Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 875
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
Долче, този е в буркан, на щанда на РС е. Аз съм доволна - няма конци, сварен е.
Заповядай:
Скрит текст:
Запържвам морков, след малко - лук, посолявам и оставям на слаб огън да се карамелизира лука (15-20 мин.), добавям чесън, черен п-р, доматено пюре (двойноконцентрираното), червен п-р (унгарския)  и брашно, добавям вода от бурканите (ползвах 2 броя), боба и още вода, ако е нужно и варя 10мин, добавях и половин консерва (400г) белени домати и след 5 мин е готово. Поръсих с магданоз. Всички продукти са лидълски. Simple Smile

При вас има ли от червения пипер на Родна стряха ?

Много го харесвам, но от доста време го няма. Дано се появи.
А този на Каниа бива ли го?
 
... И понеже стана дума за червен п-р на РС, него не съм пробвала, ама съм фен на унгарския.
Той е на Кания.

# 1 291
  • Мнения: 27 733
Да, по това време на годината минават на зимно работно време. 😃 Обаче в приложението не ги отразяват веднага тези промени...поне последния път не се случи...
Леми, аз също нямам проблеми с приложението почти никога. Само веднъж когато не работеше в цялата страна и още един път нещо не от купон от скреча не ми отчиташе и не го взех...
Лидъл могат да помислят за безплатен Интернет за клиентите, защо не 😁 Изобщо не знаех, че в Кауфланд има такъв...🤔
Морена, благодаря. 🙂 Много го харесвам и аз двойноконцентрираното пюре! С него и малко масло (ако е необходимо и малко вода, сол) правя бърз "сос" за спагетите/тортелоните на малката...😄
Ако "унгарският пипер" е на Кания, харесваме го вкъщи. Поне последно когато купувах от него се одобри.

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 21:53 от dolce miele

# 1 292
  • София
  • Мнения: 14 773
Лидл е с ново работно време, изненадаха ме в магазина. Само новини бълват, съсипаха ни.😬
Ха, чак сега видях, че и при нас е сменено. Доволна съм, пак ще мога да ходя преди работа.

# 1 293
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
В нашия филиал, май са скъсили на 21.30ч., иначе отварянето още е по лятному - от 8.00ч.

# 1 294
  • Мнения: 47

По този повод, моля някоя добра душа да пусне снимка на превръзките които са с купон!!! Яко са ги смесили при нас, в съседния кашон би трябвало да са други видове на друга цена...а сега нищо не се разбира! [/spoiler]
Днес ги взех с купон

# 1 295
  • Мнения: 27 733
Благодаря. 🙂 Тези превръзки опаковани ли са поединично или не? Загледах и някакви нощни, но те май би трябвало (а при нас не бяха) да са в съседния кашон...После видях, че има и аромат лайка, и без аромат...

# 1 296
  • Мнения: 47
Благодаря. 🙂 Тези превръзки опаковани ли са поединично или не? Загледах и някакви нощни, но те май би трябвало (а при нас не бяха) да са в съседния кашон...После видях, че има и аромат лайка, и без аромат...
Да, вътре са индивидуално опаковани. По-тънки ми изглеждат в сравнение с повечето дневни превръзки.

# 1 297
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 338
хубави са rotfImbo

# 1 298
  • София
  • Мнения: 14 773
Ето, и мъжката част потвърждава. 😂
Сериозно, от години ползвам само лидълски. Повече розовата опаковка взимам, но не знам всички видове ли са намалени сега.

# 1 299
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
Пише "различни видове" и код на продукта... за превръзките де.

# 1 300
  • Мнения: 27 733
Пише "код на продукта", но май е само един код. Към него са мисля 3 вида намалените с купона...На самите пакети не виждам код да има. "Услужливи" клиенти са разбъркали пакетите от двата съседни кашона...😁 Затова е и моето объркване. 😅

# 1 301
  • Мнения: 319
Момичета, коледните детски играчки(основно от дървени се интересувам) кога ги пускаха?
Анцузи и дънки ХХЛ дали ще има скоро?
Прави ми впечатление, че няма вече толкова дрехи, както преди.

# 1 302
  • Мнения: 549
Някой да е взимал суджука и цариградските кюфтета от свинско и говеждо? Имат ли по-специфичен, неприятен аромат? Преди години бях взимала един суджук, имаше отвратителна миризма. Омирисах цялата къща, докато го пекох, а и кучето му се зачуди преди да го изяде. Оттогава не съм купувала суджук.

# 1 303
  • Пловдив
  • Мнения: 40 866
Лидл е с ново работно време, изненадаха ме в магазина. Само новини бълват, съсипаха ни.😬
Ха, чак сега видях, че и при нас е сменено. Доволна съм, пак ще мога да ходя преди работа.
и мен сутринта ме изненадаха...отивам-затворено Rolling Eyes Вместо от 7 са го направили от 7,30ч. Но нито в приложението, нито на транспаранта пред магазина...само на вратата с маркер надраскано.

При нас Безлактозното си имаше в старата опаковка.

# 1 304
  • Мнения: 27 733
Да, не го отразяват веднага в приложението, че има ново работно време (последния път когато го смениха доста се изненадах от този факт- но тогава го удължаваха и беше приятна изненадата)...

Общи условия

Активация на акаунт