Звездни компромати - Октомври'21

  • 264 655
  • 2 778
  •   1
Отговори
# 2 730
  • Мнения: 1 883
Аз уж гледах новините по Нова и такава новина не чух.
Новината са я качили в 19:34, след емисията. Има и снимки на пикапа. Трезвен човек не би се качил на автомобил с 3 гуми.

# 2 731
  • Мнения: 5 300
Коя е Николета Маданска?

# 2 732
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Аз прочетох, че карал изпотрошен пикап, със спукани гуми, дори едната гума изобщо я нямало.
Има снимки на пикапа. Едната гума я няма,другите са спукани и да караш кола така означава, че си кьоркитук пиян. Не мога да го асимилирам дори.

# 2 733
  • Мнения: 1 883
И "любимката" на бг мама Антоанет Пепе е при Рачков в момента. Grin

# 2 734
  • Мнения: 8 526
Хванали са Шеф Андре Токев да шофира пиян с 1.7 промила алкохол.
Много тъпо, мислех го за свестен.
Не за първи път чета,че Токев пие и кара

# 2 735
  • Мнения: 39 361
Николета Маданска- водеща на спортни новини по Бтв. Дъщеря на Свобода Маданска - спотни новини по БНТ. Има дете от Венелин Петков, нямам идея дали имат брак.

# 2 736
  • Мнения: 11 547
Аз пък за първи път чувам и затова съм потресена. Пък то му било и навик. Flushed Мислех го за стабиляга.

# 2 737
  • Мнения: 4 075
И "любимката" на бг мама Антоанет Пепе е при Рачков в момента. Grin
И дупещата се зъболекарка, която за първи път виждам облечена

# 2 738
  • Мнения: 1 883
Мене ми стана смешно, когато едната инфлуенЦърка каза как "другите били еднакви". Joy

# 2 739
  • Мнения: 4 717
До колкото ми е известен закона, Токев сега го грози ефективна присъда и затвор. Добре, че не се е случило някое нещастие с невинни хора.

# 2 740
  • Мнения: 9 708
Oх, Аня Пенчева пак по комбинезон и пак говори през дъх, уникалният секс-симвОл. Хубава кауза - ужасна реклама.

# 2 741
  • Мнения: 10 610
А дали наистина е карал със спукани гуми или се е наложило полицията да ги спука, за да го спрат...

# 2 742
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
До колкото ми е известен закона, Токев сега го грози ефективна присъда и затвор. Добре, че не се е случило някое нещастие с невинни хора.
Да, за съжаление трябва да.отиде в затвора. Как човек сам си пропилява живота 😞. Даже си мисля, да не би някой от близките му.нарочно да е махнал гумата от пикапа и/или да е спукал другите ,за да го предпази да не кара пиян. Аз бих го направила . А той ,понеже човек като се напие и друг става, да е направил напук. Не мисля,че полицията може да махне гумата в движение .Каквото и да е ,жалко. За него и семейството му.

# 2 743
  • Мнения: 1 804
На Аня Пенчева артикулацията е зле нещо.

# 2 744
  • София
  • Мнения: 23 096
До колкото ми е известен закона, Токев сега го грози ефективна присъда и затвор. Добре, че не се е случило някое нещастие с невинни хора.
За България ли говорим? Че тук дори като прегазиш човек и не влизаш в затвора... Признавам си, не съм наясно със законите, просто се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт