Звездни компромати - Октомври'21

  • 264 652
  • 2 778
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Мнения: 12 987
От него не го очаквах, има вид на обран, сериозен човек, а постъпката  му е… меко казано безотговорна:( Неговото пиянство можеше да почерни някое семейство …

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 22:59 от JACKLIN*

# 2 761
  • Мнения: 4 075
А ако не го бяха спрели?!
Олеле, просто ужас. Това си е наистина компромат. И той след като това, не е единственото му такова провинение, явно има сериозни проблеми с алкохола...😞
От хора, които са работили с него/за него знам, че не е само с алкохола.

# 2 762
  • Мнения: 1 412
Е чак “на всеки може да се случи”… може да се случи, ако човека е на 18-22 и не знае къде се намира и колко може да носи да се качи подпийнал на кола, но да се качиш на разпаднат автомобил или да разпаднеш автомобил в движение, не мисля, че се случва често. Напомня ми на една сцена от Вълкът от Уолстрийт, където беше потрошил бялата кола и обясняваше, че като по чудо се е прибрал без драскотина
Скрит текст:

# 2 763
  • Мнения: 4 348
Лошо.
Нещо свежо от мен: https://www.edna.bg/izvestni/skritata-borba-na-viktoriia-bekym-k … -zvezdata-4665266
Статията е от август месец, но би било добре да се прочете от младите хора в днешно време. За Виктория Бекъм.

# 2 764
  • Мнения: 12 987
Аз па на запис гледам Анелия… мъка, мъкаааааааа😅😅😅🤪🤪Рачков са измъчи да и подава реплики… Почва някво изречение и не го свършва🤪 Иначе хубавелка Анелка, ма само да си пеЙ😅😅😅

# 2 765
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз ще се върна на днешното интервю с Кали. Само едно нещо смислено каза от цялата плява- ние, творците на тази музика,  сме виновни за всичко, което ни се налага да правим, в името на добрите хонорари и известността. Дойдохме си на думата. Съжалявам, но има ли някой, който не знае, с какво се свързват поп-фолка и моделството? ! С талант! Моля ви се…Нима майката на Мария не знае какви неща се налагало и се налага да върши щерка ѝ, за да водят всички този стандарт на живот? Нима Коцето не е боклук, който обаче получава широк екран, благодарение на рекламодатели и медии? Нима Роси Иванова получава стандарта си на живот само, защото е красива? Време е право куме в очи да се каже, че зад всичката тази сган, която може да си позволи подобно “пресиране на млади таланти с трудно изпълними договори”, стои една друга прослойка в обществото, която далеч не се занимава с откриване на душевността на младите и да им отваря пътя към “голямата сцена”. Вероятно дори семействата на тези млади хора си мълчат, защото получават стандарт на живот, който може би няма да могат да имат. Защото Кали цял живот все с добри момчета е била, Гло- също и т.н, и т.н. Защо не каза имена, кой точно пази гърба на въорсното продуцентче? Защо мълчат и всички навързани по трасето “приятели”, които черпят с пълни шепи от подобни изпълнители, модели и т.н- визирам коафьори, гримьори, стилисти. Всичките им пари са мръсни и далеч не идват от таланта на някой млад живот…

# 2 766
  • До морето
  • Мнения: 7 065
А кой пък е тоя продуцент, бе? Някакъв страшен  фактор ше е, явно?! Аз никога не съм чувала това име.

# 2 767
  • Мнения: 7 573
Николай Пашев.
Не е точно такa, има и модели , които си изкарват добри хонорари , особено в чужбина , не може дa се слагат всички под общ знаменател .

# 2 768
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Именно и къде бяха всички тези стари чанти на фолка, така загрижени за развитието на младия талант, че да не му помогнат с консултант, адвокат и т.н. Не бях чувала за това момче, обаче излиза, че всички го обичали и познавали, обаче не му помогнали приживе. Как се казва този така опасен човек в Републиката? Тук става въпрос за местно ниво, не за чужбина. Роси Иванова къде освен при зърнените чичовци е пробила? Или Маман Жени- само с красотата си (която е безспорна), е изкарвала такива пари.  Тез така загрижени каки да го бяха запознали с някой гръцки продуцент, сръбски или някой навън.
Edit: това ли е страшният продуцент? Прилича по-скоро на селски бек и луд фен, който преследва любимите си фолк звезди, за да се снима с тях.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 23:33 от Blue Turquoise

# 2 769
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Въпросният Николай Пешев в кастинг за конкурс на Слави:
Скрит текст:


# 2 770
  • Sofia
  • Мнения: 1 683
Ромина Тасевска, рожденичка на 33 г. Аз съм от малкото, които я харесват с къса коса.
Скрит текст:
Мита Добрева
Скрит текст:
Кремена Халваджиян
Скрит текст:
Нели Рангелова, снимката трябва да показва непринуденост в най-чест вид.
Скрит текст:

# 2 771
  • Мнения: 1 593
Бернарда, дъщерята на кака Лара, се е омъжила през лятото за Мирон Мелев - млада надежда на българския театър:
Скрит текст:

Новата жена на Орхан Мурад - Камелия Добрева:
Скрит текст:

# 2 772
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Явно доста хора са го мачкали този Пашев преди и след Слави, което е дало резултат в неговото поведение и отношение. Жалко!

# 2 773
  • Мнения: 35 110
Орхан Мурад с нова жена?

# 2 774
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Тази вечер минах край белия пикап на околовръстното, изглеждаше аварийно спрял, на криво насред дясното платно и едното му колело откъртено. Имаше патрулка в локалното. Гледката беше като след птп, а не след спиране с палка.

Общи условия

Активация на акаунт