Звездни компромати - Октомври'21

  • 264 651
  • 2 778
  •   2
Отговори
# 2 745
  • До морето
  • Мнения: 7 065
За първи път го чувам това, че и друг път е карал пиян.

Едит. Това с пикапа е вече потресаващо

# 2 746
  • софия
  • Мнения: 25 461
Аня Пенчева и тя нещо си е правила по лицето. Като порцелан седеше. И скули.

# 2 747
  • Мнения: 1 804
Анелия всичко добре - докато не седна и не се подпря каруцарски на диванчето.

# 2 748
  • Мнения: 1 882
Аня Пенчева и тя нещо си е правила по лицето. Като порцелан седеше. И скули.
Тя май от известно време е така. При Цитиридис като беше пак не можеше да си движи лицето. Много ми напомня на Пака Пачеко от "Новите съседи" и по физиономия, и по поведение. Grin

# 2 749
  • Мнения: 2 151
Анелия е облечена ужасно, с тая рокля и ръкавици. Никога не съм я харесвала, много ми е анти.

# 2 750
  • SF
  • Мнения: 21 177
Аз обичам да я слушам само как говори....

# 2 751
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Аз обичам да я слушам само как говори....
Кой това, Анелия ли? Здрави нерви имаш момиче! Trollface


Пикапът е бил така, когато е седнал да го шофира или се е блъснал някъде и е станал в това състояние ?

До колкото ми е известен закона, Токев сега го грози ефективна присъда и затвор. Добре, че не се е случило някое нещастие с невинни хора.
За България ли говорим? Че тук дори като прегазиш човек и не влизаш в затвора... Признавам си, не съм наясно със законите, просто се чудя.
+1.
Убиецът на Милен Цветков вече е под домашен арест. Шефа да отнесе някоя парична глоба.

# 2 752
  • Мнения: 1 775
Гледах Ивет Григорова при Рачков… нямам думи, такова гологъзене и то за жена на нейната възраст е отвратително, разбирам че иска да покаже че все още “става”, но е толкова евтино и грозно.
Потресена съм от новината за Шеф Токев, винаги той ми е изглеждал най-спокоен и кротък.

# 2 753
  • Мнения: 39 315
Красива Анелия- и лице и тяло... Само да не говори. Голяма мъка да състави просто изречение.

# 2 754
  • Мнения: 10 606
Анелия - добре, но Миро.... Какво става с този човек, дори гласът му не е същият, в тотална дисхармония пя с Анелия...

# 2 755
  • Мнения: 35 110
Аз обичам да гледам семейството на Нийл Патрик Харис как се обличат за Хелоуин
Скрит текст:

# 2 756
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Аз обичам да я слушам само как говори....
майтапиш ли се 😁

# 2 757
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Като гледам гумите на колата ... Ми те помляни. Джантите изкривени...доста е покарал така. Освен това го спират на околовръстното!?
Добре, че не е пострадал никой! Хайде сега дано си понесе последствията

Скрит текст:

# 2 758
  • Мнения: 4 348
А ако не го бяха спрели?!
Олеле, просто ужас. Това си е наистина компромат. И той след като това, не е единственото му такова провинение, явно има сериозни проблеми с алкохола...😞

# 2 759
  • Мнения: 747
Това с гумите е шокиращо. Как е възможно да ги направи така. Дори не ми идва на идея от къде и как е минал за да се свлечат. А и как въобще върви кола на джанти само. Дано се намерят свидетели, защото не е само алкохолът в случката.
А да не говорим колко коментара в социалните мрежи са "на всеки може да се случи" Моля? Flushed дано никога не карам до такива, които им се случва.

Общи условия

Активация на акаунт