Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 816
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 4 226
Да бе нали по-горе показаха снимка след отваряне какво се показва
https://bg-mam.ma/p/1372717/43653528
При мен се "показва" друго. Това, което описах няколко пъти и снимката е за последно по темата.

Това се показва, когато си без Интернет и си кликнеш на бутончето Лидл+,така дали отчита купони обаче не знам.
Всички,които качихте снимки ,че не ви работи,натиснете си Сините полета и ще ви се покаже горната снимка.

# 1 276
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Абе я ми кажете, моля, при вас има ли безлактозно прясно мляко?
ММ твърди че няма (през последните 10 дни е бил в магазина 3-4 пъти).
Имам чувството, че са го преместили другаде, а той ме лъже Joy

# 1 277
  • Мнения: 7 290
Брадли, на Линкълн в 16ч имаше кашонче и половина от гофретите.
Не ми се беше случвало в понеделник в 16ч магазина да е празен-едно последно контрафиле само ме чакаше, никакви суджуци, само едно кашонче с кашкавал от 2кг...
Управителя на смяна ми обясни, че количествата се разпределят от централен склад и според продажбите ще преценят, колко и каква стока да ги заредят до края на седмицата -казах му, че съм запозната с това( Мишка, 13, благодаря!), но то не решава проблема с празните хладилници поне до сряда( сигурно).

# 1 278
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Абе я ми кажете, моля, при вас има ли безлактозно прясно мляко?
ММ твърди че няма (през последните 10 дни е бил в магазина 3-4 пъти).
Имам чувството, че са го преместили другаде, а той ме лъже Joy

Сменили са опаковката му - сега идвам от Лидл Simple Smile

# 1 279
  • Мнения: 19 021
И на мен ми прави впечатление вече, че редовно магазинът в Борово е доста по-добре зареден от този на Линкълн. Явно преценяват по оборот, брой пазаруващи и т.н.

# 1 280
  • Мнения: 10 212
Сериозно?! Сигурно всяка от нас търси това, което е в другия магазин. Smiley Аз гласувам в полза на Линкълн. Nerd

# 1 281
  • София
  • Мнения: 2 876
Lemy, и аз никога никакви проблеми не съм имала, както и ММ. Но и през ден не съм в Лидл. Не ме вълнува с нет, без нет, с wifi, в съвременен свят живея и държа да съм в крачка с технологиите, за да ми служат подобаващо.

# 1 282
  • Мнения: 35 140
Какво се случва с пиците в Лидл ??? Рафтовете са празни и има по1-2 от вид

# 1 283
  • Мнения: 8 951
Купих пижама  с пес патрул 134 на опаковката, прилежно опакована,  вътре пижама размер 98.
Дано я заменят.

# 1 284
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 238
Какво се случва с пиците в Лидл ??? Рафтовете са празни и има по1-2 от вид
Сега като го спомена и се замислих, че в кварталния Л. от известно време има по-малко пици. Но те междувременно си сменяха хладилниците с едни двуетажни и естествено всичко си смени местата и е доста объркващо, но колкото и да мисля май действително пиците са намалели доста. Аз не харесвам техните и не са ми липсвали, но напоследък се сещам че съм виждала само тематични и специални от брошурата, имаше една която тука се коментираше и последно нея се сещам че гледах, но другите дето преди бяха ежедневен асортимент нещо ги няма.

# 1 285
  • Мнения: 548
Купих пижама  с пес патрул 134 на опаковката, прилежно опакована,  вътре пижама размер 98.
Дано я заменят.
Ще ти я заменят, няма да има проблем. Аз взех 2 бр. от цветното спортно бюстие М и L. Питах преди това дали ще мога да върна единия брой и казаха, че няма проблем, ако етикетът е на артикула. Днес върнах едната бройка без никакъв проблем.

# 1 286
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Аз този път (за разлика от предното пускане) успях да взема от канолите, да ги видим какво ще представляват.
А със зеления боб на РС  вечеряхме лидълска любима яхния от зелен боб - в скрития текст, който не ще, да не гледа.

Скрит текст:

И понеже стана дума за червен п-р на РС, него не съм пробвала, ама съм фен на унгарския.

# 1 287
  • Мнения: 27 648
Значи спортно бюстие може да се заменя/връща, а сутиен (с етикет)...не? Чудя се дали правят разлика между двата вида артикул...
Дени, аз имам чувството, че при нас дори не са зареждали от контрафилето, дори етикет или празно място не видях...🤔
На касата пред мен един човек се разправяше обидено с касиерката заради суджука, защо не му минавал с приложението, нали уж бил намален, какви били тези измами, как се казвала...да се оплачел от обслужването...🤐🤐🤐 Голяма обърквация...и касиерката спомена, че цял ден хората я питали за суджуците...
По този повод, моля някоя добра душа да пусне снимка на превръзките които са с купон!!! Яко са ги смесили при нас, в съседния кашон би трябвало да са други видове на друга цена...а сега нищо не се разбира!
Морена, какво ти е мнението за този зелен боб? Не сме го пробвали, а имаше лош отзив за ХХЛ пакетите...
Скрит текст:
Може ли рецептата? Изглежда лесно, но вкусно!  

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 08:40 от dolce miele

# 1 288
  • Мнения: 7 710
При вас има ли от червения пипер на Родна стряха ?

Много го харесвам, но от доста време го няма. Дано се появи.
А този на Каниа бива ли го?

# 1 289
  • Мнения: 10 212
Лидл е с ново работно време, изненадаха ме в магазина. Само новини бълват, съсипаха ни.😬

Общи условия

Активация на акаунт