Премахване на бенка - стандартна операция или с лазер?

  • 257 711
  • 750
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 13 545
 Simple SmileБаш пък Пикасо съм го пропуснала и даже не ми е хрумнало за такова нещо да го посещавам и някак не бих им се доверила, незнам дали са лекари, обаче със сигурност едва ли имат право да правят такива манипулации като премахване на бенка, та там е разковничето на насочването на друго място, щото не могат да ти кажат, ами нямаме право нищо че сме лекари.
П.с. Не убеждавам никой, нито натрапвам мнението си, просто казвам, че и това е от значение за препоръката на лекаря. А лазерите са няколко вида също

# 631
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
   На тялото имам един-единствен папилом / фибром, или там – както се казва, който ужасно много ме дразни и искам да го премахна. Към какъв тип манипулация бихте ме насочили? И, разбира се, при кой специалист в София?

   Мнения за тази клиника и по-специално – за д-р Ивайло Петров?

   Много държа да не остане никакъв белег, ако това изобщо е възможно... Rolling Eyes

# 632
  • СОФИЯ
  • Мнения: 533
   На тялото имам един-единствен папилом / фибром, или там – както се казва, който ужасно много ме дразни и искам да го премахна. Към какъв тип манипулация бихте ме насочили? И, разбира се, при кой специалист в София?

   Мнения за тази клиника и по-специално – за д-р Ивайло Петров?

   Много държа да не остане никакъв белег, ако това изобщо е възможно... Rolling Eyes
водих детето при него за премахване на брадавица.Позната си маха няколко бенки при него и го препоръча,препоръчвам го и аз.

# 633
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
   Супер, значи няма какво да го мисля повече. Мерси! Hug bouquet

# 634
  • Мнения: 449
Днес и аз бях бях на онко--дерматолог,каза че бенките не са страшни,но някой от тях трябва да се оперират,защото ще пораснат във времето и веднъж поне в годината да ходя да ми се проверяват.
Търся хирург за оперативно отстраняване в Пловдив?

Здравейте аз днес махнах три при д-р Цанко Костадинов в св. Каридат . Със скалпел с местна упойка , не боли . Сега ще чакам изследванията .
Имам една и на носа , каза че есента и нея може да махнем .

# 635
  • Мнения: 965
Днес и аз бях бях на онко--дерматолог,каза че бенките не са страшни,но някой от тях трябва да се оперират,защото ще пораснат във времето и веднъж поне в годината да ходя да ми се проверяват.
Търся хирург за оперативно отстраняване в Пловдив?

Здравейте аз днес махнах три при д-р Цанко Костадинов в св. Каридат . Със скалпел с местна упойка , не боли . Сега ще чакам изследванията .
Имам една и на носа , каза че есента и нея може да махнем .

имате ли шевове или я махнаха и после я обгориха Simple Smile
всичко ще е наред Simple Smile
спокойно Simple Smile

# 636
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
   Деляна, а тази на носа как ще я махате с лекаря, за да не остане белег?

# 637
  • Мнения: 449
Ами имам шевове , мажа сега и ще вида дали ще останат белези . За носа и аз се чудя да не остане белег . Ще звъня на една билкарка ми казаха , че мажела с нещо бенките и те падали .

# 638
  • Мнения: 115
Това е интересно. А дали бихте споделила дали ще има ефект от мазилото? Благодаря.

# 639
  • Мнения: 173
Каква е средно цената за премахване на бенка оперативно във Варна? 240лв ми казаха в София, но няма да сме в града.

# 640
  • Мнения: 2 826
Днес и аз бях бях на онко--дерматолог,каза че бенките не са страшни,но някой от тях трябва да се оперират,защото ще пораснат във времето и веднъж поне в годината да ходя да ми се проверяват.
Търся хирург за оперативно отстраняване в Пловдив?

Здравейте аз днес махнах три при д-р Цанко Костадинов в св. Каридат . Със скалпел с местна упойка , не боли . Сега ще чакам изследванията .
Имам една и на носа , каза че есента и нея може да махнем .
Надявам се, че резултатите са добри  Hug А колко струваше процедурата?

# 641
  • Мнения: 965
135 лв при Д-р Ботев в София
но аз избрах тази цена имаше и по евтин вариант .
Всичко обяснява аз три броя махнах на една процедура , след това ги изследва ( но и това се заплаща допълнително )... Общо взето около 450-500 лв излезе всичко трите бенки с изследванията .
Успех !

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
   svetlinar, а останаха ли ти белези? Как ги премахна лекарят, със скалпел ли?

# 643
  • Мнения: 965
Да повърхностно със скалпел и после обори с нещо като писалка .
Е има белези но малки по добре от бенките са  .
Всичко из следва доброкачествени

# 644
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
   Благодаря! А питала ли си лекаря дали белезите ще изчезнат с времето?

Общи условия

Активация на акаунт