Защо сме толкова лоши?

  • 4 006
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
Въобще не се впечатлявам. Едно време да, вече не. Гледам на словесните стрелички като на игра, която умея да играя, но не искам. Като възпитано дете като малка се шашках от всяка крива и грозна дума, но с годините речникът ми се обогати Simple Smile и в крайна сметка след една словесна престрелка онлайн (беше ми криво, влязох в някакъв чат и попаднах на подобен комплексар, а речникът на жаргона и речникът на обидните думи в българския език ми бяха подръка) имам твърда вяра в способностите си. Справих се като средностатистически сърбин, след като си пореже пръста на капачката от киселото мляко  Laughing Продължавам да не практикувам, но аматьорски изпълнения от рода на "егати грозната прическа" не могат да ме впечатлят  Laughing

# 16
  • Мнения: 17 407
Познавам такава жена- всички жени са грозни, тя е най- хубавата. ЗА мен това не са комплекси, не е липса на възпитание или интелект, а чиста злоба и завист

# 17
  • Мнения: 5 647
Всичко тово идва от възпитанието   Embarassed Embarassed Embarassed,за съжаление последните 5-6 години ценностната система на хората страшно много се е променила в лоша насока.

Да добавя, че обсъждането на хората си е типично българска черта.

# 18
  • Мнения: 2 401
За мен отговора е: ниско IQ, липса на самочувствие (демек  наличие на комплекси) лошо възпитание

# 19
  • Мнения: 3 447
Оооо, да бе.... а ние тука всички сме толкова възпитани, некомплексирани, бели и добри и никога никого не одумваме и оплюваме  Outta Joint Хайде, моля ви се!
Както казват в рекламата на Спрайт, "Ти обичаш чуждото нещастие".
Нещата такива, каквито са.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За мен подобни изявления са въпрос на ниска самооценка. Особено пък две девойки, едната казва: "Тая к'ви криви крака има!". А другата: "Ау, аз ако имах такива крака, никога нямаше да сложа пола!". И хоп, половин час двете са доволни - другите за грозни, ние сме хубави.
С възрастта хубостта отсъпва на друга тема - имотното съсътояние, пък децата, пък не знам какво. Laughing

# 21
  • Мнения: 193
Липса на значими ценности, лошо възпитание, множество комплекси.  Sad

# 22
  • Мнения: 3 447
и по-точно кой как си ги гледа Tired

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Joy Joy Joy
И кърми.  Laughing
Имах предвид жените на възраст, които умират да си разправят как се е наредила дъщерята.  ooooh!

# 24
  • Мнения: 3 447
Имах предвид жените на възраст, които умират да си разправят как се е наредила дъщерята.  ooooh!


Ахам, аз пък имах предвид форума Grinning

# 25
  • Мнения: 7 111
Хора всякакви.
Аз си имам приятелка  Hug, която вижда само добри черти от характера и във външността на другите. Това също е дарба.  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 407
Неизбежно е , женска злоба Twisted Evil

# 27
  • Мнения: X
Болна тема.
Именно заради такива непознати- недоброжелатели голяма част от пубертета си го прекарах в депресии и вечно търсейки /не/одобрението  на хората, във вечна плашливост и ниско самочувствие.

От пубертета почнах да имам проблеми с килограмите. В училище винаги се намираше някой да ме засегне за тях.  Sad Хайде това го разбирам- децата по принцип са жестоки в това отношение и на тази възраст, но непознати.  Shocked
И лошото е, че го мислех за нещо нормално, това да ме обсъждат разни непознати.  Cry Беше ме страх да излезна с познати, хеле пък с  момче- гадже, за да не бъда засрамена от подобни персони.
Сега се чувствам в най-добрия си период. Не ходя по улиците, търсейки одобрението в очите на всеки, просто съм себе си, една закръглена, но пълноценна и знаеща цената си млада жена.

Откъде идва проблемът на тези хора ли?- От собственото им чувство за непълноценност, липса на възпитание, комплекси, снобщина, простотия и все в тоя дух. Сега са ми смешни, но толкова сълзи и мъки са ми причинили, че... #2gunfire

Е, и сега се случва някоя жена по на 45-55 години да ме изгледа странно, нищо не казва, но погледа й ми казва всичко, но вече НЕ МИ ПУКА. Може да се чуди как може да се оставя такава закръглена, но младостта ми е по-силното оръжие.  Mr. Green Килограмите ще ги оправя, още повече, че май открих проблема, а и ако искам здрави деца и аз самата да съм здрава- трябва да ги сваля, но никой няма да ми върне пропуснатите в терзания /заради подобни келеши/ мигове.

# 28
  • Мнения: 2 924
абсолютно невинна гимнастика за самочувствието е според мен.Simple Smile
Всеки ,ама всеки обича да обсъжда другите ,а най-обича да коментира нещо според него отрицателно. Някои го правят явно, други пак ,но само в главите си- разликата е никаква- важното е да помага и да не оставя на самочувствието ни да загуби контрол върху мускулната си маса:)
  Сега зависи как се  прави обаче,защото от релаксиращо мероприятие това може да се превърне в разяждаща душата ни гангрена оставим ли злобата неизмита:)
Никога не си позволявам да коментирам някой така ,че да бъда чута от него, просто защото не искам да го обидя. Както не мога да коментирам и човек ,когото смятам за приятел. Но не мога да си кривя душата и да казвам ,че не коментирам хората щото ще е една голяма ,много голяма лъжа. А аз лъжа само ,когато искам да спестя някоя неприятна истина:)

# 29
  • Мнения: 502
Лошо възпитание и комплекси са основните причини според мен.
Много точно казано .

Общи условия

Активация на акаунт