Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 112 092
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 5 114
Някой да е взимал суджука и цариградските кюфтета от свинско и говеждо? Имат ли по-специфичен, неприятен аромат? Преди години бях взимала един суджук, имаше отвратителна миризма. Омирисах цялата къща, докато го пекох, а и кучето му се зачуди преди да го изяде. Оттогава не съм купувала суджук.

Ми то си е доста субективно. Аз например цариградските кюфтета не ги харесвам грам - тежък им е аромата за мен, но моя приятелка взима по няколко опаковки, когато са на промо и замразява. За суджука - аз съм му фен.

# 1 306
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Koe от двете приложения визирате?  Щото аз снощи в Лидл приложението видях, че от 22 е станало 21.30ч., но лично не съм го проверила.

# 1 307
  • Мнения: 20 248
Аз проверявам работното време в google, добре че споменахте, та погледнах че и нашия магазин вече е от 7.30.

# 1 308
  • Пловдив
  • Мнения: 41 051
Как става намалението на продукти Биотрейд н аптеки Софармаси? Сканираш Лидл+ или...? Беше обяснено в миналата брошура, ама кой да помни...Он лайн май не става, нали?

# 1 309
  • Мнения: 6 933
Как става намалението на продукти Биотрейд н аптеки Софармаси? Сканираш Лидл+ или...? Беше обяснено в миналата брошура, ама кой да помни...Он лайн май не става, нали?

Кодът е за аптеки Софармаси, Сейба и Санита.
Влизате в Лидл+, секция Партньори, отваряте секцията с Биотрейд, отваря се прозорец с 8 цифрен код.
Кодът се диктува на касата на посочените 3 аптеки или се пише в количката при онлайн пазаруване в секция “Промо код”.
Като за Софармаси има безплатна доставка отново с код от Лидл, намира се пак в секция Партньори (за Сейба и Санита няма БД).

# 1 310
  • Пловдив
  • Мнения: 41 051
Как става намалението на продукти Биотрейд н аптеки Софармаси? Сканираш Лидл+ или...? Беше обяснено в миналата брошура, ама кой да помни...Он лайн май не става, нали?

Кодът е за аптеки Софармаси, Сейба и Санита.
Влизате в Лидл+, секция Партньори, отваряте секцията с Биотрейд, отваря се прозорец с 8 цифрен код.
Кодът се диктува на касата на посочените 3 аптеки или се пише в количката при онлайн пазаруване в секция “Промо код”.
Като за Софармаси има безплатна доставка отново с код от Лидл, намира се пак в секция Партньори (за Сейба и Санита няма БД).
мерси...
Скрит текст:
ама не става да се въведат два кода Simple Smile това за Софармаси. Ще ида на място.

# 1 311
  • Мнения: 28 000
Морена, аз визирах Лидъл+. Другото им приложение не съм го инсталирала никога. 🙂
Конкретни продукти на Биотрейд ли са намалени или важи за всичките им продукти?

# 1 312
  • Пловдив
  • Мнения: 41 051
Морена, аз визирах Лидъл+. Другото им приложение не съм го инсталирала никога. 🙂
Конкретни продукти на Биотрейд ли са намалени или важи за всичките им продукти?
всички -20%, до края на месеца.

# 1 313
  • Мнения: 28 000
Благодаря. 🙂

# 1 314
  • Мнения: 69 322
Мистикова, какво ще поръчваш от аптеката ? Дай жокер...

# 1 315
  • Мнения: 10 214
Кодът за аптеката персонален ли е?

# 1 316
  • Пловдив
  • Мнения: 41 051
Май е персонален...генерира се код като следваш стъпките описани от потребителката по-горе. Вкарваш/сканираш него.

Тет,
Скрит текст:
ами аз за тийна ползвам продуктите на Биотрейд, та...https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010006065
и това https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010002509
Този крем също ми препоръчаха за заличаване на белези, но ползваме по рецепта друг, та ще видя...
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010018500
Черният им сапун също съм ползвала, доволна.

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 12:26 от mystic woman

# 1 317
  • Мнения: 28 000
С какво мнение сте за кантарите? Точно ли мерят?

# 1 318
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 316
Моя кантар Лидълски е много стар модел с копчета и е верен но нямам мнение за модерните защото още не ми се е налагало да го сменя Simple Smile Кухненски ли имаш на в предвид?

# 1 319
  • Мнения: 28 000
Не, "персонални" май ги водят. За хора. 🙂 Аз си имам много точен /не е от Лидъл/, за друг човек питам...

Общи условия

Активация на акаунт