Покрив със сирене тип Крема

  • 111 115
  • 423
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 192
Леле изтекоха ми...............очите.И аз ще го спретна.

# 211
  • София
  • Мнения: 2 658
момичета, как е с бисквити Закуска? Не са ли много дебели? Аз го правих с обикновени на Победа и стана много хубав, ама от банана не можах да затворя напълно покрива.

# 212
  • Мнения: 2 100
момичета, как е с бисквити Закуска? Не са ли много дебели? Аз го правих с обикновени на Победа и стана много хубав, ама от банана не можах да затворя напълно покрива.

Аз само с такива съм го правила. На мен ми харесва много така.   bouquet

# 213
  • Мнения: 7 418
момичета, как е с бисквити Закуска? Не са ли много дебели? Аз го правих с обикновени на Победа и стана много хубав, ама от банана не можах да затворя напълно покрива.
   Колко дебел е бил този банан,че не си успяла да го затвориш?Освен да си го сложила прав ,а не легнал  Mr. Green
    Peace
   С бисквити Закуска количеството на крем трябва да е  двойно,според мен(в случая,ако искаш и да покриеш тортата с крем),иначе,поне 1 1/2 порция.
   Аз топнах всяка бисквитка в инка с мляко(още съм кърмачка,иначе,може и в кафе).Така бисквитките не са останали сухи. Simple Smile

# 214
  • Мнения: 3 478
Искам само да кажа, че аз крема сирене не обичам, но този крем го хапвам с лъжицата. Наистина е много хубав и не, не остава солен след като се смеси с маслото и захарта.
Рецептата е страхотна.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 19:52 от missZ

# 215
  • Мнения: 492
И аз го направих снощи и стана СТРАХОТЕН. Мерси много за тази хубава рецепта.  smile3501  newsm51

# 216
  • София
  • Мнения: 2 658
Селма, може би защото тези на Победа са по-малки по размер от другите обикновени, ама нали с те ставали като гумени и затова взех такива.

# 217
  • Мнения: 1 283
Снощи реших да го направя отново. Разбих си крема, приготвих си фолиото, наредих си бисквитите. Взимам купата да мажа покривчето - ужас - децата го бяха излапали. eat smile3544
Преди малко го направих отново докато още няма никой Joy

# 218
  • Мнения: 7 418
Селма, може би защото тези на Победа са по-малки по размер от другите обикновени, ама нали с те ставали като гумени и затова взех такива.
   Може би... Thinking значи, си взела от по-малките бисквити,Petia_tag? WinkСега ми е ясно,защо не ти се е затворил покрива! Grinning

# 219
  • Мнения: 192
Направих го,направих го.Супер е и става лесно и бързо.Вкъщи го оцениха всички и даже почерпих и гости и поискаха рецептата.  bouquetза вълшебницата.

# 220
  • Мнения: 113
Благодаря на Наталинка за страхотната рецепта! Смятам скоро да отида да си купя крема сирене и да запретна ръкави! Прекрасно е, че има такива хора като теб, които споделят красотите си и с други.  Ако ми попадне някоя интересна рецепта и аз на драго сърце бих я поместила в сайта.
 Hug Hug Hug

# 221
  • София
  • Мнения: 346
Понеже нямах бисквити , направих сладкиша във вид на руло . Домочадието каза, че по-хубав сладкиш на са яли! Мерси за рецептата и другия път ще пробвам с бисквити.

# 222
  • Варна
  • Мнения: 25 255
Ще го пробвам това Peace

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Нат, все забравям да ти благодаря мила   bouquet  Моето е само с бели бисквити, защото пратих мъжо да купи продуктите, а той все нещо недоразбрал. И добавих в крема малко разбита сметана (за да стане повече, а и добави пухкавост). Правих го преди повече от 2 седмици, ама от другите торти време нямам да го пусна  Blush



# 224
  • Мнения: 236
Ето и моето покривче:

Общи условия

Активация на акаунт