, малко захар и топла вода. Бъркам и покривам за 10мин. После като шупне слагам малко сол, щипка, чаена чаша, две топла вода и брашно като за гъсто тесто. Боза. Покривам и чакам да се удвои почти. Пека и мажа обилно с масло. Ииии ядем Wink

# 2 050
  • Мнения: 10 885
Сирос, ето по тази рецепта правя палачинки. Прескочи дългите писания в началото ако те дразнят Simple Smile не съм имала случай да не станат, където и да съм ги правила.
Аз слагам зехтин, че олио нямам, само него на око слагам, може би е малко по-малко отколото в рецептата. И не ги мажа с масло като ги извадя.
http://ndtnews.hopto.org/article.php/20141029162158203

Ще чакам и аз рецептата за катми, да си изясня разликата най-сетне Simple Smile

# 2 051
  • Мнения: 6 295
Чакам на Попиев мъж рецептата 😁
Аз ги правя на око, според зависи за колко души.Наскоро установих,че с айрян остават по-меки като изстинат(ако се задържат до тогава).
Голяма съм блейка.Цял месец гледам календара,и по написаното на него съм решила,че тази нощ се сменя часа.Пък то било другата седмица.Добре че се усъмних и проверих в интернет,че иначе щях да мъча дребния да ляга по-късно.
Големите окъсняха на деЦкия рд,но поне ми донесоха два вида торта.Едната е много шоколадова 😋,грух 🐷

# 2 052
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Издирих една снимка Simple Smile 

# 2 053
  • Мнения: 5 776
Мразя ви! Целокупно! Искам палачинки, то след тези описания и снимки как иначе? Но нямам мляко и в неделя магазините тук не работят.
Последно взех да пробвам готовите смеси за палачинки, панкейк и брауни на Йотис, останах много приятно изненадана.

# 2 054
  • Мнения: 18 447
Боже! В тая рецепта на Ули се прехласват като ММ, добре че ванилия има, иначе щях да помисля, че се е разписал в кулинарни сайтове. Joy

Хич не мога да му я пресъздам рецептата. Но раздава същите съвети като в тази горе. И ги прави не с мляко и вода, а с мляко и газирана вода. Ползва си някаква чаша от емнайсе години за мярка, в която слага до тука брашно, до там мляко, до там содата…никъв шанс да излезе рецепта. И тиганът му е специален (AMT) и безумно скъп по моите разбирания. Но по неговите теми не се бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт