Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 862
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Здравейте!
Мнения за шевната машина от събота, 23-ти?
Трябва ми предимно за поправки на домашни дрехи, т.е. няма да се ползва кой знае колко.

Благодаря!



При нас имаше разкъсана кутия с клечки за уши и успях да видя колко са хартиени. Не изглеждат зле и разпадащи се, на пръв поглед. Е, за под душа нормално да не стават.


Стават. Не са прекалено големи и памукът не пада от клечката при чистене. За под душа няма как, така е. Simple Smile

# 1 261
  • Мнения: 3 393
Не съм изненадана от свободните съчинения, от доста време ги слушам.

При нас имаше разкъсана кутия с клечки за уши и успях да видя колко са хартиени. Не изглеждат зле и разпадащи се, на пръв поглед. Е, за под душа нормално да не стават.

Коментираните гофрети хурпащите на захар ли са?
Да, тези са гофретите.

# 1 262
  • Мнения: 20 208
Мариат, трябваше да го хванеш подръчка и да го заведеш при етикета 😎

# 1 263
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 293
Благодаря, че споделихте че няма да ми се отвори картата без интернет защото и аз нямам мобилен Simple Smile Сега ще си отворя предварително на интернет и тогава ще пазарувам - не мога да повярвам колко подготовки вече сами необходими за да отида на пазар Simple Smile То списък, торби приложение да активирам купони да отворя карта да не си забравя телефона, маската и списъка ами на мен ми е по-лесно да пазарувам от кварталния магазин където само пари и маска ми трябват - ужаст Simple Smile

# 1 264
  • София
  • Мнения: 5 277
Цена за брой ( когато продуктът съдържа бройки вътре ), за килограм или за литър са си изискуеми атрибути при етикети с цени.
Ако пакетчето с кърпички за очила струва 2 лева и вътре има 20 броя, то е описана отдолу и цената за брой ( в случая ) - 0.10 лева.
Но това в никой случай не означава, че може да се купи един брой за 10 стотинки.

# 1 265
  • софия
  • Мнения: 25 686
Благодаря, че споделихте че няма да ми се отвори картата без интернет защото и аз нямам мобилен Simple Smile Сега ще си отворя предварително на интернет и тогава ще пазарувам - не мога да повярвам колко подготовки вече сами необходими за да отида на пазар Simple Smile То списък, торби приложение да активирам купони да отворя карта да не си забравя телефона, маската и списъка ами на мен ми е по-лесно да пазарувам от кварталния магазин където само пари и маска ми трябват - ужаст Simple Smile
Проблем да си отвориш картата без нет няма. Отваря се. Купоните не се виждат и няма да се виждат, независимо, че си ги активирала предварително, т.е. не съм сигурна дали ще ти ги отчетат.

# 1 266
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 293
Да бе нали по-горе показаха снимка след отваряне какво се показва
https://bg-mam.ma/p/1372717/43653528

# 1 267
  • Мнения: 39 556
Мариат, трябваше да го хванеш подръчка и да го заведеш при етикета 😎
Ама точно така направих. Разговорът ни се състоя пред кутиите с таблетки за съдомиялна. Той дори отбеляза, че някой е размествал кутиите и на този артикул отговаря ето тази цена, където беше отбелязано(според него) и единичната цена.

# 1 268
  • Мнения: 6 804
Благодаря, че споделихте че няма да ми се отвори картата без интернет защото и аз нямам мобилен Simple Smile Сега ще си отворя предварително на интернет и тогава ще пазарувам - не мога да повярвам колко подготовки вече сами необходими за да отида на пазар Simple Smile То списък, торби приложение да активирам купони да отворя карта да не си забравя телефона, маската и списъка ами на мен ми е по-лесно да пазарувам от кварталния магазин където само пари и маска ми трябват - ужаст Simple Smile

И аз да ти кажа - на Раковска няма обхват в магазина, съответно нито нет, нито приложението се отваря.
Та ако ме видите като муха без глава да обикалям да търся обхват, за да се отвори приложението, аз съм Joy Joy
Ох луди станахме Joy Joy

# 1 269
  • Мнения: 20 208
Абе само аз ли ползвам приложението без проблеми, и нямам драми нито с купони, нито с нищо 🙄

# 1 270
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 293
Добре че е темата че си имаме предварително скрииншот Simple Smile Още щом въведоха приложението тука се писа че може и с разпечатана карта да се ползва Simple Smile
Lemy, сигорно не си направила ъпдейта Simple Smile

# 1 271
  • Мнения: 546
Някой купи ли толстолоб, как е? Grinning

Приятелка ми каза, че толстолобът бил добър.

# 1 272
  • Мнения: 5 097
Абе само аз ли ползвам приложението без проблеми, и нямам драми нито с купони, нито с нищо 🙄

И аз за себе си това се чудя. Да не говорим, че и рядко взимам нещо с купони (напоследък нищо от традиционните ми неща за пазаруване не предлагат), та си ми е спокойно Grinning

Днес доволно напазарувах набелязаните неща. Направи ми впечатление, че има много меса с етикет ново - зимен кълцаник, мариновани гърди, бекон нарязан, суджуци, другото го забравих. Служителка пък точно лепеше етикетите за 30% отстъпка, та заредих и извара, моцарела, точно ми трябваха.

# 1 273
  • софия
  • Мнения: 25 686
Да бе нали по-горе показаха снимка след отваряне какво се показва
https://bg-mam.ma/p/1372717/43653528
При мен се "показва" друго. Това, което описах няколко пъти и снимката е за последно по темата.

# 1 274
  • Мнения: 2 580
Днес видях в нашия филиал от тези ядливите чашки за кафе. Явно вече ще са от редовния асортимент. Имаше и някакви продукти с надпис, че може да им липсват някои части. Бяха основно светлоотразители, които се слагат на маратонки. И такова за първи път видях (надписа)
От скреч-картата ми се падна намаление на Мини Браунис.
При нас имаше гофрети.

Общи условия

Активация на акаунт