Родилно отделение Велико Търново

  • 6 409
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 44
Благодаря за информацията.Blush
Следя се в Невромедикс при д-р Паньова, там ходя и на тонове.

# 31
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 914
Благодаря за информацията.Blush
Следя се в Невромедикс при д-р Паньова, там ходя и на тонове.
Невромедикс и в частност д-р Паньова, дали работи с здравна каса или е на частно? Добра ли е апаратурата?
Извинявайте, ако въпроса ми не е за тук и е спам.

# 32
  • Мнения: 44
Да, работи със здравна каса, но ехографските прегледи се доплащат, поне за ЖК е така.

# 33
  • Мнения: 12
Здравейте, а каква е цената за нормално раждане без избор на екип?
И още един може би глупав въпрос, но знам само в коя сграда се намира родилното, къде трябва да отида, като настъпи момента, обаждам ли се предварително, таткото кога вижда бебчето? Наближава термина и започнах да се паникьосвам. 🙈🙈

Без избор на екип не се заплаща нищо ако сте здравноосигурена. Родилното се намира в старата болница и се влиза от лявата врата,после на ляво и пак в ляво по стъпалата и то си пише родилен сектор приемна. Когато започнете да раждате отивате там и звъните на звънеца и казвате оплакванията си,те ще ви прегледат за разкритие и от там нататък е ясно предполагам Simple Smile. Желателно е когато започнете да раждате таткото да е наоколо,защото го пускат след самото раждане за малко да си види детето. Надявам се да съм била полезна. Успех и лесно раждане Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2
Здравейте, предстои ми раждане в АГ ВТ. Препоръчват ми секцио и не само наблюдаващият ме лекар, а и двама други. Ако не избера екип рискувам ли твърде много? И ако ме посъветвате да е с избор, то кой екип да е? Как и измежду кои се избира?

# 35
  • Мнения: 47
Здравейте, някой може ли да сподели скорошно впечатление от раждането в АГО-то?

# 36
  • Мнения: 7
Здравейте, някой може ли да сподели скорошно впечатление от раждането в АГО-то?
Здравейте аз раждах там и съм много доволна раждах с екипа на д-р Топузанска. Уникални хора са професионалисти. Условията са супер няма слабо. Нямам никакви забележки.
Има си хладилник в коридора. Във стаята  има климатик парно телевизор тераса регулиращо се лего  стенни лампи които можете да ползвате след като изключите главните в самата стая. Има също баня за пациентките. Ако раждате секцио на следващият ден ви дават бебчо да си го гледате взимат го само за изследвания и сутрешен тоалет. За бебето се искат само памперси и мокри кърпи те си имат всичко останало като козметика дрешки и мляко. По ваш избор можете да си носите кремче против подсичане под пеленките препоръчвам на Бочко със смрадлика. Ако нещо ви заболи  дават болкоуспокояващи. Атмосферата е супер пак казвам персонала там е NUMBER ONE!!! И са много  грижливи и забавни хора.  След като ме раздвижиха няколко часа след секциото те споделиха с радост момента в който се изправих на крака.Дори не исках да си тръгвам. Това е от мен. Много ме беше страх  но не е имало смисъл да се страхувам.Така, че право натам всичко им е топа на топа!!!

# 37
  • Мнения: 3
Здравейте на всички мами!:hugs:HugHug
Извинявайте, ако въпроса ми не е за тук, но не намерих по-подходяща тема за него?
Намирам се в 16 г.с и нищо не ми е ясно като първа бременност, следи ме д-р Кабакчиев, но искам да си избера екип в Търновската болница и по-скоро да е д-р Максудов.
Как се процедира? При кого се ходи да се пита? Последния месец Максудов ли ще ме следи? Той ли ще издава задължителния болничен от 45 дни? И някоя мама дали е раждала в новото родилно вече? Моя термин се пада по Коледа Bowtie И започнах да се притеснявам, че съм в неведение, особено по празниците си представям как се чукат с чашките докато аз се гърча и искам да се застраховам Flushed Благодаря предварително!:heartpulse:

# 38
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Запазвате час за преглед при д-р Максудов. Като отидете за първи преглед при него, му казвате, че искате той да е Вашият лекар, следящ бременността Ви и после - раждането. Имайте предвид, че часовете са месец и половина - два напред.

