Искам да кажа ... (187) през октомври 2021

  • 52 368
  • 1 267
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 3 710
Руми, още дълги години бъдете влюбени и щастливи заедно.
Сега съм притеснена за приятелката ми, която очевидно е с Ковид, но с отрицателен тест, кашля на всеки 20 секунди и твърди, че е добре! Казах й, че трябва на направи рентгенова снимка, но се чудя къде. В София е.

# 751
  • София
  • Мнения: 7 066
Сега съм притеснена за приятелката ми, която очевидно е с Ковид, но с отрицателен тест, кашля на всеки 20 секунди и твърди, че е добре! Казах й, че трябва на направи рентгенова снимка, но се чудя къде. В София е.
В Люлин в 12та поликлиника имат ковид зона.

# 752
  • Мнения: 1 206
Добро утро!

Руми, още няколко пъти по толкова да празнувате! 🥰

Бъни, прибирай се, не се мъчи!

И аз тази година реших да се подготвя по-рано с коледните подаръци и вече имам някои неща. Има една страница във ФБ, където майки на деца с увреждания изработват всякакви неща, и съм решила да поръчвам от там, каквото мога.
И аз видях, че има движение в темата за коледните сладки, но не знам тази година ще се захващам ли.

Чакам обещаното слънце, дано се покаже скоро.

Успешна седмица на всички!

# 753
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 838
Сега съм притеснена за приятелката ми, която очевидно е с Ковид, но с отрицателен тест, кашля на всеки 20 секунди и твърди, че е добре! Казах й, че трябва на направи рентгенова снимка, но се чудя къде. В София е.
Зависи в кой квартал е. Ако е близо до Манастирски ливади - св. София - ренген на бял дроб 30 лв. Резултатите ги има след 2 часа.
Може и да не  е с Ковид. Преди месец бях така, отрицателна, с чисти дробове (след снимка), не мога въздух да си взема. Казаха остра инфекция на горните дихателни пътища

# 754
  • Мнения: 22 465
За подаръци сте се разговорили и аз вече мисля за тях, но...идеи вече нямам.
То една година ли е. Simple Smile

# 755
  • Мнения: 11 016
Руми, бъдете влюбени и щастливи още дълги години Simple Smile

Тит, остави го да чака, няма да се свърши светът  Simple Smile

Нямам идеи за подаръци, ще накарам децата да ме ориентират какво искат. Ако подарявам нещо на възрастните , ще е нещо символично.

# 756
  • Мнения: 11 703
Мерси, момичета.

Ес, скоро не си ни показвала новия член на семейството. Расте ли Grinning

Никакви подаръци не мога да измисля аз.

# 757
  • Бургас
  • Мнения: 16 314
Руми, още дълго да се обичате и водите!

# 758
  • Мнения: 5 385
Румка, честита ви годишнина, вече сте пълнолетни, най-хубавото тепърва предстои!

И аз съм доникъде с подаръците, че и идеи нямам никакви. Сега Тит ме подсети с това, че може да има забавяния, та явно трябва да почвам да поръчвам. Записвам си, давайте идеи.
Какви са картите?
Бъни, пиеш ли нещо? До довечера да си пушка!

# 759
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 061
И аз за идеи за подаръци Simple Smile

Руми, честито пълнолетие! Много здраве и щастие още дълги години!

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 12:04 от etty775

# 760
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 838
Tutu, мен ли питаш?

# 761
  • Мнения: 5 385
теб, да. Нали ти беше написала за картите или съм се объркала, че четох много мнения наведнъж?

# 762
  • гр.София
  • Мнения: 2 760
Руми, честита годишнина! Все така влюбени и щастливи за напред Revolving Hearts
От един шоколадов сайт набелязах доста подаръци, много готини неща Chocolate Bar

# 763
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Честита годишнина на Руми и съпруг! Много години още заедно пожелавам! Вече трудното е минало, знаете си кривините, от сега нататък е хубавото!
Успях да се разболея сама- много ме е яд! Изкъпах се сутринта, за да успея да се изсуша преди да заспи внука. После ходихме пеш до единия мол и се изпотих. Просто за часове се усетих как се влошавам- гърлото драска, накашлям, абе гадост. Заредих се със Стрепсилс и си пръскам през час. Смуча пластири, чай си правих. Довечера включвам тежката артилерия- гореща вода с морска сол и пилешка супа с много люто. Оплаках се, рапорт даден!

# 764
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 706
Руми, да сте здрави, щастливи и винаги обичащи се!

Общи условия

Активация на акаунт