Отговори
# 960
  • Мнения: X
Нищо лошо няма в БМВ-тата. Лошото е, че по-големият процент от собствениците са кухи лейки, търсещи да впечатлят други кухи лейки по теорията на Фройд за мотивацията. И с тези си действия причиняват катастрофите.

# 961
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Забравят, че са просто смъртни...
Аз се посмях искрено с познат лекар. Приятен циник и кулинарен естет. Наздраве Ви!🥂

# 962
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Дренче, ти си талант Simple Smile

# 963
  • Мнения: 9 865
Последният шепот на лятото


Мноого тихо тук като за неделя. Според логиката на Дидо, трябва да сте се отдали на разврат - кулинарен и всякакъв Stuck Out Tongue Winking Eye

# 964
  • Мнения: 19 848
Не, просто не щем бан в мамата, че си имаме другарчета и ше ни е мъчно за тях.

# 965
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Играя го умиротворител между бившия, дъщерята и майка ми. Добре, че нервите ми са дебели, пък и съм везна, бива ме в това.

# 966
  • Мнения: 17 407
Браво, Хайче! Миротворец. Браво, и наздраве!

# 967
  • Мнения: 7 945
усещате ли аромата на ванилия от кафето ми?

добро утро, поспаланковци ..очаква ни чудна, суха седмица...

# 968
  • Мнения: 18 298
Не на сухо, надявам се? Smile
Добро утро!

# 969
  • Мнения: 7 945
Лори, палавка си от сабахлен..не очаквах точно ти да се хванеш за тази думичка... Joy

# 970
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Таман закрепих детето след седмица вкъщи, пуснах я при баща й за един единствен ден. И днес пак е сополива и кашляща. Аман вече.

# 971
  • Мнения: 4 688
Добро утро с дъх на канела от мен
Здрава и полезна нова седмица🌞☔🌞

# 972
  • Мнения: 19 848
Птички пеят навън.
Нищо не е загубено още.
Първото кафе винаги чисто.
----
Елиф, виж това с канела. Любопитна съм и ще потърся да го помириша. Арабелка е, което ме препраща на идеята, че ще е плътен и тежък, но състава е много любопитен.
https://www.fragrantica.com/perfume/Al-Haramain-Perfumes/Portfol … s-Rose-57644.html

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 10:01 от Босилка

# 973
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Тъкмо се връщаме от доктора ние. Хлапето явно е с грип. Аз съм с ниско кръвно и щях да паткясам в кабинета. 80/50. Супер, а?

# 974
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Нищо лошо няма в БМВ-тата. Лошото е, че по-големият процент от собствениците са кухи лейки, търсещи да впечатлят други кухи лейки по теорията на Фройд за мотивацията. И с тези си действия причиняват катастрофите.
Те хора с различни ценностни системи трудно ще се съберат. Събират се такива с еднакви или поне сходни. Grinning

Добро утро!

Общи условия

Активация на акаунт