# 39
  • Мнения: 674
Здравейте! Виждам, че темата е стара и рядко някой се включва, но все пак ще питам тук, защото няма къде другаде.
 След дълги години опити и няколко ин витро процесури най- накрая и моето чудо се случи. Още е много рано и не смея нито да се зарадвам, нито да се похваля, но вече имам нужда от болничен и трябва да избера лекар. Иска ми се лекаря, койро ще започне да ме следи от самото начало да продължи до раждането и се надявам на естествено раждане.
 Бихте ли препоръчали при кого да се запиша още от самото начало! Какво е мнението ви за доктор Иделина Христова? Моя позната ми я препоръча, но аз я чувам за първи път. Каквито и съвети да ми дадете ще са ми от полза. Предварително благодаря!

# 40
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Аз имам неприятни впечатления от нея поради отношението ѝ, когато имах проблеми през бременността и трябваше да отида в болницата. Като специалист не знам колко е добра.

# 41
  • Мнения: 674
Аз имам неприятни впечатления от нея поради отношението ѝ, когато имах проблеми през бременността и трябваше да отида в болницата. Като специалист не знам колко е добра.
А при кой лекар бяхте и доволна ли сте от него? Аз съм ин витро. Първо успешо след дългогодишна борба и съм пред голяма дилема. Моля дайте повече инфо!

# 42
  • Мнения: 2
Честито и бъдете спокойна, всичко ще бъде наред!
Аз раждах секцио при д-р Топузанска, а д-р И. Христова беше другият лекар. Имало е усложнения, за които разбрах от персонала след като всичко мина успешно, но по време на раждането не разбрах изобщо. Бях със спинална упойка и чувах всичко (не се вижда заради чаршафа пред очите) - дори като плисна кръв по него, не се притесних. И двете лекарки са професионалисти. Не мога да не отбележа и усмихнатите им лица! Болничен може да Ви даде и личният, а дори и да не сте доволна от гинеколога, може да го смените (както направих аз). Не се колебайте да го смените, ако по някакъв начин Ви разочарова, трябва да усещате сигурност.
Аз последно бях при д-р Топузанска и тя беше правилният избор за мен.
Здравейте! Виждам, че темата е стара и рядко някой се включва, но все пак ще питам тук, защото няма къде другаде.
 След дълги години опити и няколко ин витро процесури най- накрая и моето чудо се случи. Още е много рано и не смея нито да се зарадвам, нито да се похваля, но вече имам нужда от болничен и трябва да избера лекар. Иска ми се лекаря, койро ще започне да ме следи от самото начало да продължи до раждането и се надявам на естествено раждане.
 Бихте ли препоръчали при кого да се запиша още от самото начало! Какво е мнението ви за доктор Иделина Христова? Моя позната ми я препоръча, но аз я чувам за първи път. Каквито и съвети да ми дадете ще са ми от полза. Предварително благодаря!

# 43
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Аз бях при д-р Максудов. Чувствах се спокойна, обясняваше ми всичко, което искам да знам, винаги съм му звъняла при проблеми и се е отзовавал. Нямам забележки към него и го препоръчвам.
Успех Ви желая:)

# 44
  • Мнения: 1
Привет от мен!
Бременна съм в 8 г. с, но тъй като съм със заболяване на щитовидната жлеза ми препоръчаха да мина на предлед при доцент Стойков. Знам, че не работи със ЗК, някой знае ли каква е цаната на прегледа? Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 20 юли 2022, 16:26 от Ruskova

Общи условия

Активация на акаунт