Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 460
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
О, Сиросче, не съм наясно. Имам близка, веднъж ме нагости с пържени в еърфраера картофи, пред мен ги прави, не ги е бъркала.

# 2 026
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 393
Кака ви се прибра в три от работа, до 5 полежах да си събера мислата  и се метнах в кухнята. Моите си готвили някакъв дроб за обяд, има и за вечеря, ма аз си бях планувала едни кюфтаци от тиквички, та досега бъркАх. ама пък ги набухах с кашкавал и станаха уникаааални! Едни картофи на фурна метнАх и се захващам да си довърша сериала.

# 2 027
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
Жако, аз толкоз кинти на тоя няя оставя. М не...че то на лъскавото ресторантче до нас по-евтино, па и вкусно Simple Smile

Кажете нещо читаво за зяпане, че...

# 2 028
  • Мнения: 2 262
Сирос, много е мъничко. Не си струва това, че бърка само. Вземи си за по-малко пари голям Вортекс на Инстант пот, с едно бъркане или обръщене само ще правиш всичко. Ей туй
https://instantpot.bg/produkt/instant-vortex-plus/bg/07

# 2 029
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
Бай Иса май е ценообразувал, търсейки звездите по октомврийското небе. Да прикоткаш клиента, да хвърля с кеф парите си и да се върне, е майсторлък, дето у нашите ширини рядко се среща. Това някакво заведение към хижата ли е?
Нямам опит с нищо, в което се пържи, освен с тигана. Ама и аз пържа няколко пъти в годината.
У нас има боб чорба, крем супа с карфиол, паста със сос болонезе. Каталясах. Направих си любимия чай и мисля с него да вечерям.

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 19:21 от Child of June

# 2 030
  • sf
  • Мнения: 10 181
Аз зяпам някаква любовна драма и си цъкам в един сайт за запознанства да си чеша егото. 😆

# 2 031
  • Мнения: 12 994
Аз довърших “ Сцени от един семеен живот”
на мен ми хареса, тегав филм с почти само 2 актьора. Но каква игра! Брилянтна!
На моменти усещах болката, ядът им.
На мъжът ми не му допадна особено.
Но аз обимам драми, а той не.
И сега и аз искам да гледаме нещо хубаво, ма какво?! Дойде идеЙ!
Няма да ям гадно мий от тяя кЬофтеъа, грейпфрут ще си обеля и вино.

Жаки има гостенче, кака и излиза, ние зяпаме новини.

Чайлд, не е до хижата, една барака на пътя.
Няма лошо, ние не сме търсили да е лъскаво, но или да е вкусно или да не е га че ли съм яла в Хемингуей 😅

5 лв ашуре, 6 кюнефе, тва бива горе долу, но бяха ужанси! Ашурето страшно ароматизирано с някакви изкуствени неща, не знам, като свещ армоматна вика Жаки😅😅
Кюнефетп явно го е залял топло с врял сирип, беше каша! А я сАм яла кюнефе, яла чак ревала! Толко вкусно беше! С мАсло! 😅

# 2 032
  • Мнения: 7 283
Жаки, наистина тъпо. Съжалявам отново за неприятното преживяване. Голяма блейка съм, картофи даже не бях видяла, че има. Иначе 6-те лева щяха да възмутят картофолюбивата ми душа. Сега питах МУ дали помни колко е платил, върти му се нещо между 15 и 20 лв.

# 2 033
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
Следобед хванах един младежки..за първата любов Simple Smile май съм го глядала, ма пак ме плени...Страхотна химия м/у тия младежи в главните роли. Музиката също...казва се След.

Аз май ще лягам рано, ама...ще си запиша.

# 2 034
  • Мнения: 12 994
Бърди, ето снимах бе, да си имам спомен:))
Кюфтета бяха много малки, аз поръчах 6 той вика - ам не знам дали ще изкарам 6😅😅😂🤪
Изкара се- Цариградски😅😅😅
3 възрастни, 3 деца, 6- те кюфтета си останаха, както и скАпите картофи 😅😅😅
Реално само гюзлемето ставаше, едното, двете бяха изгоряли.
Той беше сам, как да стане да не е Шива:))

# 2 035
  • Мнения: 12 055
4 кюнефета по 3 лв = 18 лв. Хитряга.
Деми, Ваичка, мерси! Ваичка ще по тормозя на лс.

# 2 036
  • Мнения: 7 283
Ужаст, Жаки. Нашите кюфтета били телешки, каза МУ. Тц, тц и как е смятал кюнефетата. Нашата сметка малка е била и не е успял да изхитри с изчисленията.

# 2 037
  • София
  • Мнения: 9 578
Джаки, неприятно изживяване! Много за хитър се мисли.

Мен вчера така ме метнаха с едни ябълки в плод-зеленчука. Отвън им бяха сложили цена 2.20 лв. Вътре я видях на калкулатора като чукна 2.80 лв. Грешно съм била видяла казва. Касовите им бележки са едни измислени, от тях нищо не можеш да докажеш. Нямах време да споря, а и дори отвън да пишеше, че са по 2.80 лв ябълките пак щях да ги купя, защото са ми любим сорт, ама тези селски номера са много дразнещи.

# 2 038
  • Мнения: 2 262
Сирос, питай Simple Smile че там изборът е много голям, зависи за какво ти трябва.

Аз цял ден се подмотквах с ОИто и в крайна сметка го оставих за утре. И утре е ден.

# 2 039
  • Мнения: 18 535
Ооо, момичета, ние вече почти не се храним, като ходим на преходи по планините. И в хижите са се побъркали с цените, а качеството е потрес. За миналата година се наядох с гадни кюфтета и шкембета, дето на връщане ми се бунтува стомахът от тях. Вече си правим някакви по-засукани сандвичи, да ни е кеф, като спрем за почивка. ММ след един дълъг преход се бъзикаше, че ако е на мястото на хижарите, ще слага за студена бира 5лв., за топла 2-3. Е, оказа се, че има само топла за 5. Joy

Сега дебнем едни термоси за супа да ги намалят покрай черен петък и тази зима ще си носим супичка от вкъщи. Смятайте колко е зле положението. Но ние по принцип сме трудни клиенти по отношение качеството на храната. Скоро ММ влизал в някакво ново заведение за палачинки и с поръчката ги уведомил, че прави палачинки от 15 години и е много претенциозен. Joy Дали са му угодили, при положение, че лежат на лаври “Шефът прави палачинки на центъра на Приморско.”

Общи условия

Активация на акаунт